MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Autobusowy senator?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 30 września 2011, 21:07
Autor: maciek.rylkiewicz
maciek.rylkiewicz
Fot. maciek.rylkiewicz
Co przedstawiciel wolnego zawodu może zrobić dla oświaty? Co kandydat wolnego zawodu może zmienić i jak w Senacie RP? W dzisiejszym programie "Dialogi Jelonki" Agaty Galas gości Wojciech Chadży.

Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Ogłoszenia

Czytaj również

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Spór o edukację seksualną

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Komentarze (40) Dodaj komentarz

~kololek 1-10-2011 9:31
Jakie ma Pan wykształcenie?
~guru 1-10-2011 12:13
Głosuję na tego Pana.
~vip 1-10-2011 13:17
7klas szkoły p. i co może mało?
~wyborca_73 1-10-2011 20:36
Panie Wojtku jest pan naprawdę ciekawą osobą. Jeśli chodzi o wykształcenie, to jeśli mamy oceniać ludzi po wykształceniu, ich wyglądzie, kolorze skóry, przynależności etnicznej, a nie po ich osobowości i dokonaniach, to widać że nie dojrzeliśmy do demokracji. Pięknie stroje, zagraniczne dyplomy, krasomówcza mowa, a później okazuje się że "król jest nagi". Trzymam za pana kciuki i niech Pan nie zważa na głupie komentarze pisane na zamówienie i robi swoje!!
~jelonko? 1-10-2011 22:07
a moze peonko? Czas propować ludzi stąd a nie z zewnątrz
~ 2-10-2011 7:14
via toll nie jest podatkiem! Płatne autostrady są np. również we Francji, tam jest system płatności telepeage. Operatrzy autostradowi wypożyczają kierowcom nadajniki radiowe, które są instalowane w samochodach. Nadajniki te rejestrują automatycznie moment i miejsce wjechania na płatny odcinek autostrady oraz opuszczenia go. Należność pobierana jest z konta bankowego właściciela pojazdu, w funkcji korzystania z płatnych autostrad. Chcieliśmy kapitalizmu, to go mamy. Via Toll nie jest podatkiem lecz opłatą za korzystanie z płatnej autostrady, tak jak zapłata za bilet w autobusie jest opłatą za możliwość przemieszczenia się z miejsca na miejsce.
~z plebsu 2-10-2011 8:16
Płatne autostrady, chodniki, wychodki. Płatne oddychanie świeżym powietrzem w prywatnym lesie; bilety na wszystko...
~x 2-10-2011 10:22
rzeczpospolita rozgrabiona! dlatego bilety, bilety, oplaty, lapowki. prywata bez miejsca dla normalnych ludzi zyjacych za smieciowe pensje. to demokracja stworzona dla wipow przez ich samych, mieso armatnie sluzy praca by oni zyli godnie. reszta to zapomniana melodia.
~Łomatko 2-10-2011 12:18
Naprawdę facet ma 7 klas podstawówki i pcha się do senatu!??? A w ogóle umie czytać, żeby znać treść ustaw, nad którymi by głosował!??? Ludziom już kompletnie palma odbija...
~tauren 2-10-2011 21:24
kolejny pasibrzuch co za malo kasy ma? tragedia i zal .pl nie bede glosowal na niego nigdy w zyciu
~masaaakra 3-10-2011 9:44
tak niedlugo napiszecie ze 3 klasy podstawowe skonczyl, ze nie umie czytac i pisac. Reszta tez taka sama, tylko jeden wielce wyksztalcony. My mlodzi glosujmy na PO przy nastepnych wyborach bezrobocie wsrod nas siegnie juz 50 %
~łomatko 3-10-2011 11:08
w przypadku Piniora tez moze zaczniecie pisać- wrocławski senator, albo senator znikąd... najlepiej zajmijcie sie wydarzeniami z naszego regionu a nie kampania na calego
~marian58 3-10-2011 15:59
Niech Pan Chadzy spowoduje aby jego Krychy były czyste i bezpieczne a potem niech mysli o polityce. Na raie sa brudne , duszne i prowadzone przez kierowców którzy jeżża bardzo niebezpieczneie.
~Boszszsz 3-10-2011 17:31
Dumny absolwent siedmiu klas podstawowki na senatora... Litości...
~do masaaakra 3-10-2011 17:37
Jaka to różnica 3 klasy podstawówki czy 7? Nawet o lekturach szkolnych z nim nie pogadasz... To głosuj na goscia, ktory jak mu wrecza projekt ustawy, to bedzie go trzymał do góry nogami. Z cała pewnością przybędzie od tego pracy dla młodych, że hej. Popieram głos mariana58 z 15.59.
~Iza 3-10-2011 18:36
gdyby nie jesien za oknem,pomyslalabym ze to prima aprylis!!!!Ludzie nie maja za grosz samokrytyki...
~ania_le 3-10-2011 20:41
"Po" ...bbbuuu..!!?? Jak na razie obecny rząd zbiera kokosy za to co zrobili poprzednicy przez ostatnie kilka,a nawet kilkanaście lat... Ludzie pokroju Pana Wojtka robią to co mówią, a nie jak inni dużo mówią i jeszcze mniej robią. Może mają dyplomy.. Ale swoją osobą nie prezentują nic.- "Ludzie nie maja za grosz samokrytyki..."-
~ 3-10-2011 21:04
Jeśli można prosić pana o spowodowanie, aby odległości między miejscami w busach były nieco większe, bo dłuższe nogi się nie mieszczą. Nie ma rady, trzeba usunąć dwa miejsca w niektórych busach. Poza tym wszystko ok. Nie zarzyna Pan PKS-u swoimi kursami lecz uzupełnia jego ofertę i to się chwali.
~prosiak 3-10-2011 21:21
Kolejny do korytka? bezczelność!
~ania_le 3-10-2011 21:49
Krytyka.... Ale ci którzy znają Pana Wojtka wiedzą, że jego słowo jest ważniejsze od pieniędzy !!!
~ 3-10-2011 23:08
Nie wiem czemu ludzie krytykują kogoś, kogo nie znają osobiście.Panu Wojtkowi zależały na ludziach bardzo dużo sponsorowł wyjazdów sportowcom i dziecią niepełnosprawnym .A jeśli chodzi o porządek w busach to tylko są winni kierowcy - to świadczy o ich kulturze i poszanowaniu klijenta.
~maras 4-10-2011 1:11
Panie Wojtku Szanowny, Pańskie kandydowanie to jakieś JAJA (ale to już chyba norma w polskiej polityce).Pozdrawiam i życzę w dalszym ciągu dobrego samopoczucia.
~niezależny 4-10-2011 11:52
Zbigniew Ł -Radny SLD, do Senatu miał startować z Platformy Obywatelskiej , ale startuje z Komitetu założonego przez czołowego działacza PSL z poparciem Wrocławia w osobie Pana Dutkiewicza , a kampanię wyborczą prowadzi Wspólne Miasto z Robertem Prystromem na czele, przy współpracy Stronnictwa Demokratycznego .Wykształcenie – zawodowe I TO MA BYĆ NIEZALEŻNY KANDYDAT ?
~dajcieSpokój 4-10-2011 13:09
niedługo napiszą, że skończył na żlobku i pewnie uwierzycie, potem napiszą że za rok u nas bedzie jak w davos i uwirzycie, potem będziemy mieć autostrade i uwierzycie, na koncu powiedzą wam że trzeba wierzyć we wszystko i uwierzycie...
~smutek... 4-10-2011 13:14
Do Pana od lektur, czy chodzi pan czasem do biblioteki?? Jesli nie prosze się wybrac. Zobaczy Pan wtedy jak wiele starszych osob, ktore nie skonczylo wielkich szkół, czyta ksiązki ktore pewnie dla pana byłyby zbyt trudne. Łatwo jest zdobyć wykształcenie, trudniej mądrość .
~smutek... 4-10-2011 14:03
Do Pana od lektur, czy chodzi pan czasem do biblioteki?? Jesli nie prosze się wybrac. Zobaczy Pan wtedy jak wiele starszych osob, ktore nie skonczylo wielkich szkół, czyta ksiązki ktore pewnie dla pana byłyby zbyt trudne. Łatwo jest zdobyć wykształcenie, trudniej mądrość .
~ 4-10-2011 15:19
ad.~niezależny z 11:52. Zbigniew Ł. nie jest i nigdy nie był czlonkiem SLD. Startował w wyborach samorzadowych z listy SLD, gdyz to ugrupowanie /obok PO, PiS, PSL/ miało tzw. zdolność wyborczą przekładajaca sie na realne zdobycie mandatu radnego. Zbigniew Ł. nigdy nie utożsamial się z SLD i po dokonanym wyborze chadzał własnymi ścieżkami. Dokąd? Nie wiem. DOLNOŚLĄZAK.
~ 4-10-2011 18:35
Rotarianie to fałszywi ludzie
~ 4-10-2011 19:51
wszyscy trzej z SLD to Rotarianie: Kusiak, Chadży i Ladzinski, oni popieraja sie wzajemnie, aby jak najwiecej ich dostalo sie do parlamentu, dlatego Ladziński startuje tym razem z innego ugrupowania, potem zaczna rzadzic tym biednym krajem - aby im bylo lepiej
~sowa 5-10-2011 8:47
Ktos musi tym krajem rzadzic dlatego mamy prawo wyboru i zmian personalno-politycznych,popieram Pana wypowiedz "wyborca 73",widzimy efektywnosc dzialania dlugich dyplomow w polityce postawmy na racjonalna praktycznosc i doswiadczenie ludzi ,choc Senat dla mnie jest instytucja paradoksonalna i jest potrzeba jego zniesienia.
~de-de 5-10-2011 13:14
wojtek"krycha"chadży,zbyszek"broda"ladzinski,zoska"kukurużnik"czernow,i inne polskie zoo.ale j a j a ! lepiej jedzcie na grzyby.a nie zapomnijcie zabrac ze soba jozka "tekile"kusiaka!
~bel 5-10-2011 14:11
ale by pracowac u niego jezdzic tymi malymi busami wymaga kilkuletnie doswiadczenie od kierowcy ktory ma kat D to dopiero chore i on jest otwarty na ludzi i pomocny nie dajcie sie zwariowac nie glosujcie na niego
~ 5-10-2011 18:52
do bel - to dobrze, że wymaga doświadczenia. Kierowców ma dobrych, tylko autobusy nie zawsze sprawne, raz miał padnięte wycieraczki, to było zimą, bus do Wrocławia, kierowca co chwila stawał, wychodził z busa, aby wytrzeć szyby ze śniegu. Autentyczne, kto jechał, ten wie.
~bel 5-10-2011 19:30
kierowcy z Krychy jezdza bez przestrzegania przepisow jak szaleni podobnie jezdza w Turcji na zywiol kto pierwszy ten lepszy i on mowi o doswiadczeniu nie chwale sie ale jak prowadze gwarantuje ci herbata ze szklanki nie wyleje sie a nie ciagle szarpanie jak nie do przodu to do tylu
~tubi 6-10-2011 8:59
jak ma siedem klas to juz wiem czemu kumpluje sie takąpostacia jak Waluś który tez do wybitnie wykształconych nie należy.... Powinny byc jakies kryteria dla kandydatów dotczace wykształcenia itd
~ 6-10-2011 10:33
Jego migrujący kumpel Zbysiu z brodą, od metalowych wpływów, zamieszca tylko wrzuty reklamowe sponsorowane, bez mozliwości komentowania, żeby nikt go więcej nie pytał o ulgi rodzinne od trzeciego RC prezydenta na podatkach od nieruchomości rodzinnych... Tak bardzo im zależy na pomaganiu innym i regionowi, krajowi już, że serce sie kraje jak się ogląda te nachalne, błagalne prośby o głosy. To dla was;-)
~hehhe 6-10-2011 13:06
oj ludzie ludzie nie ma 7 klas, ale co tam do was dotrze:)
~taksemysle 6-10-2011 17:30
Każdy lepszy niż umizgujący się do kibolskich bandytów PiS ! Wg jednego z nich wtargnięcie narąbanego jaj stodoła chuligana pod samochód chuligana jest tym samym co katastrofa smoleńska.WSTYD!!
~taksemysle 6-10-2011 17:35
Oczywista pomylka-chuligan nie kierował autem.Sorry
~dziwne 6-10-2011 20:33
no trudno zeby jeździł tymi wszystkimi autobusami naraz a kierowcy - wiadomo jak się w Polsce pracuje- jak nie moje to nie szanuje;) i wogóle co wy wszyscy z tymi 7 klasami??

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ślubowały pierwszaki

Wybory: Zwycięstwo PiS

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Robert Obaz – sejmowy debiutant

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
382
Tak
55%
Nie
38%
Nie wiem
7%