MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Artystyczna uczta dla duszy i ciała

Wiadomości: Jelenia Góra/region
Sobota, 11 czerwca 2011, 8:56
Aktualizacja: 8:58
Autor: zyava
Fot. zyava
„Pozaczas” to tytuł wystawy fotograficznej, z jaką wczoraj w Cieplickim Centrum Kultury „Przystań Twórcza” zaprezentowała się w minionym tygodniu Dorota Malczewska, młoda, utalentowana artystka. Otwarciu towarzyszył koncert laureatów I Cieplickiego Kutra Artystycznego „Bądź na fali”.

Całość rozpoczął koncert laureatów I Cieplickiego Kutra Artystycznego „Bądź na fali”. Na scenie zaprezentowali się m.in. Paulina Bocian, Kamila Krzak, Małgorzata Parzymies, Łukasz Zintal oraz najmłodsza uczestniczka koncertu, Kasia Skóra, która wykonała piosenkę Alicji Keys – No one. Na specjalne zaproszenie Doroty Malczewskiej wystąpili też jej przyjaciele.

Po występach odbył się wernisaż fotografii, wręczenie kwiatów autorce oraz wszystkim, którzy tego wieczoru dostarczyli publiczności wielu pozytywnych wrażeń.

Dorota Malczewska to wszechstronnie utalentowana młoda artystka. Do tej pory zachwycała swoim głosem, teraz zaprezentowała również swoją drugą pasję - fotografią.

Ogłoszenia

Czytaj również

GIS Day w szkole

Oni pięknie grają muzykę dawną

Młodzi jazzmani walczą o Krokusa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zbigniew.p 11-06-2011 10:52
Było wspaniale,szczerze gratuluję młodym utalentowanym Artystom,pełnym pasji twórczej.Szkoda tylko,że z wystawy fotograficznej,nic o fotografiach Doroty.Są piękne a ich treść w zestawieniu z cytatami tworzy ważne przesłanie.To dobrze,że młode pokolenie jest tak wrażliwe na piękno.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

Ruszył Krokus Jazz Festiwal 2019  

Unikatowa wystawa

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%