MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Altankowy złodziej zatrzymany

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 29 stycznia 2014, 7:11
Aktualizacja: 7:13
Autor: 112
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 50–letniego mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży z włamaniem do altanek.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 50-latek ma na koncie co najmniej 7 przestępstw przeciwko mieniu. Są to głównie kradzieże z włamaniem do altanek w Jeleniej Górze. Mężczyzna przestępstw tych dopuścił się w styczniu. Jego łupem padały narzędzia ogrodnicze, kable i inne przedmioty metalowe, które następnie sprzedawał w punktach skupu złomu. Policjanci ustalają pokrzywdzonych oraz poniesione przez nich straty. Podejrzany przyznał się do kradzieży – informuje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Niebezpieczne wyzwania

Wiatr wyrządził szkody

Komentarze (2) Dodaj komentarz

rubi 29-01-2014 20:39
Z natury jestem tolerancyjny,za wyjątkiem zlodziejstwa-tego nienawidzę.Wiele sił,czasu oraz finansów włożyłem w swoja działkę,a później taki pajac to zdewastuje dla zysku paru groszy,jak się zdarzy ze takiego kretyna złapie na gorącym uczynku to na miejscu polamie mu kończyny,jak musi kraść z powodu biedy niech okrada tych z wiejskiej w Warszawie a nie działkowiczów w większości dla których ta działka mialabyc miejscem spokoju,beztresowym...Czy taki złodziej "działkowy"jest w stanie zrekompensować straty?nie...bo kara za to jest minimalna a czasami jest jej po prostu brak...
~ 30-01-2014 1:50
Chciał się chłop przechować prze z zimę no i mu wyszło po wyroku na wiosnę wyjdzie, niebywały sukces policji , dziwie się , że rzeczniczka nic na ten temat nie mówi, a komendant KMP jest w odwrocie czyżby emerytura !!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Poważne poparzenie w Jeżowie Sudeckim

Kolizja w centrum

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Dachowanie na Dolnośląskiej

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
298
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%