MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

ALMMA: Walki w klatce – jutro w KPSW

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 21 września 2018, 16:14
Aktualizacja: 16:16
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Już jutro (22.09) od godziny 10:00 w hali im. Jerzego Szmajdzińskiego w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze odbędą się: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Polskiego Związku Ju–Jitsu − Amatorska Liga MMA (ALMMA).

Ju-Jitsu to tradycyjna japońska sztuka walki. Jej nazwa oznacza "sztuka ustępliwości", "sztuka elastyczności”. Techniki Ju-jitsu są wykorzystywane przez policję i siły zbrojne na całym świecie. To z Ju-Jitsu wywodzą się takie dyscypliny jak: Judo, BJJ, MMA – informują organizatorzy.

W najbliższych latach Ju-Jitsu ma stać się również dyscypliną olimpijską. Kadra Polski Ju-Jitsu jest dwa razy z rzędu Drużynowym Mistrzem Świata oraz zdobywa medale indywidualne na wszystkich zawodach rangi międzynarodowej. ALMMA (Amatorska Liga MMA) to organizacja promująca mieszane sztuki walki (MMA) na szczeblu amatorskim. Aktualnie ALMMA organizuje cyklicznie zawody w całym kraju będąc największą w Polsce, ale również w Europie organizacją promującą amatorskie MMA – zapewniają organizatorzy.

Walki w klatkach znane są cieszą się dzisiaj ogromną popularnością. Wydarzenie to odbędzie się po raz pierwszy w naszym mieście. Organizowane jest przy współpracy z Polskim Związkiem Ju-Jitsu oraz Stowarzyszeniem ALMMA. Patronat Honorowy nad zawodami przyjęli: Prezydent Miasta Jeleniej Góry oraz Starosta Powiatu Jeleniogórskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i kibicowania w tym bardzo widowiskowym wydarzeniu. Wstęp wolny – zachęcają organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
47%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
8
42%
Przeraża

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Karty tak, kolory nie

Bolidy wyścigowe dziełem studentów

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Malik 21-09-2018 23:07
Super oby frekwencja dopisała

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kończy się referendum strajkowe

Wszyscy za strajkiem

Żeromalia na filmowo

Potrącenie pieszej

Głosy za strajkiem?

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
4
Tak
75%
Jest dobrze, jak jest
0%
Nie
25%
Nie ma zdania
0%