MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Atak z lewej

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 5 czerwca 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 5 czerwca 2007, 16:25
Autor: DOB
Fot. DOB
Lewica i Demokraci krytykuje prezydenta Marka Obrębalskiego i stawia mu ultimatum.

Nieudolna reorganizacja urzędu miasta, brak strategicznego sponsora dla drużyn sportowych, chaotyczne zmiany w spółkach miejskich, brak stabilnego układu w radzie miejskiej – to tylko niektóre z szeregu zarzutów, podnoszonych przez radnych Lewicy i Demokratów, którzy podsumowali 200 dni pracy prezydenta Marka Obrębalskiego.

– Nowy prezydent obiecywał boom inwestycyjny – mówi Józef Kusiak, szef klubu radnych LiD i były prezydent Jeleniej Góry. – Okazuje się, że ten boom wcale nie jest taki wielki.
Józef Sarzyński dodał, że obecna władza chwali się sukcesami wypracowanymi przez poprzedników, czyli przez lewicę. Chodzi o nagrody które miasto niedawno otrzymało oraz o budowę nowej siedziby straży pożarnej czy też remonty ulic z programu Interreg III A.

Radni LiD jeszcze raz podkreślili, że nie było i nie ma żadnych rozmów na temat koalicji z Platformą Obywatelską. Dlaczego w takim razie poparli budżet i byli za udzieleniem absolutorium? – Budżet był skonstruowany przez poprzednią władzę, nowa naniosła tylko poprawki – mówi Grażyna Malczuk. - Podobnie absolutorium, dotyczyło ono całego roku, a więc także okresu rządów Józefa Kusiaka.
– Będziemy popierać uchwały, które służą miastu – dodał Józef Kusiak.

Radni LiD przedstawili szereg zadań, które – ich zdaniem – prezydent powinien podjąć jak najszybciej. To: budowa obwodnicy południowej, budowa kanalizacji lewobrzeżnej części Cieplic i kanału Młynówka, budowa kompleksu basenów termalnych dostępnego dla ludzi, centrum rekreacyjnego na Zabobrzu, rozpoczęcie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa. – Jeśli nie zostaną one ujęte w budżecie na 2008 rok, nie poprzemy planu finansowego – mówi Grażyna Malczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Łagodny wyrok za zakatowanie kota

Komentarze (50) Dodaj komentarz

~xxx 5-06-2007 16:09
bla bla bla................
~Sondey 5-06-2007 16:20
No i prosze, nie trudno odmowic racji zarzutom LiD i choc nie sympatyzuje z ta strona to nie mam wyjscia dolaczyc sie do ataku na Obrebalskiego. PS: o ironie czy nie te same wrecz slowa padaja z ust ludzi WM? A skoro te dwa skrajnie rozne ugrupownaia mowia jednym glosem swiadczy to tylko i wylacznie ze faktycznie rzady Obrebalskiego i Luzniaka siegaja juz dna!
~Grzegorz Niedźwiecki 5-06-2007 16:59
Leci Gierek z Breżniewem samolotem nad ZSRR, Gierek patrzy przez okno i mówi: – szto eta, ziemlanka? i wot jeszczio adnaja ziemlanka, i tu ziemlanka, u was Lonia samyje ziemlanki. Za jakiś czas lecą nad Polską i Breżniew kuka przez okno samolotu, kuka i nic. Lecą nad Warszawą i Breżniew nagle kszyczy: – O! Edward! Ziemlanka! – Da Lonia, eto ambasada sowietskowo sajuza...
~jacek 5-06-2007 17:20
wiem że Sajnog to nie geniusz ani przystojny ani błyskotliwy ale zdziałałby na pewno wiecej ps. jak widze tych dziadów sakramenckich (sld) to piącha mi sie składa do przyp....a
~emeryt 5-06-2007 17:23
Wróć Mareczku do Uczelni wróć tam spokojna głowa, a pisać programy łatwiej jak je realizować.
~Liczyrzepa 5-06-2007 17:49
OOOOOOOOOO !!!! i jeden z naszych jeleniogórskich skarbów dał glos. Czy komuchy muszą naprawdę biologicznie wyginąć aby przestały nas nękać. Dajcie już nam i sobie spokój. Zajmijcie sie działką, wnukami, przestańcie już mącić. Zrobiliście ze swoim pupilem Szmajdzińskim przez ostatnie 15 lat z Jeleniej Góry kompletne zadupie.
~rumcajs 5-06-2007 17:50
A juz myslalem, ze pana J. nie bede musial ogladac... Przyganial kociol garnkowi... za pana kadencji jelenia zaczynala dazyc ku dnu, a teraz, jak ktos inny trzyma stolek i proboje od dna odbic, to proboje sie mu go wyrwac spod siedzenia... i uzywa sie bezsensownych argumentow typu "brak strategicznego sponsora dla drużyn sportowych", jakby one mialy decydujace znaczenie dla przecietnego mieszkanca...
~JA 5-06-2007 18:16
Kusiak Sarzyński i reszta 8 lat rządów Jelenią Górą i co ? Choćby przytoczona Młynówka, nie rozśmieszajcie ludzi. Chociaż to przez 8 lat mogliście zrobić.Po prostu posprzątać. Można wymieniać dalej... PZPR przepraszam SLD przepraszam LID ma zawsze dużo do powiedzenia wtedy kiedy nie rządzi i w małej polityce i dużej. Panie Kusiak Panu już społeczeństwo powiedziało DOWIDZENIA.
~kazimierzp 5-06-2007 18:23
Skład Rady Miejskiej jest następujący: 7 radnych – PO 6 radnych – SLD 5 radnych – Wspólne Miasto 4 radnych – PiS 1 radna – Jelenia Góra Nasz Dom Aby przeprowadzić jakiekolwiek uchwały należy dysponować co najmniej większoscią 12 głosów (przy 23 radnych w Jeleniej Górze). PiS, Wspólne Miasto i SLD (czyli razem 15 głosów) nie są z PO.
~ed 5-06-2007 18:53
Kusiak i sp. za dużo w JG nie zrobili dobrego i ich krytykanctwo jest lekką bezczelnością, niestety nowa władza bardzo przypomina tę starą, nie rozumiem jak człowiek znający sie podobno na gospodarce i zarządzaniu miastem może być tak nieudolny i flegmatyczny, czyżby sukces wyborczy go przerósł i MO uznal że swoje już zrobił bo wygrał?
~urzednik 5-06-2007 19:07
wiecie co jest najgorsze, że Kusiak był beznadziejnym prezydentem a Obrębalski jest jeszcze gorszym. wiem, bo pracowałem z pierwszym a teraz muszę pracować z drugim... jeden jak i drugi ma manie wielkości, wyższości i słuszności tylko swoich teorii.
~Mirek 5-06-2007 19:23
LiD próbuje znowu socjotechniki. A Panowie z poprzedniego zarządu miasta powinni juz spocząć na laurach i iść na emeryturę wnuki bawić i działkę uprawiać. A pani Malczuk wyrasta na drugą Jakubowską, ktora mężną piersią broni zdobyczy komunizmu i swojej nieudolności. Ale zdrowia tym Państwu życzę :)
~Darek 5-06-2007 19:36
A ilu to sponsorów znalazła dla jeleniogórskich klubów prześwietna ekipa z poprzednich lat? Nie ma to jak być w opozycji. Za nic się nie odpowiada a obiecywać można złote góry.
~opozycja pozaparlamentarna 5-06-2007 20:14
To chyba taka odgórna dyrektywa. Sygnał do boju dał Wojciech Olejniczak. W TiVi przypuścił atak na rządzących i PO i każe grać jedyną opozycję..
~mieszkaniec 5-06-2007 20:14
to chyba zart ze Kusiak krytykuje obecna ekipe a co on zrobil dla nas tez obiecywal termy w cieplicach przez 8 lat Panie Kusiak kończ waśc wstydu oszczędż
~Petent Urzędu Miasta 5-06-2007 20:23
Dziękuję Panie Prezydencie za reorganizacje Urzędu w końcu te urzędasy zaczynają się szybciej ruszać i załatwiać bieżące sprawy. Jeszcze tylko brakuje stołówki aby urzędnicy w pracy pracowali, a na stołówce spożywali posiłki, a nie na lub pod biurkiem. To jest obraz upokarzający dla każdego.
~Urzędnik II 5-06-2007 20:24
Ostatnia debata organizowana przez KSON obnażyła słabość obecnej władzy w Jeleniej Górze.Te chłopaki są nieprzygotowane nie tylko do takich debat, ale także nieprzygotowane do zarządzania miastem i zespołami ludzkimi.Dlatego apeluję do KSON–u, żeby nie organizował imprez tak drastycznie pokazujących, kogo wybraliśmy – bo to niepedagogiczne.Dajmy im z 8 lat – może się nauczą...
~Kolejarz 5-06-2007 20:28
Ostatnio Pan Prezydent,pseud."Szwagier" odpalał kolejkę do Lwówka.Ma facet czas na takie bzdety? Przecież u bram Miasta stoją inwestorzy, których Kusiak podobno wstrzymywał – może pora ich wpuścić?
~obserwator 5-06-2007 20:38
Porozmawiajmy jednak o konkretach drużyna ekstraklasy koszykarek była sponsorowana przez EnergiePro Bumar Ciech to nie przyszło samo niezbędny była pomoc miast w negocjacjach.Witaminki po wycofaniu się sponsora Jelfe pozostały w lidze dzięki wsparciu miasta może cytować dalej ale to są fakty.
~Urzędas 5-06-2007 20:39
O ile krytyka Pana Kusiaka jest do przyjęcia, to Pan Sarzyński niech w ogóle nie zabiera głosu. Był Pan marnym włodarzem naszego Miasta – mam na to dowody i Pan dobrze o tym wie.
~ttk 5-06-2007 20:49
Jakoś nikt już nie pisze o cichej koalicji.W polityce należy liczyć się z krytyką.Może ed przytoczysz jakieś osiągnięci obecnej władzy, może lewica ich nie dostrzega.Poprzedni prezydent na pewno może pochwalić się umiejętnością pozyskiwania środków unijnych co widać w budżecie miasta i w wysokiej pozycji miasta w rankingach.A godło Teraz Polska to kto otrzymał przecież nie obecna władza.Sądzę że nie chodzi w wystąpieniu lewicy o krytykanctwo a jedynie zmuszenie włodarzy miasta do działania dla dobra mieszkańców.Przecież to nasze miasto.
~Do urzędnika 5-06-2007 20:52
Jak się tak męczysz to się zwolnij. Mam wrażenie że jesteś wielkim nieudacznikiem którego nikt jeszcze nie rozszyfrował. Ale nie długo będą następne zwolnienia może Cię zauważą .........?
~Urzędnik III 5-06-2007 20:54
Ja też pracuję w okresie rządów J.Kusiaka i M.Obrębalskiego. Tragizm tych drugich rządów polega na tym, iż zasadzają się na jednym z odłamów filozofii konfucjańskiej. W myśl tej filozofii nie należy podejmować trudnych problemów, bo czas i bieg życia sprawią,że przestaną być one po prostu aktualne. Niektóre znów rozwiążą się same i wówcza można będzie zasługi przypisać sobie...
~bolo 5-06-2007 20:59
Komuszki znowu dają znać o sobie. Krytykować jest łatwo ale kogoś. Byle nie ich. Oni będą sposorować i rozdawać pieniądze ale państwowe. Ekonomia, biznes – takich pojęć nie znają. Za ich władzy Kotlina Jelonki stala się zaściankiem Polski. Na wieki precz z komuszkami!!!
~Tryton 5-06-2007 21:27
Zadziwiające i zabawne że zadania które wg SLD "prezydent powinien podjąc najszybciej" to właśnie te zadania których realizację deklarował przez ostatnie kilka lat były prezydent Józef Kusiak, tyle że mu nie wyszło i na deklaracjach się skończyło. Teraz żąda on aby jego deklaracje wypełnił nowy prezydent i to najlepiej w ciągu pierwszych 200 dni prezydentury :P
~Do Urzednik 5-06-2007 22:00
Też jestem urzędnikiem od 20– tu lat i nie mogę narzekac.(Kusiak był człowiekiem, który potrafił słuchac obywateli jak i swoich podopiecznych.) Należy tylko rzetelnie wykonywac swoją pracę. A jeśli chodzi o nową władze to do dziś nie widac ŻADNYCH efektów ich pracy.
~ktos 5-06-2007 22:01
Łatwiej jest krytykować niż coś wykonywać. Kusiak w swojej kadencji wybudował tylko hipermarkety. Pani Malczuk jak kusiak kiwa się jak drzewo na wietrze. Pani jest nie reformowalna potrafi ględzić. Powinni ją zdjąć z dotychczasowej funkcji. 200 dni i już widać efekty. Przy tak marnym poparciu wśród radnych stara się jak może żeby realizować swój program. Każdy chyba powinien się ze mną zgodzić że w ciągu 200 dni cudów się nie stworzy. Najpierw trzeba poprawić to co nabroiła poprzednia władza. Czas pokaże co Pan Marek zrobił. Uważam, że wkońcu odpowiedni człowiek zasiadł na odpowiednim stanowisku.
~Do Niewidomego Mieszkańca 5-06-2007 22:19
"to chyba zart ze Kusiak krytykuje obecna ekipe a co on zrobil dla nas tez obiecywal termy w cieplicach przez 8 lat Panie Kusiak kończ waśc wstydu oszczędż" To właśnie za kadencji Pana Kusiaka powstały takie firmy jak: DSE Draexelmaier Jelenia Plast Jelenia Kolor FAM AVI. W znacznej mierze przyczynił sie również do powstania Firmy Dr. Schneider(jeśli te nazwy coś Tobie mówią). Powstały dwa Hipermakety, (gdzie chodzisz na zakupy) i stacje benzynowe–gdzie paliwo jest najtańsze na Dolnym Śląsku (gdzie też napewno tankujesz). To podczas Jego kadencji bezrobocie spadło do najniższego po Wrocławiu na Dolnym Śląsku .Jelenia Góra otrzymała godło TERAZ POLSKA. I tak można by pisac bez końca. Oczywiście są rzeczy, których nie zdążył zrobic, ale to WY nie daliście MU szansy.
~Sir 5-06-2007 22:27
dobra ci co krytykuja sa beeee... bo sa czerwoni czy prystromkowaci, ale co takiego zrobili przez siedem miechow Obrebalski z Luzniakiem??? Nie piszcie juz ze Kusiak jest taki, Malczuk taka, a Prystrom jeszcze gorszy, badzcie ponad to, skupcie sie na konkretach, uciszcie tych krytykantow i wyliczcie 7 zaslug Obrebalskiego, po jednej na kazdy miesiac wladzy... czekam!
~Do Ktosia 5-06-2007 22:29
Ja myśle człowieku nie masz pojęci co sie wokół ciebie dzieje, a dla nowej władzy 4 lat to za mało żeby się zaaklimatyzowac i dostosowac, a co dopiero EFEKTY. Pozdrawiam
~ktos 2 5-06-2007 22:39
Do ktosia ja uważam ze P Malczuk trudno nazwać chwiejną raczej żelazną damą.ale może to tylko kwestia spojrzenia.Można wiele zarzucić poprzedniej władzy ale na pewno nie grzech zaniechania jak widać po komentarzach o błędach i zaletach władzy należy dyskutować tylko wtedy uda się doprowadzić do rozwoju miasta.Tylko wtedy władza nie uwierzy w swoją doskonałość.
~półobcy 5-06-2007 22:41
Ludzie jak Wy nie lubicie swojego miasta i swojej władzy.Przez ostatnich kilka lat za każdym razem kiedy przyjeżdzałem widziałem jak Jelenia się zmienia.Przyznam, że Wam zazdrościłem właśnie władzy.Jeleniogórzanie naprawdę Was nie rozumię.
~Analityk 6-06-2007 7:18
Ludzie! Nie miejcie pretensji ani do Kusiaka, ani do Obrębalskiego.To bezwolne pionki w rękach posłów. Tak jak poprzedmio faktycznie rządził Jelenią Górą Szmajdziński – tak obecnie rządzi Ślusarz i Sawicka. Od kilku lat nastąpiło całkowite przeinaczenie rozumienia poselskiej misji.W minimalnym stopniu polega ona dziś na przenoszeniu na forum Sejmu problemów swojego regionu i walce o dobro mieszkańców – natomiast polega w tzw. lwiej części na ingerencji w każdą decyzję prezydenta miasta.Prezydent nic nie może. Każdy krok musi uzgodnić, ustalić,skonsultować,wyprosić.Dotyczy to – powtarzam – nie tylko decyzji strategicznych, ale każdego drobiazgu.Dopóki tak będzie, dopóty żaden prezydent miasta nie spełni naszych oczekiwań...
~Emeryt 6-06-2007 8:13
Całe to kółko SLD to powinni już na emeryturę posłać dawno! Już Kusiak zapomniał że przerżnął w 1 turze? Teraz raczy krytykować – spokojnie, wystarczy skontrolować jego wydatki budżetowe! Niech się cieszy że teraz ma za nasze pieniądze dietę radnego i zero odpowiedzialności przez parę lat. A ciekawe gdzie planuje dorobić – może w Uzdrowisku Cieplice? A Marek niech popracuje 8 lat i też będzie już można coś powiedzieć – wykorzenić komuchów i do roboty można się brać.
~pragmatyk 6-06-2007 9:02
Każdemu wolno krytykować!!!!!
~do do ktosia 6-06-2007 9:09
taaa, tyle panu K. zawdzięczamy! Skoro jesteś taki szczęśliwy, to idź zap... za 600 zł do tych cudownych miejsc które zawdzieczamy naszemu ex.
~do 22:19 6-06-2007 9:24
Zauwaz, ze powstalo tylko tyle firm, ale w jakich bolach sie one rodzily!! I to wszystko przez 8 lat, podczas, gdy w okregach wałbrzyskim i legnickim jakoś nie było problemów z utworzeniem specjalnych stref ekonomicznych. Uwazasz ze benzyna jest u nas najtansza? Chlopie, ty chyba w ogole auta nie Masz i nie wyjezdzasz poza granice miasta. Gdyby tesco nie otworzylo stacji, to benzyna w jelonce byla jedna z najdrozszych w polsce!! A hipermarkety? Jesli nie zezwolilby na ich budowe, to w jeleniej mozna by powiedziec ze juz calkiem nedza by byla. Bezrobocie spadlo? Wyjdz na ulice i zobacz ilu mlodych juz wyjechalo stad na zawsze!! A cuda z wodnikiem, ktorego prezydent nie potrafil ustawic? A czemu byly problemy z droga w Maciejowej? Kusiak potrafil sluchac ludzi, ale jednym uchem wlatywalo a drugim wylatywalo!!
~K2 6-06-2007 9:32
Barwo panie prezydencie Kusiak.To fakt, że nic nie robią tylko mieszają w personaliach i strukturze organizacyjnej urzędu, zgodnie z zasadą dziel i rządź i więcej zamieszania tym mniej efektów. Oni nic nie zrobili i nie zrobią, potrafią tylko spijać śmietankę dzięki Pana działaniu i podjętych wcześniej decyzjach. Trzymajcie się i nie dajcie się wyboru są już bliżej niż dalej.
~pawel 6-06-2007 10:01
ci wszyscy urzednicy dziwnie filozofuja, zupelnie jak Rupert Prystrom w swoich felietonach w NJ
~Martyna 6-06-2007 10:44
Emeryt,a co to za tekst "Niech się cieszy że teraz ma za nasze pieniądze dietę radnego i zero odpowiedzialności przez parę lat". Ty chyba na niego nie głosowałeś? Nikt mu nie zrobił łaski, ludzie którzy poszli na wybory tak zagłosowali, więc jest radnym jak i inni wybrani. To ty idź wnuki pilnować
~BYłY 6-06-2007 10:44
popatrz popatrz jak to po paru miesiącach i już, a o swoim półwieczu SZMONCESOFSTWA ???
~J23 6-06-2007 10:49
Panie Kusiak panu to my juz podziękujemy!!!! Miał pan swoje 5 minut i co z tego wynikło widzimy. Jelonka stała się brudną, zapyziałą wiochą a pan stawiał sie na równi z prezydentem Wrocławia, gdzie widać jeden wielki rozkwit tego miasta. Jelonka jest w agonii i pan jest jedna z przyczyn tej agonii! Żal panu, że nie jest pan juz przy korytku? No cóz tak bywa... Raz sie jest na wozie raz pod wozem. Niech pan juz idzie na zasłużoną emeryturą i nie nęka jeleniogórzan swoim widokiem. Niech kotlina jeleniogórska przestanie już być "czerwona kotliną"!!!!!
~do K2 6-06-2007 11:02
'dziel i rzadz' nie brzmi to raczej adekwatnie do tego co sie odbywa w Urzedzie, miejskich instytucjach i spolkach komunalnych. Motto ktore odpowiada aktualnym dzialaniom brzmi raczej: 'Teraz k.... my'
~do sir 22.27 6-06-2007 11:09
Jeżeli nie wiesz nic o dokonaniach Pana Prezydenta,to wejdź na stronę UM Jeleniej Góry.Tam podano, jak ciężko pracuje:wita i żegna, otwiera i zamyka,zasiada i jeździ,przebywa i odchodzi, daje się wybierać i nie przechodzi, komentuje i dementuje... I to wszystko na części etatu Prezydenta Miasta,gdy ma wolne od wykładów na wyższych uczelniach.
~do K2 6-06-2007 11:27
Zakrec tubke, tubke z wazelinka, bo ekran zabrudzisz!
~do urzędnika 6-06-2007 14:27
"wiecie co jest najgorsze, że Kusiak był beznadziejnym prezydentem a Obrębalski jest jeszcze gorszym. wiem, bo pracowałem z pierwszym a teraz muszę pracować z drugim... jeden jak i drugi ma manie wielkości, wyższości i słuszności tylko swoich teorii" NIE NAZYWAJ SIĘ URZĘDNIKIEM, BO TĄ WYPOWIEDZIĄ UBLIŻASZ WSZYSTKIM URZĘDNIKOM. JAK BYŁO TAK CI ŹLE ZA KUSIAKA I JEST JESZCZE GORZEJ ZA OBRĘBALSKIEGO TO SIĘ ZWOLNIJ. ZRESZTĄ DZIWNE ŻE NIE ZROBIŁEŚ TEGO JUZ ZA KUSIAKA. Z CIEBIE ŻADEN URZĘNIK I ŻADEN PRACOWNIK JAK TAK PISZESZ. A CO DO MANI WYŻSZOŚCI KUSIAKA TO CHYBA TY MASZ OBSESJĘ NA PUNKCIE WYŻSZOŚCI. TO KUSIAK ROZMOWAWAŁ Z KAŻDYM, JEST ŻYCZLIWY I ZAWSZE PRZYJAZNY.
~wichura 6-06-2007 18:01
Panie Obrębalski bo dla Pana Kusiaka za późno z komentarzy widać, że chyba trzeba znowu przewietrzyć urząd i jednostki podległe będzie zdrowiej
~baca 6-06-2007 21:48
Jak widzę jest to forum sflustrowanych w większośći malkontentów. Niestety sesje terapeutyczne w naszym zwichrowanym kraju należą do czynnośći mało popularnych i są postrzegane jako coś gorszącego. Jak natomiast widać po wypowiedziach tego forum flustracje i niezadowolenie można wylać pod postacią postów na tym właśnie forum. Panie Marku i Panie Józefie nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak cenną wartośćią terapeutyczną obarczone są Wasze działania. W dobie strajku lekarzy i służby zdrowia wartość ta jest o tyle cenniejsza, że pomoc zdrowotna obecnie jest dobrem mocno reglamentowanym. Przykład: W poprzedniej kadencji pewien niestabilny emocjonalnie polityk osiągał stan zbliżony do normalnego(nirwany) dzięki cotygodniowym felietonom publikowanym w jednym z lokalnych czasopism. Obecnie kontynuowanie tego typu terapii jest przez niego w dalszym ciągu praktykowane i to pozwala mu przetrwać ciężkie dni. Cel swojego życia zawdzięcza on obu Panom Prezydentom. Podobnie jest z niektórymi forumowiczami. Jelonka pozwala im przetrwać, wyrzucić nagromadzone flustracje i negatywne emocje. Po prostu taki człowiek czuje się dużo lepiej gdy kogoś opluje, stłamsi i podepcze czyjąś godność.Ma wtedy po co żyć a świat wydaje się radośniejszy.
~komuszek 6-06-2007 21:49
Dla tych wszystkich sfrustrowanych/najprawdopodobniej niedoszłych radnych lub którym nie udało się załatwić prywaty/mam bardzo smutną informację: LiD jest w Radzie drugą siłą i jeszcze długo będzie służył swoim wyborcom i miastu czy wam się to podoba czy nie.Jedzcie do innych miast które straciły status województwa to może przejżecie na oczy i docenicie Jelenią . Pozdrawiam przede wszystkim wszystkich przyjaciół Jeleniej Góry ,wrogów też, mając nadzieje że zmądrzeją
~pro–komuszek 7-06-2007 7:44
NIECH ŻYJE "CZERWONA KOTLINA"!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Weekend w Bukowcu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Areszt dla mieszkańca Krzeszowa

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
470
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%