MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Autobus miejski w tarapatach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 22 stycznia 2008, 9:37
Aktualizacja: 9:44
Autor: TEJO
Fot. ROB
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą osobowym autem było przyczyną kolizji z autobusem MZK, do której doszło we wtorek po godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i 1 Maja.

Do wypadku doszło, gdy kierująca passatem chciała skręcić z al. Wojska Polskiego w 1 Maja. Autobus linii nr 12 jechał z estakady w kierunku al. Wojska Polskiego.

– Oboje mieli zielone światło. Ale to kobieta powinna ustąpić pierwszeństwa, gdyż skręcała – mówi aspirant sztabowy Waldemar Romańczuk z KomendyMiejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Pojazd MZK ma zarysowany zderzak i stłuczony kierunkowskaz. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć autobusem jechali pasażerowie. Do stłuczki doszło, kiedy poruszał się on powoli. Nie ucierpieli też jadący passatem. Auto ma jedynie stłuczony tylny reflektor.

Oboje prowadzący byli trzeźwi. Policja apeluje do kierowców, by w taką pogodę jak dziś, byli szczególnie uważni za kółkiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przegląd miejskich inwestycji – ciąg dalszy  

Mobilizacja przed II turą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Komentarze (18) Dodaj komentarz

Patol 22-01-2008 10:20
Kolejny raz potwierdza się to co zawsze powtarzam.... daj babie samochód...
~_rymcycymcy____ 22-01-2008 10:22
Gdyby przycisnęła, to by zdążyła przeskoczyć :) Znowu zbyt mała prędkość przyczyną kolizji. Trzeba to miejsce oświetlić i postawić patrole ;)
~... 22-01-2008 10:28
qcze jeszcze grzmotnęła w najfajniejszy busik w Jelonce! 683 ach to były czasy:)
~ekipa z karpacza 22-01-2008 11:45
Ach te kobiety...
~ 22-01-2008 11:58
dziś widziałam koło ronda stłuczkę trzech aut. pierwszy ustąpił przejście pieszemu na pasach a dwa następne w niego wjechały. koło 7.głupio było robić zdjecia
~do patrola 22-01-2008 12:45
zebys ty tak jezdzil jak niektore :baby: to bys zastepowal Kubice . matole
~John 22-01-2008 14:26
A co z stłuczka w Cieplicach na Dworcowej?
~mały włos 22-01-2008 15:21
gdyby nie refleks kierowy byłaby tragedia... jechałem tym autobusem i juz widziałem jak wjeżdzamy w tego passata, ułamek sekundy i byłoby pozamiatane...
~grucha 22-01-2008 17:28
TylnY, tylnY
~jaaaa 22-01-2008 18:06
nie wszystkie kobiety tak smigajä:((
~on 22-01-2008 18:36
jakiej lini był ten autobus???
~... 22-01-2008 18:38
o rany ale poważny wypadek , zdjęcia tragiczne!!!!!!!!!!!!!!!!11
~Do rymcycymcy 22-01-2008 20:33
Ustawiał byś wszędzie patrole, a skąd je wziąść ? Może bys stanoł na jakimś skrzyzowaniu w odblaskowym unbranku ? Zamiast pus...ć durnote na forum.
~maly wlos 22-01-2008 22:17
linia 12
~ona 22-01-2008 22:28
kierowcy autobusów niech patrzą, jak jeżdżą, albo ich pilnować, na czerwonym świetle sobie czsami jeżdzą..
~Ala 22-01-2008 22:31
<i> proszę napisać do pana komendanta:-) </i>
~a ja 22-01-2008 23:04
Mam dorożkę z mądrym koniem.
~iza12 27-01-2008 21:10
hej Patol.nie wiesz co mówisz kobiety rozsądniej jeżdżą niż faceci, ale nawet najlepszemu zdarzy się zrobić błąd.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jest pomnik przyrody

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zapuszczone okolice Drzymały

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2088
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%