MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Babcie i dziadkowie mieli swoje święto

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 20 stycznia 2015, 9:35
Aktualizacja: Środa, 21 stycznia 2015, 9:00
Autor: AP
Fot. agrzywacz
Wyjątkowe święto Babci i Dziadka zorganizowano wczoraj (19.01) w grupie Smerfów z Przedszkola nr 11 „Krasnala Hałabały”. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały bogaty program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, następnie obdarowali swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkiem – serduszkiem. Nie zabrakło wierszy, piosenek i wzruszeń.

Największą nagrodą dla wszystkich wnucząt były uśmiechy na twarzach ich dziadków. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce. Dziewczynki tańczyły ze swoimi dziadkami, a chłopcy z babciami. Następnie odbyły się liczne konkursy, gdzie dziadkowie musieli popisać się zdolnościami zręcznościowymi.

- Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i podziękować za trud włożony w ich wychowanie - mówiła wychowawczyni Iwona Pasek.

To nie koniec świętowania. W najbliższych dniach podobne uroczystości pojawią się w kolejnych grupach przedszkolaków „Krasnala Hałabały”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wracają dopłaty do wody i ścieków

Wybiorą sołtysa

Manewry medyczne

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~obserwator 1 20-01-2015 12:19
no nie ma lepszego przedszkola ~!!!tylko to żadne inne nie pracuje tak jak 11 inne nie mają dnia babci , karnawału itp ... już nie lansujcie tego przedszkola bo aż ...... Hofman się lansował i wylądował.......
~xx 20-01-2015 12:38
Wszystkim babciom i dziadkom życzę,żeby mieli więcej rozumu i nie oddawali kasy lewym wnuczkom lub co gorsza nie wyrzucali kasy przez okno fałszywym policjantom.Jak to ostatnio w Jeleniej miało miejsce.
~do obserwator 1 20-01-2015 13:14
A kto w tym przedszkolu według Ciebie jest Hoffmanem? Czyżby zazdrość? Nieładnie , ten artykuł to ukłon w stronę dziadków i babć , nie rozumiesz, nie kumasz, nie pojmujesz?. Masz problem.
~jeszcze nie babcia 20-01-2015 18:06
Z przyjemnością obejrzałam zdjęcia z małymi " szkrabami" super minki.
~Dziadkowie 20-01-2015 22:21
Do tego przedszkola uczęszcza nasza dwójka wnucząt. Dlatego mieliśmy okazję skorzystać z dwóch uroczystości. Każda grupa przygotowała inny program - było pięknie i nie obyło się bez wzruszeń. Dziękujemy pani dyrektor i panią przedszkolanką za dobre serducho. Nasze wnuki i my czujemy się tu jak w domu. Pozdrawiamy również wszystkie panie przedszkolanki z wszystkich przedszkoli - pomagacie nam w wychowywaniu naszych kochanych skarbów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zadbaj o swój zdrowy sen, wybierając materace Janpol oraz Hilding

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Spotkanie z A. Banieckim

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
907
Tak
24%
Nie
73%
Nie wiem
4%