MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Asfalt na Warszawskiej do końca czerwca

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 4 czerwca 2015, 8:22
Aktualizacja: Piątek, 5 czerwca 2015, 7:38
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemo
Zapomniana od ponad 40 lat ulica Warszawska, doczeka się asfaltu. Mieszkańcy tracili już nadzieję, ale jak poinformował nas rzecznik spółki „Wodnik” Zbigniew Rzońca – droga będzie dokończona do końca czerwca.

Na Warszawskiej poszerzono wykonawcy zakres robót. Miała być jedna warstwa asfaltu, a będą dwie. Asfalt zostanie położony także w miejscach, w których położony miał nie być – informuje Z. Rzońca.

To dobra wiadomość dla mieszkańców ulicy Warszawskiej, którzy szczególnie w okresie, kiedy pada deszcz mają drogę (do domu) przez mękę.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku rozpoczęły się prace na zapomnianej ulicy w Jeleniej Górze, gdzie wykonano wodociągi oraz oświetlenie. W zakresie prac miała być też jedna warstwa asfaltu, a zakończenie inwestycji planowano na styczeń 2015 r. Wodociągi i oświetlenie są, ale asfaltu jak nie było, tak nie ma. Po naszym artykule, opublikowanym w miniony poniedziałek 1.06), udało się ustalić przyczyny przerwania prac i termin ich zakończenia. Ulica Warszawska doczeka się przyzwoitej nawierzchni!

Ogłoszenia

Czytaj również

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Rok niespełnionych obietnic

Mikołaj nie zawiódł

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~mieszkaniec war. 4-06-2015 11:24
oby był ,choć bez deszczówki ,bo takiej nie widzę(woda z ulicy na podwórko ,czyli po deszczu błoto będziemy mieli na podwórku :( ,) ale tyle lat nie mieliśmy go ze przynajmniej ja nie będę narzekać ,może mniej będzie piach po oczach w czasie wiatru dawał ,trzymam kciuki żeby pan prezydent tym razem dotrzymał słowa
~jeleniogórzanka. 4-06-2015 13:24
a co z ulica Nadbrzeżną? ani normalnego oświetlenia, boję się wracać wieczorową porą do domu, bo nigdy nie wiadomo co z krzaków wylezie, ani porządnej nawierzchni, tylko co jakiś czas zasypują dziury, które po paru dniach wyglądają jeszcze gorzej niż przed łataniem.
~Pytek 4-06-2015 17:18
Co z ulicą Krakowską? Ratuszowi zapomnieli?
~cieplicc 4-06-2015 21:56
ale wymieniacie ekskluzywne ulice ... :) może jeszcze na pekinie ktoś coś :)
~sąsiad 5-06-2015 12:51
Do jeleniogórzanki ,tam tylko jezdzi policja która łapie złomiarzy a wieczorem trzeba fruwać bo można coś stracić
~wychowanek 7-06-2015 21:53
jak pamiętam czasy młodości to ulica warszawska posiadała tak zwana "deszczówkę" ale fakt faktem zaginęła w tych "wykopaliskach" i miejmy nadzieję że tym razem obiecana nawierzchnia ujrzy światło dzienne

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Betlejemskie światełko pokoju dla jeleniogórzan

Ekumenicznie i świątecznie

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Wyciąg nie dla szkółek narciarskich?

Nowe drogi w Janowicach Wielkich

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
994
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%