MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

B klasa przed 20 kolejką

Wiadomości: Okręg jeleniogórski
Sobota, 8 maja 2010, 9:38
Aktualizacja: 16:13
Autor: KAM
W najbliższą niedzielę odbędzie się XX kolejka spotkań futbolistów z B klasy. Pogoń Wleń zagra z Lechią Piechowice, która dobrze się spisuje w tym sezonie.

Piłkarze z Wlenia cały czas walczą o awans do A klasy, na który mają spore szanse tym bardziej Pogoń Wleń nie może przegrać żadnego meczu. Piechowiczanie nie należą do łatwych przeciwników tym bardziej, że nie przegrali żadnego meczu od 10 kolejki! Obecnie zgromadzili 35 punktów i zajmują piąte miejsce w tabeli. Wlenianie zgromadzili na swoim koncie 42 punkty i zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Pogoń Wleń także jest w ostatnim czasie dobrze rozpędzona i zmotywowana, ponieważ futbolistom udało się wygrać 7 spotkań i liczą, że dobra passa będzie cały czas trwała. Pewne jest, że kibice będą mogli liczyć na dobre widowisko sportowe, jakie zapewnią obie drużyny. Początek meczu już w najbliższą niedzielę 9 maja o godzinie 15.00 we Wleniu.

W tej samej grupie lider Endico zagra z Sosnówką, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce piłkarze z Piechowic pokonali Sosnówkę 8:0 dlatego wygrana Endico jest niemal pewna. Maciejowa jedzie natomiast do drugiej drużyny Pub Gola i powalczy o 3 punkty, jednak Maciejowa nie spisuje się dobrze na wiosnę. Borowice podejmą u siebie Sokołowiec, który może sprawić niespodziankę, dlatego, że dobrze prezentuje się na wyjazdach. W kolejnych spotkaniach B klasy Street Squad zagra z czernicą, Bobry z Kostrzyca a Potok z KKS-em.

Ogłoszenia

Czytaj również

Klasyki zjechały do Kowar

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Awans biało–niebieskich juniorów

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~GLKS PW 8-05-2010 14:23
....Pewne jest, że kibice będą mogli liczyć na dobre widowisko sportowe, jakie zapewnią obie drużyny....Pewne jest ze piłkarze mogą liczyc na to co pokaża Wleńscy kibice:) (z tej dobrej strony oczywiscie;)Pozdro dla B-klasowiczów

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Odpust na Śnieżce

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Zwycięstwo w Jędrzychowicach!

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
500
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
6%