MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Asfalt na Warszawskiej do końca czerwca

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 4 czerwca 2015, 8:22
Aktualizacja: Piątek, 5 czerwca 2015, 7:38
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemo
Zapomniana od ponad 40 lat ulica Warszawska, doczeka się asfaltu. Mieszkańcy tracili już nadzieję, ale jak poinformował nas rzecznik spółki „Wodnik” Zbigniew Rzońca – droga będzie dokończona do końca czerwca.

Na Warszawskiej poszerzono wykonawcy zakres robót. Miała być jedna warstwa asfaltu, a będą dwie. Asfalt zostanie położony także w miejscach, w których położony miał nie być – informuje Z. Rzońca.

To dobra wiadomość dla mieszkańców ulicy Warszawskiej, którzy szczególnie w okresie, kiedy pada deszcz mają drogę (do domu) przez mękę.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku rozpoczęły się prace na zapomnianej ulicy w Jeleniej Górze, gdzie wykonano wodociągi oraz oświetlenie. W zakresie prac miała być też jedna warstwa asfaltu, a zakończenie inwestycji planowano na styczeń 2015 r. Wodociągi i oświetlenie są, ale asfaltu jak nie było, tak nie ma. Po naszym artykule, opublikowanym w miniony poniedziałek 1.06), udało się ustalić przyczyny przerwania prac i termin ich zakończenia. Ulica Warszawska doczeka się przyzwoitej nawierzchni!

Ogłoszenia

Czytaj również

Wystartował „Art–Skwer”

Wędrówka na Grodną

Patrole rowerowe Straży Miejskiej

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~mieszkaniec war. 4-06-2015 11:24
oby był ,choć bez deszczówki ,bo takiej nie widzę(woda z ulicy na podwórko ,czyli po deszczu błoto będziemy mieli na podwórku :( ,) ale tyle lat nie mieliśmy go ze przynajmniej ja nie będę narzekać ,może mniej będzie piach po oczach w czasie wiatru dawał ,trzymam kciuki żeby pan prezydent tym razem dotrzymał słowa
~jeleniogórzanka. 4-06-2015 13:24
a co z ulica Nadbrzeżną? ani normalnego oświetlenia, boję się wracać wieczorową porą do domu, bo nigdy nie wiadomo co z krzaków wylezie, ani porządnej nawierzchni, tylko co jakiś czas zasypują dziury, które po paru dniach wyglądają jeszcze gorzej niż przed łataniem.
~Pytek 4-06-2015 17:18
Co z ulicą Krakowską? Ratuszowi zapomnieli?
~cieplicc 4-06-2015 21:56
ale wymieniacie ekskluzywne ulice ... :) może jeszcze na pekinie ktoś coś :)
~sąsiad 5-06-2015 12:51
Do jeleniogórzanki ,tam tylko jezdzi policja która łapie złomiarzy a wieczorem trzeba fruwać bo można coś stracić
~wychowanek 7-06-2015 21:53
jak pamiętam czasy młodości to ulica warszawska posiadała tak zwana "deszczówkę" ale fakt faktem zaginęła w tych "wykopaliskach" i miejmy nadzieję że tym razem obiecana nawierzchnia ujrzy światło dzienne

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Greckie wakacje!

Świetne półkolonie

PiS apeluje do mieszkańców

Czy będzie budowa nowej hali?  

Promesa dla powiatu

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
654
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%