MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Artystyczny weekend w Bukowcu – warto tam być

Wiadomości: Region
Sobota, 10 września 2016, 9:45
Aktualizacja: Niedziela, 11 września 2016, 8:57
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Organizator
Zespół taneczny Hayat oraz Krzysztof Rogacewicz ze swoim recitalem zapraszają do Artystycznej Stodoły w Bukowcu. Dzisiaj (10.09) o godz. 18.00 rozpocznie się spektakl „Droga. Malowanie tańcem – tańczenie obrazem”. A jutro o godz. 17.00 z programem „W starym kinie… czyli zwierzenia Dublera!” wystąpi Krzysztof Rogacewicz z Pawłem Sikorą.

Widowisko „Droga. Malowanie tańcem – tańczenie obrazem” jest w zamierzeniu wystawą, wernisażem prac malarskich i rysunkowych, połączonych z tańcem w wykonaniu zespołu Hayat . Jak przekonuje reżyser i scenograf tego wydarzenia Agata Szmigrodzka - "Droga" jest próbą powrotu do zwykłego prostego piękna i to właśnie tęsknota za pięknem i wrażliwością była impulsem do realizacji tego spektaklu.

Natomiast Krzysztof Rogacewicz, to aktor, piosenkarz, kabareciarz, którego przedstawiać nie trzeba. Możemy być pewni, że tam gdzie pojawia się Rogacewicz, tam na pewno będziemy przebywać ze sztuką przez duże „S”. I wszystko, co wiąże się z muzyką, kabaretem i filmem, co ma związek z dobrym smakiem, znajduje się w programie piano bar: „W starym kinie… czyli zwierzenia Dublera!”

Czytaj również

Nastrojowo w ZTA

Ławeczka w JCK

Prezydent wezwany przez prokuratora

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ja 10-09-2016 13:01
jadę, jadę..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Piotr Paczóski... w miejskiej spółce

Niedoróbki na drodze

Głosy za strajkiem?

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
950
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
8%