MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Autobusem z Kotliny na Kujawy

Wiadomości: REGION/ KRAJ
Środa, 16 grudnia 2009, 8:52
Aktualizacja: 8:52
Autor: TEJO
Fot. .....
Od wczoraj jeleniogórski PKS Tour uruchomił nowe połączenie autobusowe Szklarskiej Poręby z Bydgoszczą przez Jelenią Górę. Powrotny kurs na końcowym odcinku z Jeleniej Góry do Szklarskiej pokonuje trasę w ekspresowym tempie.

Z miasta pod Szrenicą autobus odjeżdża o godz. 11. 50, z Jeleniej Góry – o godz. 12. 25. – Autobus jedzie przez Wrocław, Trzebnicę, Milicz, Krotoszyn, Jarocin, Wrześnię, Gniezno, Żnin.

Do Bydgoszczy przyjeżdża o godz. 20.15 a wraca o godz. 6.45. Pasażerowie w Jeleniej Górze znajdą się o godz. 15. Odjazd po pięciu minutach do Szklarskiej Poręby. Przyjazd: 15. 25. Na tym odcinku autobus nigdzie się nie zatrzymuje.

Ten kurs będzie szybką alternatywą na powrót ze szkół i pracy. Czas przejazdu na trasie Jelenia Góra– Szklarska Poręba wynosi 20 minut. Autobus zwykły przez Cieplice, Piechowice przemierza tę trasę w 50 minut, a pociąg – w godzinę.

Za informację dziękujemy Jelonkowi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

O rozpadających się górach

Na stadionie już jasno

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~gosc programu 16-12-2009 10:07
Super! Tylko po co zatrzymuje sie w Jeleniej dziurze?!
~tratata 16-12-2009 10:45
podpowiedź dla MZK: a może by tak w końcu uruchomić linię do Lublina?????????
~kokosik 16-12-2009 11:27
to chyba nie dla mzk? może dla pkp? hihi
~Zdzich 16-12-2009 12:21
A autobusu do Trójmiasta jak nie było tak nie ma...
~tratata:))) 16-12-2009 13:02
oj pomyłka malutka zaszła:)))) to apel do PKS:)))))))))))))
rymcycymcy 16-12-2009 13:38
10:45 | ~tratata | ...masz znakomity pomysł ;) Autobus mógłby wyjeżdżać wiosną, na lato byłby w Lublinie i po obskoczeniu wszystkich przystanków, jesienią mógłby wyruszać w powrotną drogę. A za autobusem przyczepa na zarobione drobniaki ...ale czadowo ! :)
~Alfons. 16-12-2009 14:12
Dobrze Że PKS wprowadza nowe kursy dalekobieżne
~madzia73 16-12-2009 14:59
a przez Inowrocław jedzie? CIEKAWE ILE BILET KOSZTUJE?
*piipi* 16-12-2009 15:18
~ ALFONSO ..co,*fajne trasy na dziewczynki ?
~Alfons. 16-12-2009 19:08
tak piipi ,fajne trasy na dziewczynki , kujawianki , a twoja która trasa??
~Alfons. 16-12-2009 19:36
Niestety przez Inowrocław nie jedzie , do Bydgoszczy bilet normalny 62zł.396km.JG-Bydg. pks.jgora.pl
~do tratata 17-12-2009 1:49
Co do Lublina, będziemy walczyć o powrót nocnego pociągu pospiesznego relacji Jelenia Góra - Lublin. W marcu 2010 roku, rusza akcja z podpisami. Trzeba być dobrej myśli, pozdrawiam :)
~tratata 17-12-2009 8:04
do komentarza z 01:49:))) pociąg do Lublina przywrócić trzeba i z wielką chęcią podpis swój złożę:)cała moja rodzina go złoży:)))jednak PKS też powinien pomyśleć o połączeniu ze wschodem:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Świętują Niepodległość

Marcin Wyrostek patriotycznie w Jeleniej Górze

Święto Niepodległej w Jeleniej Górze

Marcin Wyrostek patriotycznie

Utrudnienia na żółtym szlaku

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
831
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%