MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Artystyczny grudzień pod Szrenicą

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Wtorek, 6 grudnia 2011, 8:40
Aktualizacja: 8:41
Autor: Agrafka
Fot. ....
Ruszył nabór na warsztaty plastyczne i nie tylko, zorganizowane przez MOKSiAL w Szklarskiej Porębie.

Zapisy na zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży pod kierunkiem Doroty Nowak, czyli prace w różnych technikach malarskich, dwie godziny w tygodniu, będą trwać do 15 grudnia.

Kolejną propozycją na zimowe dni są warsztaty Decoupage na różnych tworzywach, dla dzieci i dorosłych, które odbędą się 17 grudnia między 10.00 a 14.00. Zapisy trwają do 9 grudnia, a koszt wynosi 75 zł. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały.

Warsztaty „Zrób to sam”, na których będą wykonywane stroiki świąteczne odbędą się 9 i 16 grudnia w godz. od 17.00 do 19.00. Zapisy trwają do 7 grudnia. Koszt wynosi 15 zł, organizatorzy zapewniają materiały.

MOKSiAL informuje, że cały czas przyjmują osoby chętne na warsztaty bębniarskie, tańca orientalnego, a także dziennikarskie. Zapisy potrwają do 15 grudnia.

Więcej informacji na stronie internetowej MOKSiAL.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wieża widokowa na Czerniawskiej Kopie  

Czyżby Andrzej Duda?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Oset XXL 6-12-2011 12:10
Od lat odbębniacie to samo, tylko bębny i taniec orientalny. Już mnie i moich sąsiadów od tego bębnienia /zwłaszcza na skwerze "3"/ głowa boli. Nie macie lepszych pomysłów ?. Poproście o podwyżki to może i wena się uaktywni.
~akude 6-12-2011 13:31
Ja mam wrażenie że 90% dzieciaków ze Szklarskiej to schorowane, nieudolne istoty którym od lat wpaja się ergoterapie w formie beznadziejnych warsztatów plastycznych.Kreatywność naszych dzieci można kształtować na wiele innych sposobów a nie tylko malowanki,szkiełka,stroiki itp... Przygotujcie te dzieciaki do prawdziwego życia a nie organizujecie im "wyścig szczurów". Tak jak przedmówca, odnośnie bębnów to czy Szklarska została pierwszą wioską afrykańską w europie bo nie rozumiem idei ? Wciąż tylko bębny i muzyka etniczna do znudzenia !
~Albert 6-12-2011 13:35
Bębny i tańce egzotyczne mogą być, tylko rury trzeba jeszcze dodać bo co to za egzotyczny taniec bez rur. Podobne atrakcje w spa w Kaczorowie...
~ 6-12-2011 15:43
decupage - fajna sprawa

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Skażenie chemiczne lasu pod Dziwiszowem

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

W sobotę zbiórka krwi

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
708
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%