MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Amatorski Puchar UEFA

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 31 maja 2007, 0:00
Autor: KED
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej i KKS „Jelenia Góra” zorganizowały turniej eliminacyjny w piłce nożnej w ramach Pucharu Regionów „Regions Cup UEFA”.

Areną rywalizacji były stadiony KKS Jelenia Góra przy ul. Podchorążych oraz Lotnika Jeżów Sudecki. Startowały reprezentacje czterech okręgów: śląskiego, dolnośląskiego, lubuskiego oraz opolskiego, grające systemem „każdy z każdym”. Udział w zawodach mogli wziąć zawodnicy, którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Reprezentacja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oparta była na zawodnikach występujących w IV lidze. Okręg jeleniogórski reprezentowali Tomasz Góral i Marcin Orłowski (obaj Nysa Zgorzelec).
Drużyna DZPN Wrocław w turnieju zajęła III miejsce po wygranej z Opolem 4:0 (2 bramki M. Orłowskiego) i porażkach z Katowicami 1:2 i Zieloną Górą 0:1.
Wygrała drużyna Katowic i ona awansowała do finałów Mistrzostw Polski, w których wystąpią 4 drużyny. O pierwszym miejscu zespołu z Górnego Śląska zdecydowały wygrane rzuty karne po remisowym meczu z ekipą z lubuskiego.

Wyniki poszczególnych meczów: Zielona Góra – Wrocław 1:0, Katowice – Opole 0:0, Katowice – Zielona Góra 0:0, Opole – Wrocław 0:4, Opole – Zielona Góra 1:1, Katowice – Wrocław 2:1.

Ogłoszenia

Czytaj również

Biało–niebiescy już trenują

Osiedle zmienia się

Orszak Trzech Króli

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~jacqq 31-05-2007 17:34
słabiaki... za moich czasow wygrywalo sie wszystko jak leci... turnieje im. Kuchara.. w wołowie ozpn jg rozpykala wszystkich i taki wrocek i taka zielona... i walbrzych legnice leszno.. wszystkich... a teraz??
~cxxb 1-06-2007 17:45
ty chlopiec chyba ci sie turnieje pomyl;ili
~do cxxb 1-06-2007 22:32
ty synku... byla reorganizacja tak?? w zwiazku z tym zminiony zostal zasieg ozpn–ow tak? nie doczytales.. mowie za moich czasow... przed tymi wszystkimi zmianami...pozdro

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mistrzynie z ZSOiT

Pół wieku twórczości niezwykłego artysty

Nowy dyrektor WORD

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Przed nami finał WOŚP

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
176
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%