MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Atrakcyjny zawód – szansa dla młodych

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 17 października 2017, 6:55
Autor: Org
Fot. Organizator
Przypominamy, że w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze trwa nabór do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” . Projekt skierowany jest do osób w wieku 18–24 lata i daje możliwość zdobycia bezpłatnego zawodu.

Młodzież będzie miała możliwość kształcenia się w zawodach deficytowych na lokalnym rynku pracy, ale także zdobędzie kwalifikacje zawodowe zgodne z jej zainteresowaniami i predyspozycjami. - Chętnych zapraszamy, bo pozostało już tylko kilka wolnych miejsc – informuje organizator projektu.

Osoby objęte projektem będą mogły wybrać profil swojego kształcenia: kelner, fryzjer, barman, florystka, kurs stylizacji paznokci, operatora wózka widłowego czy CNC - to tylko niektóre z propozycji. Po zajęciach teoretycznych odbędzie się 3-miesięczny płatny staż. Uczestnicy objęci będą także innymi formami wsparcia, to np. warsztaty kreowania własnego wizerunku czy zwrot kosztów dojazdu.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronach www.ohp.pl, www.dokariery.pl www.zielonalinia.gov.pl oraz w siedzibie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze przy ul. Wiejska 29.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Można się z nami kontaktować mailowo: i.zarczynska@ohp.pl oraz telefonicznie 75/ 645 77 35 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00) – zachęcają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Czyżby Andrzej Duda?

Euroregion zabytkowym rowerem – minęło 20 lat

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~stanleyowsky 17-10-2017 14:09
Poprawcie w pierwszym akapicie to "zdobycie bezpłatnego zawodu", bo tragicznie to brzmi.
~ninoczka 17-10-2017 17:03
Jak to wszystko pięknie brzmi "Młodzież (...) zdobędzie kwalifikacje zawodowe zgodne z jej zainteresowaniami i predyspozycjami". Taaaa, na pewno - obiecanki cacanki... A potem będą chcieli zrobić z człowieka np. magazyniera bo tak ma być.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Trwa nabór do Straży Granicznej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
720
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%