MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Badmintoniści Chojnika z workiem medali

Wiadomości: Solec Kujawski
Wtorek, 19 października 2010, 14:06
Aktualizacja: Środa, 20 października 2010, 11:10
Autor: MDvR
Fot. Chojnik Jelenia Góra
Złoto, dwa srebra oraz dwa krążki z najmniej cennego kruszcu – to dorobek jeleniogórzan wywalczony podczas Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona rozgrywanego w miniony weekend w Solcu Kujawskim.

Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: open oraz juniorów młodszych. Podopieczni Adama Słomki pojechali do Solca Kujawskiego w pięcioosobowym składzie: Paulina Kaczorowska, Klaudia Socha, Jędrzej Nowak, Piotr Martyński oraz Arkadiusz Słupek.

Dwukrotnie na „pudle” znalazła się Paulina Kaczorowska, która najpierw stanęła na drugim stopniu podium w grze pojedynczej juniorek, a następnie wraz z Jakubem Szukałą z Przeźmierowa wywalczyła jeszcze kolejne srebro w grze mieszanej. Gra mieszana stała się podczas zawodów w Solcu Kujawskim konkurencją Chojnika Jelenia Góra, gdyż nasi zawodnicy zdominowali wszystkie stopnie podium. Złoto wywalczył Arkadiusz Słupek wraz z Kingą Rogalską z Sobótki, a na najniższym stopniu znaleźli się Jędrzej Nowak i Klaudia Socha. Ostatni krążek przypadł Piotrowi Martyńskiemu, który wspólnie z Marcinem Nowakiem z Bogatyni uplasowali się na trzeciej pozycji w grze podwójnej juniorów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

KTS na czele tabeli

Kolejny sukces Oli

Milanos tuż za podium

Niebezpieczne wyzwania

Sadowski i Choma najszybsi

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Świetne występy i medale w Turku

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
340
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%