MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Artystyczny weekend w Bukowcu – warto tam być

Wiadomości: Region
Sobota, 10 września 2016, 9:45
Aktualizacja: Niedziela, 11 września 2016, 8:57
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Organizator
Zespół taneczny Hayat oraz Krzysztof Rogacewicz ze swoim recitalem zapraszają do Artystycznej Stodoły w Bukowcu. Dzisiaj (10.09) o godz. 18.00 rozpocznie się spektakl „Droga. Malowanie tańcem – tańczenie obrazem”. A jutro o godz. 17.00 z programem „W starym kinie… czyli zwierzenia Dublera!” wystąpi Krzysztof Rogacewicz z Pawłem Sikorą.

Widowisko „Droga. Malowanie tańcem – tańczenie obrazem” jest w zamierzeniu wystawą, wernisażem prac malarskich i rysunkowych, połączonych z tańcem w wykonaniu zespołu Hayat . Jak przekonuje reżyser i scenograf tego wydarzenia Agata Szmigrodzka - "Droga" jest próbą powrotu do zwykłego prostego piękna i to właśnie tęsknota za pięknem i wrażliwością była impulsem do realizacji tego spektaklu.

Natomiast Krzysztof Rogacewicz, to aktor, piosenkarz, kabareciarz, którego przedstawiać nie trzeba. Możemy być pewni, że tam gdzie pojawia się Rogacewicz, tam na pewno będziemy przebywać ze sztuką przez duże „S”. I wszystko, co wiąże się z muzyką, kabaretem i filmem, co ma związek z dobrym smakiem, znajduje się w programie piano bar: „W starym kinie… czyli zwierzenia Dublera!”

Ogłoszenia

Czytaj również

Lepsze jutro w "Muflonie" – dla wszystkich

Hip Hop Festiwal

Poezja Urszuli Musielak w ODK

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ja 10-09-2016 13:01
jadę, jadę..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybory: Zwycięstwo PiS

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Uroczysty Dzień Edukacji

Kto do Senatu?

Laboratorium Szkła już działa!  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
657
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%