MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Artystyczna sobota w Kromnowie

Wiadomości: Podgórzyn
Czwartek, 9 maja 2019, 12:16
Aktualizacja: 14:42
Autor: WAC
Fot. AGI
Artystyczna Galeria Izerska w Kromnowie zaprasza w najbliższą sobotę (11.05) na dwa wydarzenia artystyczne. O godzinie 16.00 rozpocznie się wernisaż wystawy „Pastele” Andrzeja Stefana Wiśniewskiego, a godzinę później zaplanowano koncert Michała Zatora. Wstęp wolny.

Andrzej Stefan Wiśniewski to artysta z Łodzi. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Plastyczną w Łodzi. Ma na koncie 42 wystawy. Na wystawie w AGI zaprezentował prace przedstawiające pejzaże oraz architekturę. Podczas wernisażu istnieje możliwość zamówienia u artysty portretu.
 
Michał Zator to najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje autorski repertuar. Wielokrotnie zapraszany do współpracy przez polskie filharmonie. Stypendysta Marszałka Wielkopolski, półfinalista piątej edycji programu "Mam Talent". W swoim repertuarze posiada kompozycje klasyczne i autorskie. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie otrzymane na Akademii Muzycznej w Poznaniu, którą ukończył z wyróżnieniem. Obecnie Michał Zator współtworzy ciekawy projekt muzyczny z Natalią Niemen pt. “Natalia Niemen i Michał Zator improwizują Babuchowskiego".

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
2
33%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Lepsze jutro w "Muflonie" – dla wszystkich

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Po Koronę Gór Polskich

Stop marginalizacji średnich miast

Poświst na "góralu"

Po festiwalu "Sztuka włókna"

"Kwiat Jabłoni” zagra „niemożliwe” w Muflonie

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
720
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%