MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Areszt dla nożownika z Bogatyni

Wiadomości: Region
Sobota, 20 kwietnia 2019, 9:14
Aktualizacja: Niedziela, 21 kwietnia 2019, 6:50
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Sąd Rejonowy w Zgorzelcu na wniosek tamtejszej Prokuratury Rejonowej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec sprawcy zabójstwa, do jakiego doszło 16 kwietnia w Bogatyni.

Zbrodnia miała miejsce w godzinach nocnych w jednym z salonów gier w Bogatyni. Pokrzywdzony mężczyzna został ugodzony nożem. Podjęte niezwłocznie czynności doprowadziły do zatrzymania sprawcy, który następnie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Po wykonaniu czynności procesowych z udziałem podejrzanego, Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu skierowała do miejscowego Sądu Rejonowego skuteczny wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

Na obecnym etapie postępowania, z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa, dalsze informacje dotyczące sprawy nie będą udzielane – mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski. - Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
10%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
0
0%
Złości
8
80%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Awaria tablic na przystankach MZK

Suplementacja witaminą D

Kto do Senatu?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Hdhdhd 20-04-2019 10:08
Podobno maszyny sa nielegalne wiec dlaczego coś takiego jak salony gier funkcjonuja dalej w JG i okolicach.
~paw 20-04-2019 16:28
to jak to jest z tymi maszynami ? sa czy ich nie ma ? ustawa przeciez zabrania tego biznesu. czy wlasciciel lokalu w ktorym doszlo zabojstwa zostal ukarany grzywna 100.000zł od maszyny ? czemu nic o tym nie ma w artykule? k..wa same pytania po tym artykule ;)
~ 20-04-2019 20:41
Proponuje by to nic ,to incognito, zatrudniło się w organach ścigania i wtedy chodziło po pabach. Cicho sugeruje ,tfu !!!
~` 21-04-2019 9:12
Maszyny są legalne jakby nie były to by tych 'jaskiń hazardowych sebixow' nie było by tyle otwarte. Szkoda że taki seba nie wie że każda maszyna jest podpięta pod internet wyliczane są szanse z głównej puli ile się zarobi ile straci posiadacz sieci maszyn i komputer wybiera optymalną nie losową 'wygraną' i ją wyświetla ( albo raczej wynik losowania który nie ma nic wspólnego z szansą / ryzykiem losowaniem nie jest ale czystą kalkulacją ) Jednym słowem to nawet nie jest hazard tylko wyciąganie pieniędzy ze społecznego 'rynsztoka'.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szlak do Odrodzenia jest już po remoncie

Tłumy we dworze

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Droga będzie jak nowa

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
637
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%