MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Autobus uderzył w Karpaczu w skodę, potem w mur i wjechał do ogrodu

Wiadomości: Karpacz
Piątek, 31 sierpnia 2012, 16:11
Aktualizacja: Sobota, 1 września 2012, 22:47
Autor: red,Angela
Fot. Angela
Dzisiaj (31 sierpnia) około 14.30 kierująca autobusem kursowym relacji Karpacz–Jelenia Góra nie zachowała ostrożności na stromej i wąskiej drodze, wypadła z łuku i uderzyła w nadjeżdżającą skodę. Następnie autobus uderzył w mur kamienicy i – taranując ogrodzenie – wjechał na posesję przy ul. Strażackiej. – To cud, że nikomu nic się nie stało – komentowali zdarzenie mieszkańcy tego wielorodzinnego domu.

- Byłam w mieszkaniu, kiedy budynkiem wstrząsnęło i rozległ się potworny huk. Kiedy wybiegłam z domu, zobaczyłam autobus w naszym ogrodzie – opowiadała nam pani Krystyna (chciała zachować anonimowość). - Z ogrodzenia nic nie zostało, pod autobusem jest buda, z której pies zdążył jakoś uciec, huśtawka i inne elementy wyposażenia terenu przed naszym budynkiem. Zostało też dosłownie ścięte duże drzewo na posesji – pokazywała.

Świadkowie zdarzenia mówili nam, że autobus wyrzuciło z zakrętu. - Nie chcąc staranować „osobówki”, dziewczyna za kółkiem autobusu odbiła i uderzyła w ścianę domu, potem ją zniosło do tego ogrodu - opowiadali.

- Autobus na szczęście był bez pasażerów. Kierowcy i pasażerowi skody oraz kierującej autobusem 21-letniej kobiecie nic się nie stało. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję - powiedziała Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mistrzowie na otwarciu stadionu

Głos śledczych w sprawie prezesa DIOZ

PiS ujawnił listy kandydatów

Komentarze (127) Dodaj komentarz

~pomocy 31-08-2012 16:27
kobieta za kierownica
~ed 31-08-2012 16:36
czyli mistrzostwa w drifcie rozpoczęte
~ratunku, kobieta! 31-08-2012 16:38
Teraz już wiem, że jak zobaczę kobietę za kółkiem w PKS Jelenia Góra, to nie wsiadam.
Piipi Jelonkowa 31-08-2012 16:46
prosze państwa, ja bardzo boleję nad tym .. ~SMUTNE ..
~tyryryry 31-08-2012 16:46
uuuuuu to Natalka nawet jako kierowca autobusu się nie sprawdziła:/....
~ 31-08-2012 16:47
pewnie autobusem kierowała ta śliczna blondynka,szkoda że tak zaczęła karierę w PKS,ogólnie to ciekawe jak to zrobiła skoro na tym odcinku nijak nie da sie szybko pojechać,sam zakręt za to wynosi niemiłosiernie
~kobieta 31-08-2012 16:48
odezwali się ,,mistrzowie kierownicy'' MĘŻCZYŹNI, jak zwykle najlepsi we wszystkim, prawda panowie?hehehe żenada
~iw 31-08-2012 16:51
'nawet' jako kierowca ...a jako kto jeszcze sie nie sprawdziła...:)
~Yacek 31-08-2012 16:52
a zgodę na wycięcie drzewa miała ???
~eli 31-08-2012 16:54
to niesamowite ze czlowiek w wieku 21 lat jest w stanie prowadzic autobus, biorac na siebie odpowiedzialnosc za ludzkie zycie jako kierowca tegoz pojazdu, widze ze pks bieze co moze nawet ludzi bez zadnego doswiadczenia, bo jakim cudem tak mloda osoba moze je miec
~xxx 31-08-2012 16:58
Jeżeli ,,Loża ekspertów'' komentujących to wydarzenie potrafi kierować autobusem to niech się za to weźmie. Eli, a jak kierowca ma nabrać doświadczenia nie jeżdżąc pojazdem co? czy zdając prawo jazdy też nie jeździłaś autem bo nie miałaś doświadczenia? PKS powinien młodego kierowcy po prosu nie puszczać odrazu na Karpacz. pozdrawiam Was mądralińscy
~ 31-08-2012 17:03
porazka,* jedna kierowac nie potrafi
~x 31-08-2012 17:07
Trzask, prask i po krzyku ;) ! Pozdro 600
~adus132 31-08-2012 17:08
porażka jak można wsadzić gówniarza za kółko kapsuła i to jeszcze babę
~J.G. 31-08-2012 17:11
Hm,ja chciałam dostać się do PKS-u ale niestety mnie nie przyjęli,nawet z kat.C nie miałam szans ,smutne ale prawdziwe.Za to młode dziewczyny mają taką szanse i ją marnują szkoda.Ale życzę jej powodzenia i myślę,że teraz będzie bardziej ostrożniejsza :)
~ 31-08-2012 17:11
dzisiaj za orlenem w kierunku na szklarską doswiadczony kierowca tira wypadł z drogi na pobocze i utknał w rowie, co na to powiecie? Nie skreslac dziewczyny, nie wiadomo jak naprawdę było. Mam nadzieje ze PKS Tour nie podejmie pochopnie decyzji o zwolnieniu Pani kierowcy.
~ 31-08-2012 17:17
a czemu na zdjeciach nie ma osobówki z którą sie zderzyła,nic z tego auta nie zostało,czy co?
~ 31-08-2012 17:18
A ja wszystkim przeciwnikom dziewczyny za kierownicą przypomnę, że zeszłej zimy autobus relacji J. Góra-Zakopane pięknie wylądował w rowie. I co? I zdarza się. Dobrze, że wszyscy żyją. Pies też :-)
~Artur 31-08-2012 17:20
Żałujecie jej że jeździ autobusem! Pewnie większość z was ma prawko tylko na osobowe i nie jednemu się zdarzyło skasować swoje auto ale pisać na kogoś to najlepiej !
~eh 31-08-2012 17:27
Komentarze zaściankowych ludzi. Kobiety lepiej jeżdżą od facetów w statystykach i wielu badaniach specjalistycznych:). Że czasem znajdzie się czarna owca to wcale nie znaczy, że jesteśmy gorsze. W Czechach kobieta-kierowca w komunikacji autobusowej to normalna sprawa. Widać my jesteśmy za murzynami...albo za arabami?
~ 31-08-2012 17:29
Wystawić PKS-owi fakturkę za szkody. Wtedy może PKS będzie dostosowywał prędkość do panujących warunków i nie będzie z Karpacza zjeżdżał z dużą prędkością w myśl zasady "zapłaci to się nauczy".
~stein 31-08-2012 17:30
Furman czy też odmieniając - furmanka kompletny nieuk. Choć jak furmanka to chyba kompletna nieuka ?? Jest najprostsza zasada: z góry zjeżdżasz na takim biegu na jakim jedziesz pod górę. I wypadku by nie było, lecz jeśli w imię durnie pojętej oszczędności paliwa jeździ się na luzie to jest jak na obrazkach; ba świadczy to o kompletnym braku zrozumienia zasad działania układu napędowego pojazdu. Tu kierownica i pedały a dlaczego tak się dzieje to czarna magia. Z szybkością coś się kupy nie trzyma. Gdyby na prawdę jechała szybko to wyniosło by ją na ZEWNĘTRZNA stronę zakrętu albo nawet położyła by autobus na lewy bok, a tu autobusik zakręt wyrobił ino wyprostować volanta frau kierowca nie zdążyła i zdewastowała ogródek i psu domek. I to jeszcze komu !!! Very bad decision !!!
~...piotr 31-08-2012 17:32
Jeżeli to ta sama pani blondynka która jeździła kiedyś ze Szklarskiej to wcale się nie dziwię że tak się skończyło ta baba nie ma mózgu dobrze że nikt nie zginął
~ika 31-08-2012 17:41
kobiety nie powinny byc kierowcami autobusow SWIAT DURNIEJE -JESZCZE TROCHE TO BEDA PROWADZILY TIRY -Nie dziwi mnie obraz tego wypadku .Dobrze ,ze nikt nie ucierpial.Sadzac po wieku ,jest to na 100 procent swierzy kierowca w PKS jelenia gora .Moze wczoraj odebrala prawko
~ 31-08-2012 17:51
Nie było zgody na wycięcie drzewa to mandacik prosze .
~Artur 31-08-2012 17:52
Skąd wiesz że jechała na luzie byłeś tam siedziałeś obok niej??? A jak mam 300 koni pod maską i wyjadę moim autem pod Karpacz na 5 biegu to też mam na nim zjechać???
~kibic 31-08-2012 17:57
Natalia,ostatnio w rębiszowie na przejeżdzie kolejowym rozwaliła miske olejową i jechała tak 7km aż autobus staną,więc kariery w PKS nie zrobi.
~Dania8829 31-08-2012 17:58
rymcus do domu na obiad twoja kochanka dzwonila masz byc u niej o 19 bo mąż wraca o 20
~ 31-08-2012 18:27
Do MZK ją, tam są jescze lepsi furmani.
~77777 31-08-2012 18:28
gdyby prowadził autobus facet to pewnie byłyby ofiary,pełne uznanie dla kobiety
~acab 31-08-2012 18:29
a w NL często widzę kierowców autobusów, jak i TIR-ów, którymi są kobiety. Nawet jak jechałem ostatnio na dyskotekę do Gemert, to prowadziła bardzo ładna pani:)) nie liczy się płeć, a umiejętności... Pozdrawiam myślących na drodze:)) ONLY 1312
~777777777 31-08-2012 18:36
a jakich rozmiarów są te kobiety z TIR-ów ha ha
~ 31-08-2012 18:49
Kobieta za kierownica to nie nowosc, ale tak naprawde na duze pojazdy powinno sie obsadzac ludzi z praktyka i doswiadczeniem. Byc moze pani jechala dobrze ale czy wiedziala prowadzac z gogy ze nie trzyma sie nogi non-stop na wcisnietym hamulcu? Na 100 proc zrobila ten BLAD. Rozgrzane bebny tego zabytku powiekszyly swoja srednice i powierzchnia cierna bardzo sie zmniejszyla, a tym samym skutecznosc hamowania. Na nic bylo hamowanie bo to poprostu nie dzialalo i pojazd nabral predkosci. Czy na kursie kaskaderow na kat D tego ucza?
~ 31-08-2012 18:55
PEWNIE JAKIŚ STAROWINA W SKODZINIE ŚCIĄŁ ZAKRĘT KOŁO PIECUCHA WIĘC CO TO BLOND DZIEWCZĘ W AUTOBUSIE MIAŁO ROBIĆ? ALBO ZAPRZEĆ SIĘ I WALIĆ W STAROWINĘ ALBO W PŁOT. WYBRAŁA NA SZCZĘŚCIE TO DRUGIE. MAM NADZIEJĘ ŻE DALEJ BĘDZIE JEŹDZIŁA PKSEM BO SKĄDINĄD TO ŁADNY WIDOK TAKI BLONDASEK ZA KÓŁKIEM AUTOBUSU
~Eris 31-08-2012 18:57
Baba gówniarz za sterem autobusu i efekty są.
~ 31-08-2012 19:25
a gdzie ta blondyna,bo na zdjęciach jej nie ma!
~ 31-08-2012 19:25
dobra reklama PKS:)
~ewa 31-08-2012 19:37
a ja mojemu dziecku obiecuje, że przejedziemy sie PKSem ....mam nadzieje że nie z ta panią...zgroza!!!
~ewa 31-08-2012 19:38
a ja mojemu dziecku obiecuje, że przejedziemy sie PKSem ....mam nadzieje że nie z ta panią...zgroza!!!
~GO-GO 31-08-2012 19:43
To na pewno wina Waldemara rewizora z dużym brzuchem.
~ 31-08-2012 19:49
widziałem...to mur wjechał w autobus
~vfhj 31-08-2012 19:57
Widocznie miała dość jazdy tym leciwym autobusem i skasowała go. Tylko czy dyrekcja PKS-u będzie na tyle wyrozumiała i podstawi dziewczynie jakiś młodszy model?
~Instruktor 31-08-2012 19:59
Oczekując znajomych na dworcu PKS Jelenia Góra obserwowałem ruch autobusów na placu. Moją uwagę zwrócił autobus kierowany przez kobietę. Jej manewr włączania się do ruchu/skręt w prawo z terenu dworca/ wydał mi się zbyt ryzykowny.Wykonywała go na dużej prędkości. Pomyślałem "kto szybko jedzie, daleko nie zajedzie" Swoją drogą, zwykła obserwacja zachowań kierowców podczas wykonywania manewrów daje wiele do myślenia .
~Tromk 31-08-2012 20:05
no tak to jest jak rodzinka robotę załatwia
~Gość 31-08-2012 20:17
to normalnie jak za komuny kobiety na traktory a tu za kierownice autobusu ,a do garów i do cerowania skarpet ,a nie do kierownicy .
~P 31-08-2012 20:24
zadriftowała :)
~DJE 31-08-2012 20:31
Wczoraj zjeżdżałem z Jakuszyc do Piechowic, najpierw za jedną ciężarowką, potem od Szklarskiej P. za inną, obie rejestracje z daleka gdzie drogi płaskie i proste od wsi do wsi. Obydwaj szoferzy cały czas jechali z nogą na hamulcu, co było widać po świecących światłach "stop". Oczywiście smród hamulców, tylko dymu jeszcze brakowało . Po prostu ludzie nie są nauczeni jazdy po górach. Może to wina szkolenia, moze braku wyobraźni albo jednego i drugiego. To nie jest ważne czy kierowca autobusu czy ciężarówki - każdy może narobić szkody w ludziach lub mieniu.
~tomekn 31-08-2012 20:45
Natalia kocham Cie
~GOŚĆ 31-08-2012 20:51
do kibica: w Rębiszowie są takie drogi że jak zając przebiegnie to się przez cały tydzień kurzy więc nie dziwota że miskę urwało w autobusie Natali
~Adam7616 31-08-2012 20:55
Nie narzekajcie trudno stało się..Nie ma mistrzów kierownicy... Każdy z was mógł być na jej miejscu...Tak że pomyślcie zanim coś napiszecie...
~semja 31-08-2012 20:55
Ja cię też kocham Natalio! Nie martw się, ja miałem kilka dzwonów w karierze nim nauczyłem się pokory do pojazdów. Obecnie posiadam uprawnienia trzech kategorii oraz uprawnienia na sprzęt ciężki. I powiem że teraz to we mnie walą a nie ja w nich!
~Adam7616 31-08-2012 20:57
Nie narzekajcie trudno stało się..Nie ma mistrzów kierownicy... Każdy z was mógł być na jej miejscu...Tak że pomyślcie zanim coś napiszecie...
~GOŚĆ 31-08-2012 20:59
a Natalcia długie nogi ma w krótkich spodenkach co wyraźnie widać przez szybki jej autokaru
~pomocy 31-08-2012 21:00
gdzie konczyla kurs prosze o namiary
~KRECIK 31-08-2012 21:03
Pół jak nie cała rodzinka w PKS to i robota dla laika sie znajdzie
~ 31-08-2012 21:09
Dla czego obwiniacie kobiete, mężczyźni też mają wypadki, nie wiem dlaczego według niektórych cwaniaczków jest to takie tródne do zrozumienia
~gość N 31-08-2012 21:18
każdemu może zdarzyć się wypadek nawet najlepszemu kierowcy a to że kobieta to od razu afera nie ma zasady czy mężczyzna czy kobieta wypadek przypadek dajcie spokój dziewczynie a tak w nawiasie do wypowiedzi\"ika\"to po pierwsze tak się pisze ŚWIEŻY a po drugie kobiety już jeżdżą TIRAMI widać że masz braki.................
~ojjjjjjj 31-08-2012 21:19
Brawo jeleniogorski PKS !!!!!!!!!!!!!!!!! Alez , blysnela 21 -latka za kierownica AUTOBUSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!! Przepraszam , a czy ONA umie dobrze chodzic ?????/ Firmo PKS posadz za kierownica autobusu dziewczynke z PRZEDSZKOLA !!!!!!!!! Rekord GLUPOTY pobity.
~toszaleństwo 31-08-2012 21:42
Pamietam, co sam umiałem mając 21 lat za kółkiem, jeszcze wtedy malucha...Kto daje nieomalże dzieciom prawo wożenia kilkudziesięciu pasażerów? Skutki wypadku są ewidentne, musiała jechać szybko.
~pankracy 31-08-2012 21:44
mam 26 od 21 roku życia jeżdżę ciężarówką na trasach międzynarodowych. Posiadam również prawo jazdy kat. D. Ale do Jeleniogórskiego PKS-u kilka miesięcy temu nie chcieli mnie zatrudnić bo, jak się dowiedziałem nie mam doświadczenia w prowadzeniu autobusów.
~Artur 31-08-2012 21:50
Ciekawe dla czego nie chcieli cię zatrudnić masz kurs na przewóz osób ? Nie jesteś karany ???
~dodon 31-08-2012 21:57
będzie kara... drzewo zostało ścięte bez zezwolenia :(
~lol 31-08-2012 22:24
driftu sie babol naoglądał :P
~trololo 31-08-2012 22:48
wystraczy napisać że kobieta kierowała pks, to od razu wszyscy wiedzą o kogo chodzi bo jest tylko jedna :D EJ to mój autobus którym zawsze wracałam ze szkoły powracane i pojeżdżone
~belgin 31-08-2012 22:51
Bardzo dobrze modle sie codziennie do mojego Boga by firma PKS TOUR przestala istniec za krzywde jaka mi wyrzadzili a Natalka byla pierwsza która mi dupe obsmarowala wiec jest pierwsza drugi bedzie kierowniczek po znajomosci mam dobrego aniola stroza wiec mnie wysłucha widac szykuje dla niego cos specjalnego i przedluza sie w czasie mysle ze bedzie to cos wyjatkowego tak kierowcy PKS jezdza nizej dam nagranie you tube jak jezdza kierowcy PKS TOUR wiec polecam jazde do Wrocławia tylko Krycha skoro chcecie zyc
~Belgin 31-08-2012 22:54
Tak jezdza kierowcy PKS IOUR ulubiency Jasinskiego http://www.youtube.com/watch?v=n00djxaFp6Y&feature=fvwrel
~Belgin 31-08-2012 23:04
Do | ~Adam7616 | nie opowiadaj bzdur ze kazdy moglby byc na jej miejscu jak mozna prowadzic autobus bezmyslnie masz ludzi zywych na pokladzie i zadanie kierowcy jest od punktu A zawies ich calych i zdrowych do punktu B i tylko tyle od Ciebie oczekuje firma i ludzie ktorzy powierzyli Ci zycie wiec nie opowiadaj bzdur przydarzylo sie jestem kierowca z malym starzem ale potrafie przewidywac i w odpowiednim czasie potrafie podiac madre decyzie ktore koncza sie sukcecem dlatego nigdy nie miale wypadku
~Belgin 31-08-2012 23:16
A terasz zadanie dla PIP by sprawdzili Ile godzin dziennie pracuja kierowcy PKS TOUR i wtedy zastanowcie sie kto tu jest winny powiem wam 12, 14 minimum wiec nie dziwcie sie kierowcy sa przemeczeni a nie wspomne o nie sprawnych autobusach to jest firma ze kierowcy na dobe wypoczywaja 9 godzin i9 dalej jazda teraz widac na wariackich papierach ale dlaczego pasazerowie maja ryzykowac wlasnym zyciem
~ 31-08-2012 23:45
Jechałam za tą skodą z dwójką dzieci, modliłam się żeby ten autobus nie zepchnął nas ze skarpy. szok szok szok * mogła pozbawić nas życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Belgin 31-08-2012 23:45
Ciekawe co powie ten madry Dyrektor Kaemelita ktory wlasciwie nie ma nic do powiedzenia w firmie ale jest zienciem prezesa wiec sie wytlumaczy ze zdarzylo sie a jakby na tej chustawce ( wspomnianej wyzej) bawily sie dzieci iub byla by grupa turystow nie to firma PKS jest winna i odpowiedzialna za przemeczenie kierowcow tylko w tym przypadu przemeczenie nie ma nic wspolnego nadmierna szybkosc i brak odpowiedzialnosci kierowcy wiec nie polecam podrozy PKS TOUR
~Belgin 1-09-2012 0:04
To byl kiedys autobus kierowcy z Wlenia ktorego skrzywdzil PKS myslalem ze klamie ale teraz wiem ludzie popelnaja bledy za ktore musza srogo placic wiec Natalko przyjelas autobus po skrzywdzonym czlowieku musialo sie to stac nie mozna budowac wlasnego szczescia na cudzym nieszczesciu wiec dziekuj Bogu ze zyjesz
~oni- 1-09-2012 0:36
...bo trzeba umieć określić czy się wybiera taką pracę ze względu na zdolności kierownia autobusem, czy ze względu na ilość mężczyzn w zakładzie pracy
~anon 1-09-2012 0:44
Droga Natalio, bo inaczej się prowadzi samemu autobus PKS, a inaczej się prowadzi siedząc na kolanach kierowcy MZK. Szczególnie trudna do opanowania jest technika "jazdy" na placach manewrowych zwanych "pętlą autobusową"
~kierowca tira 1-09-2012 7:29
21 latka nie powinna prowadzic autobusow bo doswiadczenia ma zerowe !!!!
~ 1-09-2012 9:00
Jednego * w krawacie się pozbyli / tak belgin o obie mowa/ teraz czas na kolejnych do odstrzału. Szkoda andrzejku ze sam jezdziles jak * a teraz innych pouczasz.
~tez kierowca 1-09-2012 9:06
Dostała uprawnienia to jak kazdy kto je posiada jest uprawniony do prowadzenia pojazdu zgodnie z uprawnieniami.To nie 'blądynka zawiniła to przepisy,które pozwalają tak młodym ludziom,bez doświadczenia uzyskiwać pozwolenia do kierowania pojazdem.Kazdy kto/czy to facet,czy kobieta/chce uzyskac prawko na autobus,czy inny wiekszy pojazd/zwłaszcza przewozacy ludzi/powinien miec praktyke w kierowanie pojazdem kat B okreslona ilosc lat,a potem dopiero starac sie o dalsze kategorie.W dodatku nie tylko nie posiadanie prawka x lat,ale udokumentowane,ze było sie czynnym kierowca a najlepiej zawobowo.Pretensje mozemy miec do Rzadu ,ze nie ma odpowiednio madrych przepisów regulujacych to prawo a nie do bladynki.A pani proponuję doszkolenie, nie kwestionuje tego,ze to mogło sie zdazyc równiez facetowi
~Matt 1-09-2012 10:02
ale wy macie problem, o fuck. No i co ze wjechala, kazdemu sie zdarza nawet wam moze sie do zdarzyc zwyklym samochodem, ostatnio chlopaczek przejechal 3 osoby i co! to jest tragedia!!!! a wy jak zwykle potraficie kogos zlinczowac za przypadek i zle warunki na drodze!!!! zycze tym co tak ja liczuja tego samego co jej sie przytrafilo!!!!!
~do pankracy 1-09-2012 10:47
nie zadawaj glupich pytan dlaczego cię nie przyjęli poprostu nie masz wtyków w PKS a teraz jak widać ktoś kto ma ojca brata szwagra w PKS to wszystko idzie załatwic, podejrzewam że nawet z kartą rowerową by ją przyjęli...........................
~]:-) 1-09-2012 12:12
możliwe, iż właściciel ogrodu i drzewa, zamiast płacić za pozwolenie na wycinke, po cichu dogadał sie na usługe z pks ...
~BUSOMAT.PL 1-09-2012 12:23
Najważniejsze, że wszyscy cali. Taki duży pojazd ma swoja masę i kierująca powinna wziąć to pod uwagę.
~ 1-09-2012 12:29
fajna blondyneczka, dobrze się prezentowała za kierownicą tego starego rzęcha, ale fakt, jeździć z nią było trochę strach
~ 1-09-2012 12:44
NATALIA dobrze ze CI się nic nie stało ani innym ludziom ,na pierwszym miejscu liczy się bezpieczeństwo ludzi i twoje ,a potem sprzętu.Nie patrz na opinie ludzi liczy się fakt ze ludzie zawsze wieszają haki na kimś a sami są nie lepsi.Pozdrawiam kolega z jednej branży.
~Tromk 1-09-2012 12:46
czy jeśli sie ładnie uśmiechnę modę dostać sie na stanowisko dyrektora W PKS nadmieniam iż moim atutem jest brak umiejętności na w/w stanowisku więc nadaję się idealnie!!!
~kolega... 1-09-2012 15:48
Natalka wyszło to ,że nie doroslas do jazdy autobusem... musisz sie bardziej koncentrowac ... pozdro
~manci 1-09-2012 16:07
a jednak chyba coś się przytrafiło tej dziewczynie bo była wczoraj wieczór na SOR w szpitalu -jej matka dzielnie się trzymała mam nadzieję że wszystko będzie ok dużo zdrowia dziecko i nie poddawaj się NATI
~koleszka 1-09-2012 16:54
trzymaj się Natalia wracaj do zdrowia . A ty bando niedoświadczonych kierowców , którzy oczywiście jesteście mistrzami :) i uważacie się za lepszych to pamiętajcie że przychodzi kryska na matyska !Ja od dziś przestaje wam zjeżdzać z drogi i uciekać na pobocze bo jaśnie księcia za kółkiem maluchów potrzebują miejsca !
~Ryś z Klanu 1-09-2012 17:29
Dajcie spokój dziewczynie.Każdemu może się zdarzyć.Oczywiście wiejscy fachowcy już stwierdzili czyja była wina.A może autobus nie był do końca sprawny, wszak to stary trup, starszy od tej dziewczyny.Skonstruowany za czasów PRLu ze szmat, dykty i papieru.Ponadto stan dróg jest wszystkim znany,mógł być np rozlany olej,itp ale Wy potraficie tylko po kimś jeździć.To na prawdę jest prostackie.
~s.k 1-09-2012 17:32
nic sie nie stalo nikomu to co chcecie . zeby ta osoba stracila prace moze moze ona ma rodzine tak jak wy nie myslicie o tym nie stawiajcie jej w takiej sytuacji
~Rico 1-09-2012 18:22
A jaka tam góra?
~anymalkot 1-09-2012 18:55
Natalia, jechał ostatnio z Tobą ze Szklarskiej! JECHAŁAŚ B. DOBRZE! NIE SŁUCHAJ TYCH UJADACZY! CAŁE SZCZEŚCIE, ŻE NIC CI NIE JEST!!! BUŹKA DLA CIEBIE I GŁOWA DO GÓRY! NIE TAKIM SIĘ TAKIE COŚ ZDARZYŁO! Wu ujadacze i malkontenci wypad z FORUM! jesteście straszni! ciekawe czy tak samo krytyczni , co do siebie! Wstydzcie się!!!!!
~idioci 1-09-2012 20:46
o czym * piszecie! ja pier..... 21 lat tak, prawko w osiemnastym roku zycia a ona po trzech latach nie wiadomo czy jazdy ale na pewno czasu siada za kolko autobusu bo tata prace zalatwil! * co za kraj. a jakby tak pelny sklad pasazerow *
~ 1-09-2012 20:50
Do DJE Kolego, napewno slyszales o retarderze. To hamowanie przez tylna przekladnie i wal napedowy. dziala to po wlaczeniu automatycznie wlaczjac STOP. Naczepa jedynie okresowo pomaga urzadzeniu pod kontrola komputara i ABSu. Stad te swiatla stop. Kierowca wcale nie naciska hamulca, jedynie w koniecznosci pomaga hamowac hamulcami glownymi. Taki zasrany Nerwosan moze pomazyc o takim ustrojstwie- to koniec 19 wieku w Polskiej motoryzacji
~ 1-09-2012 21:30
a wlasnie ostatnio idac wojska polskiego widzialem sliczna kobiete za kolkiem pksu i zaciekawilo mnie jak jezdzi sie z kobieta ale wolalem isc po browara a autobus pojechal
~DJE 1-09-2012 23:31
Do 20:50: Kolego, używanie retardera nie objawia się smrodem palonych okładzin. Przypadek opisany jest łagodny, bo wielokrotnie jechałem za pojazdem dymiącym - z hamulców a nie z wydechu. Dym był taki że parowóz mógł się zawstydzić. :))))) Trochę po górach jeżdżę i wiem co piszę. Kluczyk, pedał gazu i pedał hamulca to kwalifikacje które normalnie weryfikowała pierwsza gołoledź a dziś czyni to czarny, może mokry asfalt. Strach być bliżej niż 50m od szosy.
~Ddriver 1-09-2012 23:40
to ze w tym wieku siadla za sterami autobusu to pretensje na wiejska w Warszawie (oni ustalaja takie prawo). Osobiscie bardzej cenie za kierownica duzego kobiete - one nie trafiaja tam tak czesto z przypadku .
~kizior 2-09-2012 0:46
Czemu się czepiliście tej dziewczyny która kierowała autobusem?? każdemu może się zdarzyć jakaś kolizja...Przeszkadza wam to,że małolatka ma wyższe kategorie prawa jazdy od was "szanowni" komentujący ??
~DO ~Belgin 2-09-2012 1:15
Chłopie o czym ty piszesz, jechałem ostatnio twoją firmą, ostatni raz, tragedia, mam nadzieje że nikt nie będzie musiał tam zginąć
~BEL 2-09-2012 9:37
Natalko głowa do gory bywaja gorsze wypadki wina jest Jelonki ze rozdmuchala błacha sprawe napewno wina nie lezy po twojej stronie wszyscy podchodza stronniczo a przeciesz nikt nie zainteresowal sie stanem technicznym tegoz autobusu pamietam czesto zglaszalas problemy z hamulcami nikt powaznie tego nie traktowal zreszta w PKS co drugi autobus jest praktycznie niesprawny najwazniejsze ze nikt nie ucierpial a ty zyjesz jestes cala ten klamot(co nazywaja go autobusem) wrescie pojdzie na zlom zreszta 50% taboru z PKS TOUR powinien juz dawno spotkac taki los trzymaj sie twardo i wracaj do jazdy pozdrawiam
ja87 2-09-2012 10:04
nie raz widziałam jak ta blondyna zapier***!! ścigała się nie raz z jakimś innym autobusem albo samochodem osobowym, to ma za swoje, nie dorosła do tego, żeby brać odpowiedzialność za innych, może niech zmieni stanowisko i trochę posprząta w tych zacapiałych PKS-ach bo ich czystość pozostawia wiele do życzenia...
~~ 2-09-2012 14:18
Żałosne. Jak można powierzyć takiej małolacie autobus do prowadzenia. Najpierw niech zrobi 100 tys. kilometrów, a dopiero zasiądzie zawodowo za kółkiem.
~ 2-09-2012 14:37
Ludziska opanujcie się i przestańcie wypisywać żałosne komentarze. Wszystkim się może przytrafić nieszczęście nawet BARDZO doświadczonym kierowcom. Natalia głowa do góry i do przodu.
~hhshdhhd 2-09-2012 22:28
Jej ojciec jest kierowca w pks jelenia gora, tak wiec wszystko jasne
~ 2-09-2012 22:42
BEL 9;37 Kierowca podpisuje tzw OC (obsluga codzienna, przez co bierze na siebie odpowiedzialnosc za st techniczny pojazdu ktorym wyjezdza z bazy. Nikt nikogo nie zmusi do jazdy niesprawnym pojazdem, tym bardziej z niedomaganiem hamulcow. Nie pisz glupot nie znajac regulaminu w PKSie.
~JG 2-09-2012 23:49
Wiedziałem że to się tak skończy. Sam osobiście spierdzielałem przed pks-m kierowanym przez to blondi!! Ona nie miała poczucia szerokości leciała środkiem a auta osobowe po rowach!!! może ktoś wreszcie by po takim czymś sprawdził historię zdobycia prawa jazdy przez delikwentkę!!!!!!!!!!!!!!!
~Belfast 3-09-2012 4:44
DO 02-09-2012 22:42 | ~ widac ze jestes kims waznym w PKS skoro tak piszesz tak oc ale w PKS jak bedzie kierowca za bardzo wybrzydzal podziekuja mu wrescie za prace takie sa tam zasady a calodzienny czas pracy to co wystarczy kierowca przegladnac tarczki po ile godzin dziennie pracujemy mamy zwiazki zawodowe ale co to za zwiazki jak do nich nalezy kierownik i Prezes dwie wtyczki wiec o jakm przeszczeganiu prawpracowniczych mowimy mowimy placimy co miesiac skladki ale widac ze wielka trojka Przewodniczacy Prezes Kierownik dobrze co miesiac bawia sie za kase naiwniakow co mysla ze maja w pracy preznie dzialajace zwiazki
~ 3-09-2012 21:07
to co pisza to prawda zawsze był tam naj kto jest blizej koryta ciekawe co na to pan kierownik warsztatu pewnie................................................................. PKS JEST OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdro dla P. Prezesa
~Belfast 5-09-2012 15:43
Dobrze sie stalo wrescie Dyrekcja PKS TOUR Łacznie z Dyrektorem Konradem zrozumiala co jest zlem i co działa zle na nie korzysc PKS tak Panie Karmelita ten podly czlowiek Jasinki skłocał ludzi siał nienawisc miedzy kierowcami prosze zapamietac ze z niewolnika nigdy nie bylo dobrego pracownika ale Jasinski o tym zapomnial i tez zapomnial ze w poprzedniej firmie wywiezli go na taczce nic mu nie dalo do myslenia a porzadny czlowiek o ile to jest czlowiek uczy sie na bledach daliscie go na kierowce na tak dobry autobus a z tego co wiem ze to jest kiepski kierowca dlaczego ryzykujecie zycie ludzi powiezajac mu taki autobus jak powiedzial jeden gosc Jasinski musi odejsc z firmy na zawsze a wizerunek firmy nabierze rumiencow Natalko napisze nizej
~Belfast 5-09-2012 15:52
Natalko wiem widzialem jestes dobrym kierowca czujesz kierownice to co sie stalo poniekat bedzie nauczka dla Ciebie jak to mowia kierowcy musza zapalic sie jaja by zrozumiec jak to powiedzial bardzo dobry czlowiek z PKS kolega KoperekTadziu wieze ze bedzie to dobra lekcja dla Ciebie tymbardziej ze jestes bardzo mloda macie nowego kierownika a nie kazdy jest bydlakiem moim zdaniem zaslugujesz na to by dalej jezdzic i tak ladnie wyszlas z opresji Natalko wracaj do zdrowia
~Belfast IRA 5-09-2012 16:52
Panie Karmelita w sprawie Jasinskiego pokazał Pan ze jak trzeba ma Pan jaja ale autobus mu powierzyliscie on jest cienkim kierowca dziwie sie tymbardziej ze tyle trawnikow jest do skoszenia nie wspomne o papierkach poniewierajacych sie na terenie dworca miałby chlop zajecie nie widze go w innej roli szkoda ze w mojej sprawie Pan nie okazał ze jesttes chłop z jajami jest mi bardzo przykro ale jak to mowia Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
~Masakra 6-09-2012 17:05
Dwa dni przed wypadkiem widzialem w kowarach jak ta mloda kierowniczka jadąc autobusem patrzyla coś w komórce.
~asd 6-09-2012 20:31
https://www.youtube.com/watch?v=n00djxaFp6Y&feature=player_embedded
~pasazerka 10-09-2012 0:15
Jechałam kiedys z ta bladynka z dziecmi Boze uchowaj co ja przezyłam prosiłam by szczesliwie dojechac jechałam ze Zgorzelca postanowiłam ze juz nigdy nie wsiade do Pks Jelenia góra jak mozna tak nieopowiedzialnej osobie powierzac autobus z ludzmi odpowiedzialni sa ludzie ktorzy ja zatrudnili
~koleszka 10-09-2012 21:24
ujadacie nad dziewczyną i tyle , po prostu jej zazdrościcie bo sami macie kategorie b i nic więcej !Natalka jeżdzi lepiej od połowy kierowców pks-u ! Natalka the best :) wracaj szybciutko do zdrowia i za stery słoneczko i
~do | ~kolesz 11-09-2012 1:05
tu masz racje Natalka jest dobrym kierowca bylem zly na nia ale zloscia nie mozna oceniac czlowieka tymbardziej ze nie zasluguje na zla ocene wierze ze po tym icydencie Natalka okaze sie najlepszym kierowca PKS TOUR kazdemu z nas taka lekcja pokory do pojazdu jest potrzebna Natalko wracaj do zdrowia wierze ze jeszcze
~~do | ~kole 11-09-2012 1:10
cd. nie raz spotkamy sie przejezdzajac na na przeciw siebie pozdrawiajac sie wracaj szybko do zdrowia- Berzoni
~Berzoni 15-09-2012 20:11
Dio, io prego per voi compagnia di autobus ogni giorno deve andare in discesa per le cose che tormentano il mio Jasinski volato fuori delle pile che dovrebbe essere lui è un uomo molto cattivo, mio Dio per favore sentito quest'uomo mi ha fatto molto male
~olo 16-09-2012 17:01
no tak w tym kraju nie ma doswiadczonych kierowcow autobusow.Sa, tylko ze im trzeba zaplacic wyplate a nie jakies drobne stazowe z posredniaka.tak juz jest ze za dobra prace trzeba dobrze zaplacic a za grosze to teraz bedzie klepanie autobusu.
~pasażer 20-09-2012 23:00
Ej, przestańcie tak się czepiać tej Natalii. Każdemu może się zdarzyć wypadek (chociaż nie wiem czy to się nawet kwalifikuje na wypadek, to raczej tylko stłuczka) Miałem okazję z nią podróżować i bardzo dobrze oceniam sposób jej jazdy. Płynnie, w miarę dynamicznie ale i ostrożnie, pewnie się czułem jako pasażer a to chyba ważne. A przy okazji było na co popatrzeć ;) Mam nadzieję, że faktycznie nic jej nie jest i już niedługo wróci za kierownicę na swoje stałe trasy. Pozdrawiam, Natalko. Nie przejmuj się jakimiś głupimi komentarzami, bądź zdrowa i rób swoje. Chętnie się znowu przejadę autobusem prowadzonym przez ciebie, choćby nawet na drugi koniec Polski :D A malkontentom jak się nie podoba to wsiadać nie muszą, niech czekają na następny autobus, u Natalii będzie więcej wolnych miejsc :P
~nikola rokic 21-09-2012 14:20
szczensće w nieszczenśću że nikomu nic sie niie stalo bocmy ostrożnieszi w kierowaniu altem...... itp
~HaHa 21-09-2012 19:28
Po Jeleniej Górze chodzą plotki, że z PKSu zwolniono Natalię. To prawda? Też miałem okazję z nią jechać i jechała bardzo dobrze, a to była trasa z Sobieszowa do Szklarskiej Poręby Górnej.
~pasażer 21-09-2012 22:37
Nic nie słyszałem, żeby ją zwolnili. Jeśli faktycznie tak jest toniedobrze świadczy o kimś z PKSu. Ciekawe czy żadnemu z innych ich kierowców nie zdarzyła się żadna stłuczka przez tyle lat. W przeciwieństwie do niektórych kierowców Natalka zawsze była sympatyczna, nie odnosiła się gburowato do pasażerów i co najważniejsze - dobrze jeździła i była miłym widokiem dla oka :) Mam nadzieję, że to tylko plotki. Z przyjemnością jeszcze wybiorę się w jakąś podróż z Natalią. Takie fajne laski za kierownicą powinny czasami robić dłuższe trasy jakimś komfortowym autokarem. Natalia sama w sobie byłaby reklamą przyciągającą pasażerów (zwłaszcza facetów :P) , przez co PKS mógłby być bardziej konkurencyjny względem PKP. Trzymaj się Natalio, obyś jeszcze wróciła do swojej pracy ;)
~Anna72 23-09-2012 11:10
Ona nie miała pojęcia o prowadzeniu autobusu!!! Jechałam z tą dziewczynką. Borze już nigdy więcej!!! Kto jej dał taką odpowiedzialną prace? Natalia weź się lepiej za pracę w *
~pasażer 23-09-2012 23:30
Pani Anno, proponuję najpierw nauczyć się poprawnie pisać, a potem oceniać panią kierowcę ;) Bo chyba jest jakaś różnica między Bogiem a "BOR"-em. Chyba, że pani Anna wzywała Biuro Ochrony Rządu ;) (cyt."Borze już nigdy więcej!!! ). W dodatku nie wiem co pani ma na myśli w tym swoim niedokończonym wpisie. Jeśli jedna podróż z Natalią wywołała tak traumatyczne przeżycia to współczuję i polecam jakąś terapię u psychologa ;)
~asystent 24-09-2012 7:31
Ta młoda jest nie odpowiedzialna jechałem z nia a błedy Anny 72 nie maja nic wspolnego z jej bezmyslnoscia za kierownica widac ze rodzinka broni nie dziwota
~Andrzej 65 24-09-2012 9:59
Ja nigdy w życiu nie pojadę z Natalią autobusem. Jeśli ona nadal będzie pracować w pks-ie to naprawdę będzie skandal. Sprawa dla TVN24 i osobiście podsunę im to jak na talerzu! Jestem kierowcą z Kowar i miałem okazję nie jeden raz mijać się z tą delikwentką. Ta pseudo kierowczyni nigdy już nie powinna wsiadać za kółko tak dużego pojazdu. Jedzie środkiem jezdni nic sobie z tego nie robiąc. Zero poczucia przestrzeni. Ciekawe jakim cudem znalazła tam pracę! Boże chroń nas przed nią!!!
~hany 26-09-2012 17:12
ważne że nikomu nic się nie stało oprócz stresu i nerwów :)
~danielos 27-09-2012 12:02
szkoda bo to ładna dziewczyna i sympatyczna. Sam PKS inaczej wyglądał dzięki tej dziewczynie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ćwiczyli ratownicy

Sympatyczny skrzat przed budynkiem POK

Sztuka w pałacach i nowi ambasadorzy

W obronie zwierząt

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
407
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%