Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 16 kwietnia 2006, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Karkonosze mogą zająć w tym sezonie nawet trzecie miejsce!
Jak już wspominaliśmy Karkobnosze Jelenia Góra wygrały u siebie 2:0 ze Spartą Zebrzydowa i awansowały dzięki temu na szóste miejsce w tabeli naszej okręgówki.

W pozostałych padły następujące wyniki:
Woskar Szklarska Poręba Wojcieszyce - <b>Włókniarz Mirsk</b> 0:3 (0:2)
<b>Olimpia Jędrzychowice</b> - Gryf Gryfów Śląski 2:1 (0:1)
Olimpia Kamienna Góra - <b>Granica Bogatynia</b> 1:2 (1:0)
Piast Zawidów - Lotnik Jeżów Sudecki 2:2 (1:2)
Bazalt Sulików - <b>Orzeł Wojcieszów</b> 3:4 (0:1)
<b>Czarni Lwówek</b> - Piast Czerwona Woda 4:1 (2:0)
<b>Olimpia Kowary</b> - GKS Raciborowice 2:1 (1:0).

Spojrzenie na tabelę skłania do wniosku, ze teraz najpoważniejszym kandydatem do awansu jest Włókniarz Mirsk, który nie powinien powinien zgubić punktów w Gryfowie, tym bardziej że Karkonosze dołożyć mogą dla przykładu dawnym kolegom z Lotnika Jeżów.

~Kibic K.S.K 16-04-2006 14:01
W przyszłą sobotę KIBICE Karkonoszy spotykają sie pod TESCO 0d godz. 15,00 w celu wspólnego wyruszenia do Jezowa na mecz , pełna sprężara na to spotkanie relacja z wymarszu bedzie relacjonowana na żywo !!! Poinformować wszystkich o tym spotkaniu!!! TYLKO KS KARKONOSZE !!!
~dreist 16-04-2006 15:18
Woskar przegrał "zasłużenie" z Włókniarzem 0 - 3. Tylko początek meczu obiecywał że będzie to spotkanie równorzędnych drużyn. po strzeleniu pierwszej bramki Mirsk zaczął grać tak jak przystoi drużynie z czołówki tabeli i to jeszcze w nastroju świątecznym. Bez dużego wysiłku ,pełna kontrola wydarzeń na boisku a jak będzie okazja to strzelać bramki. Szczęśliwie dla Woskara bylo ich tylko 3. Należy jednak podkreślić że Woskar grał bez A.Sety i Orzecha a to są zawodnicy którzy konstruują całą grę zespołu.W drugiej połowie dodatkowo otrzymał czerwoną kartke Binczyk,tak że drużyna kończyła mecz w dziesiątkę. W sumie Woskar pokazał tez wolę walki a to jest najważniejsze.Zastanawia mała liczba kibiców własnych Woskara.Ale to może ze względu na święta. Pozdrawiam.
~kolo 16-04-2006 16:23
Własnie dla przykładu to Lotnik pokaze kto jest lepszy panie kolego.....Awans to mniej istotna sprawa niz wygrana z karkonoszami
~10 16-04-2006 21:26
o co chodzi z tym "przykładem" panie redaktorze? Gwarantuje wygraną Lotnika i sugeruje mniej stronnicze podejści e do zawodu.
~Łukasz Stawski 17-04-2006 11:44
10: Lotnik przeżywa mały kryzys, a Karkonosze są na "fali" - dlatego można śmiało założyć, że Karkonosze stoją przed ogromną szansą na zdobycie w Jeżowie trzech punktów, co nie oznacza że jestem stronniczy.
~10 17-04-2006 12:45
O.K. To brzmi zdecydowanie bardziej obiektywnie niż "Karkonosze dołożyć mogą...". Pozdrawiam
~K.S.K 17-04-2006 15:38
Jestem pewny że karkonosze zmłucą cienki lotnik Tylko Ks. Karkonosze
~LOTNIK!!!! 17-04-2006 18:20
każdy wie, ze wygra LOTNIK!!!!!!
~ktos 18-04-2006 17:04
a jak tam Nasi Juniorzy... wie ktos moze ???
~hepeteekełyssś 18-04-2006 19:50
juniorzy słabiutko ledwo zremisowali z Pieńskiem 3-3 strzelając bramke na wage remisu w ostatniej minucie młodsi wygrali 4-0
~BoS 20-04-2006 21:44
K.S.KARKONOSZE nie zmlucą Lotnika one je po prostu zrównają z ziemią na oczach kochanych i wiernych KIBICÓW!!! a czy ktoś wie gdzie w Jelonce można kupić flary??!! pozdro i K.S.KARKONOSZE PANY!!
~fanik 22-04-2006 20:08
karkonosze moga pomarzyc tylko o zwyciestwie z jezowem stawiam na jezow moze w koncu sie chlopaki obudza. a co do lidera okregowki dajcie spokoj smieszny mirsk gra dobrze tylko dlatego ze siedzi tam wilk z szczelkunem i sedziowie im pomagaja a w emce szybki spadek bo tam sedziowie im nie pomoga.
~ktoś 23-04-2006 11:46