MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Autobus Mikołaja

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 grudnia 2012, 15:29
Autor: karkonoszeplay
Podróż autobusem to codzienność większości mieszkańców Jeleniej Góry. Najczęściej jedziemy do pracy i do szkoły. Ten swoisty rytuał powtarzamy co najmniej 5 razy w tygodniu. Dzisiejsza podróż autobusem była jednak dla niektórych z nas niecodzienna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~HaHa 6-12-2012 16:03
No i mały kanarek złapał się w kadr ;)...
~x 6-12-2012 16:22
No i git ;-)
~Yrezi Rewor 6-12-2012 19:40
Super Sprawa!!! Widziałem ten autobus i Mikołaja za kierownicą przed godz. 9-tą na Grunwaldzkiej... Długo uśmiech gościł na mojej twarzy.., Miły widok i fajny początek dnia :-)
~spoko 6-12-2012 19:57
spoko
~genius 6-12-2012 20:26
genialny pomył!
~ 6-12-2012 20:59
nie jest to nowy pomysł. W ubiegłych latach też jeździł.
~jarpol 7-12-2012 0:45
czekam az zawiła wyjedzie na taczce-ps brawa dla burmistrza swieradowa za likwidacje strazy miejskiej czyt. nierobów i darmozjadów którzy są marionetką zawiły do karania mandatami uczciewi pracujacych kierowców bo to najprostsza forma zarobku zamiast robic porządek z żebrajacymi rumunami na grunwaldzkiej
~ 7-12-2012 20:52
Zawiła nie musi się przebierać, cały rok uaje Mkołaja w tym czerwonym sweterku.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kampania: Karkonosze – dodaj do ulubionych  

Krakowska w budowie

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

Patrole w Kamiennej Górze

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%