MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bądź rozważny na drodze, policyjna akcja pomoże?

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 15 sierpnia 2009, 22:40
Autor: komor
komor
Fot. komor
W tym tygodniu przedstawiamy Państwu nagranie programu Z Czterech Stron Miasta na temat bezpieczeństwa na drogach, przyczynach dla których ludzie po ukończonym kursie i zdanym egzaminie są niebezpieczni dla bardziej doświadczonych użytkowników i czy pomysł szczególnego nadzoru nad młodymi kierowcami ma sens? Dyskutują: zastępca naczelnika sekcji ruchu drogowego jeleniogórskiej policji, Krzysztof Brodowski, dyrektor jeleniogórskiego PZMot, Eugeniusz Karczewski, egzaminator z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Marek Mazur oraz kierowca rajdowy Robert Szulczyński. Rozmowa została nagrana w nowym studio Jelonka.tv.

Ogłoszenia

Czytaj również

Droga po remoncie

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Nauczyciele dzieciom

Komentarze (8) Dodaj komentarz

rymcycymcy 16-08-2009 21:03
Generalnie panowie nie mają nic szczególnego do powiedzenia :) Facet od wystawiania mandatów chciałby wystawiać więcej, gość od szkolenia teoretycznego twierdzi, że trzeba więcej szkoleń teoretycznych, a praktyk postuluje zwiększenie ilości zajęć praktycznych :) I oczywiście każdy ma troszkę racji, ale jak zwykle nie do końca :) Jedynie co zaskakuje to to "włanczać" i kilka innych potknięć pana w okularkach ;) PS: A studio lepsze bez tego wymiętolonego obrusu ! ;) ...tutaj widoczny postęp.
~ 17-08-2009 13:31
jakie ładne sztudio! Tylko czy Panów przy stole nie bolą boki od trącania się łokciami? ;-)
teessi 17-08-2009 16:43
Studio jest w porządku. Rozmowy będą odbywać się na neutralnym gruncie (znikło wrażenie promowania czyjegoś prywatnego lokalu).
~GRRRR 18-08-2009 0:41
jakbym wiedzial o takich dniach otwartych w WORD'dzie zebym mogl sprobowac swoich sil na rolkach czy na macie poslizgowej to bardzo chetnie. Mam prawko 1,5 roku. Wiem ze jezdze bardzoe dobrze. Mam ta umiejetnosc i wyczucie od urodzenia, ale kiedy sobie rajduje niekiedy (niema gdzie niestety wiec robie to na ulicy) to czuje ze jeszcze wiele mi brakuje do opanowania poslizgu na mokrym a zwlaszcza na suchym asfalcie. Przydalby sie jakis dlugo w miare pas asflatowa dla wszystkich gdzie mozna by zrozumiec ze poslizg zwyklym autem przy duzej predkosci nie jest latwy do opanowania ;] przy wolnej jezdzie to latwo mozna wyciagac auto gazem, ale przy wiekrzej predkosci wszystko wyglada inaczej. Podsumowujac jest ZAA matom poslizgowym. A czeska policja jajco mnie obchodzi. Jestem PRZECIWNY ograniczeniom az do 50km/h w takich miejscach jak np, wiadukt, czy na obwodnicy itp. są to niesamowicie bezpieczne miejsca, a wogole ograniczenie predkosci do 50km/h to przesada.
~luzny 18-08-2009 8:58
w jelonce za spowodowanie zdazenia nawet pod wplywem czegokolwiek ze skutkiem smiertelnym grozi max. cztery lata- zenada
~Adam 420 18-08-2009 11:14
do GRRRR Powiem Ci przeczytałem Twoją wypowiedz i zamurowało mnie! Własnie dla takich ludzi jak Ty skierowana jest ta akcja. Jesli uwazasz zewidukt to "niesamowicie bezpieczne miejsce" to gratuluje. Zycze wiecej pokory i zdrowia :D
~ 19-08-2009 22:29
najlepiej uczy to jak trzeba wyciągnąc pieniądze z własnej kieszeni .policja powinna kasowac 100 złotych za każdy przekroczony kilometr.nie dawac żadnych punktów tylko przekroczyłeś 10 km płacisz tysiąc złotych.
~abc 20-08-2009 6:21
prowadzący tragiczny a goście w studio nis ciekawego do powiedzenia ZENADA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie ze Smarzowskim

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Rok niespełnionych obietnic

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
831
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%