MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Autobusem w szpital

Wiadomości: Region
Niedziela, 24 lutego 2013, 17:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 lutego 2013, 5:32
Autor: Angela
Wczoraj (23.02) jeleniogórscy strażacy wyciągali autem pożarniczym autobus, który około godz. 11.00 manewrując na parkingu Szpitala MSW w Kowarach przy ul. Górniczej zsunął się i uderzył w budynek szpitala. Nikomu nic się nie stało. Do jego odholowaniu potrzebna była koparka. Ale to nie koniec figli spłatanych kierowcom przez zimę. Również wczoraj strażacy wyciągali samochód marki Nissan, który około godz. 15.30 zawisł na śnieżnej skarpie w Sosnówce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rajd zdewastował las?

Mniej do kasy miejskiej za płatne parkingi

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Komentarze (20) Dodaj komentarz

~rasko 24-02-2013 18:51
jaki szpital na górniczej?!
~Taki? 24-02-2013 19:08
http://www.przedwiosnie.szpitalmsw.net/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=5
~Romanik 24-02-2013 19:10
Wyrażnie pisze szpital MSW , tlumaczac Ci na Polski "przedwiośnie"
arturek 24-02-2013 19:32
" Do jego odholowaniu potrzebna była koparka." .........Koparka jak sama nazwa wskazuje sluzy do HOLOWANIA ! sic..
~alexpand52 24-02-2013 19:38
Koparka była potrzebna aby kierowcę z pracy wykopali....
~Thebrymbrym 24-02-2013 20:01
Manewrował ? Czy może próbował kręcić "bączki" ? :) No tak, przecież to Kowary, więc co się dziwić że odholowuje się koparką... taka sytuacja, nie ? :)
~Matko jedyno 24-02-2013 20:15
"Romanik"gamoniu jakiś! Tłumaczę Ci na polski. Wyraźnie jest napisane. Znalazł się polonista zapryszczony. Do książek
~jodła 24-02-2013 20:48
W furmance przynajmniej koń miał łeb i rozum. Dziś koleś z łbem pustym jak piłka siada za kierownicę i zostaje sam na sam ze swoją ........... a jechać trzeba !!
~Herman 24-02-2013 20:52
Nie przez zimę a przez niedouczonych kierowców, co nie mają pojęcia a się zabierają. WORD powinien być bardziej konsekwentny i debili nie przepuszczać.
rymcycymcy 24-02-2013 22:49
20:01 | ~Thebrymbrym | ...a jakby twoja babcia była z Kowar ? ...też byś tak z pogardą pisał o tez pięknej miejscowości ? :) ...tak ! my tu w kowarach nawet do kościoła jeździmy koparkami ...i nic ci do tego lemingu ! :)
~ 25-02-2013 6:19
No ale "autem pożarniczym "
~ 25-02-2013 6:20
Dlaczego koparkom a nie ciągnikiem ziemnym ?
~HaHa 25-02-2013 7:25
24-02-2013 22:49 | rymcycymcy |: Ty nie jeździsz koparką do kościoła, a windą.
~??? 25-02-2013 8:46
FIGLI ???!!! O matko... Ręce opadają na takie "dziennikarstwo"...:(
~Romanik 25-02-2013 8:49
"~Matko jedyno" bo tak sie podpisałes - troche kultury by Ci się przydało bo widze z ~Matko jedyno jej całkowity brak i tak to Ty piszesz "Do ksiązek " ja dodam ucz sie czytać i logicznie rozumowac.Pozdrawiam Ciebie choc jest mi bardzo Ciebie żal Ze mamusia i tatuś nie nauczyli kultury
~Yacek 25-02-2013 10:03
Ale zdjęć to już nikt nie zrobił i nie podesłał angeli...... WYPOSAŻYĆ WSZELKIE SŁUŻBY W APARATY ŻEBY MOGLI DO JELONKI FOTY PODSYŁAĆ
~lucek666 25-02-2013 10:05
Ja też do kościoła jeżdżę windą. Naciskam przycisk \"na górę\" i zaraz tam jestem :(((((((
~ 25-02-2013 11:09
w Jagniątkowie też autobus zablokował drogę
~xcd 25-02-2013 18:29
A co ten autobus robił pod szpitalem MSW w Kowarach czyżby ewakuowali chorych z sal przez śnieg!? Trzeba by zadzwonić tam na jakiś oddział i się dowiedzieć!
~Piotruś 25-02-2013 21:18
Święto jakieś? Obyło się tym razem bez mandatu i punktów za niedostowanie predkosci do warunków jak to było w Karpnikach?Brawo misiaczki ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Posiedzi za kradzieże i włamania

Zaginął Adrian Jarmuła – czy ktoś wie, gdzie jest?

Mężczyzna wbiegł do szkoły z nożem

Koło ratunkowe dla Flory?

200 pieczątek w 24 godziny

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
653
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%