MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Ars poetica – „Ziarna nadziei” w ODK

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 11 kwietnia 2014, 8:27
Aktualizacja: 8:29
Autor: ODK
Fot. ODK
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu Ars poetica: "Ziarna Nadziei" – prezentacja tomiku poezji Mieczysławy Kłos–Kuligowskiej. Spotkanie odbędzie się w 28. kwietnia o godz. 17:00 w kawiarni Muza.

"Ziarna Nadziei" to już trzeci tomik poezji Mieczysławy Kłos-Kuligowskiej, który zostanie zaprezentowany w ramach comiesięcznego cyklu spotkań literackich ARS POETICA. Poetka, chociaż urodziła się w Szczecinie, od ponad czterdziestu lat mieszka w Jeleniej Górze. Z wykształcenia jest chemikiem, jednak umysł ścisły nie burzy humanistycznej wrażliwości, która od czasu szkoły zajmowała jej wyobraźnię. Jak mówi sama poetka, „urodziła się z poezją w duszy”.

Debiutowała tomikiem wierszy "Na progu miłości" w Stowarzyszeniu W Cieniu Lipy Czarnoleskiej, którego jest członkinią od 2010 roku. Drugi tomik zatytułowany "Świat barwy i słowa" był wspólną pracą mamy i córki Kseni, która od dzieciństwa przejawiała zamiłowanie do wyrażania swojego świata w obrazach.

Prezentowany tomik "Ziarna Nadziei" zawiera wiersze refleksyjne i na tych uniwersalnych emocjach poetka nawiązuje dialog z czytelnikiem.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Burzowe opowieści  

Odpust na Śnieżce

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Zaczytaj się z Jelonką.com

Czytelniczka: drogo i brudno

Śmierć na żwirowni

W Tym Sęk na sobotni wieczór

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
521
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%