MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ale to już było i nie wróci więcej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 20 czerwca 2008, 0:17
Aktualizacja: Sobota, 21 czerwca 2008, 8:38
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Polonezem pożegnali swoje gimnazjum trzecioklasiści z „czwórki”, którzy już w piątek mają wakacje. Dziś uroczystości kończące rok szkolny w pozostałych placówkach oświaty.

W czwartek w Gimnazjum nr 4 pojawili się nie tylko tegoroczni absolwenci szkoły, lecz także ich rodziny. Wszystkich kłuł w oczy napis, cytat ze znanej piosenki: „Ale to już było i nie wróci więcej…” I rzeczywiście: dla trzecich klas placówki był to ostatni szkolny raz w roli uczniów.

Beata Toczek, dyrektorka szkoły, podziękowała za trzy lata nauki. – Życzymy wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia – żartowali nauczyciele. Teraz bowiem drogi szesnastolatków rozejdą się. Od września będą kontynuowali naukę w szkołach średnich.

Na pamiątkę dostali nie tylko dyplomy ukończenia gimnazjum. Pedagodzy wyróżnili najlepszych i to w kilku kategoriach. Za najwyższe średnie, najlepszą frekwencję, czytelnictwo i osiągnięcia w poszczególnych przedmiotach i kółkach zainteresowań. Były nagrody i wzruszające pożegnania.

Na koniec gimnazjaliści pokazali program artystyczny rozpoczęty imponującym Polonezem Kilara z filmu „Pan Tadeusz”. – Przynajmniej na studniówce nie będą mieli z tym kłopotu – mówili o tańczących wzorowo parach obecni na uroczystości. Było też żartobliwe przypomnienie programu nauczania.

Trzecioklasiści z „czwórki” dziś już mogą pełną piersią poczuć wakacje. W innych placówkach oświaty uroczystości kończące rok szkolny odbędą się dziś. Więcej o tym w popołudniowych doniesieniach z Jelonki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Prezent od Szyszaka

Nowy dyrektor WORD

Komentarze (5) Dodaj komentarz

HankaOdRumcajsa 20-06-2008 8:36
...a pani B. Toczek widze cały czas w świetnej formie... Tak trzymać!
piipi 20-06-2008 11:32
..tak pamietam i strasznie wtedy plakalam..."Pozegnanie Ojczyzny" M.K.Oginskiego na zawsze w mojej pamieci pozostanie !.~Mlode Serduszka Jelonkowe...cudownej przyszlosci Wam zycze.piipi.
~Do Piipi 20-06-2008 13:09
Ty się dopiero rozpłaczesz jak te całe towarzystwo ,nie czując bata nad sobą ,zdejmie garniturki założy kaptury i dalej w miasto. Wiwat wakacje! Tylko co by tu rozwalić , żeby się nie nudzić ?
piipi 20-06-2008 17:51
...do - [~postu z godz.13:09..]....~Sliczne mamy pokolenie jelonkowe i na pewno grzeczne !!.~Wierze w ich dobroc !!.
~sprawdźcie 20-06-2008 19:07
Czy tam u Was nikt nie był u I komunii i nie dostał zegarka. A może nikt nie potrafi ustawić prawidłowego czasu na pasku pod "szyldem" Jelonki? Toż nieładnie tak kpić sobie z internautów oglądających Waszą stronę. A może to Wasz czas letni, choć lato dopiero za kilka godzin?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Seniorzy z tabletami

Posiadał narkotyki

Montują taśmociąg pod wyciągiem na Kopę

W starostwie są defibrylatory

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
218
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
6%