MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

“Akta sztuki” Ewy Bilan–Stoch

Wiadomości: Karpacz
Piątek, 17 kwietnia 2015, 7:40
Aktualizacja: 7:43
Autor: Manu
Fot. Organizator
W sobotę (18.04) o godz. 15.00 w Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu (przy ul. Kopernika 2) rozpocznie się otwarcie wystawy fotografii zatytułowanej “Akta sztuki” autorstwa Ewy Bilan–Stoch.

- Zdjęcia, które zostały wykonane skoczkom pokazują obszar dotychczas nieznany nawet dla osób bezpośrednio związanych z tą dyscypliną sportu. Nie zdawałem sobie sprawy jak piękna i wyrazista jest rzeźba mięśni naszych gladiatorów przestworzy - napisał we słowie wstępnym katalogu wystawy prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Na wystawie prezentowanych będzie kilkanaście fotografii wykonanych przez Ewę Bilan–Stoch, absolwentkę Krakowskich Szkół Artystycznych, a prywatnie żonę polskiego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha (dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego z Soczi w skokach narciarskich). Są to portrety muskulatury polskich skoczków narciarskich, wśród których znaleźli się: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch i Jan Ziobro.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zaczytaj się z Jelonką.com

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~z innejbajki 17-04-2015 10:22
Powyższe oznacza po prostu, że oprócz sztuki pięknej fotografii, w sobotę będzie można spotkać się również z Kamilem Stochem. Muzeum w Karpaczu zaprasza !!!
~MSiT 17-04-2015 11:32
Otwarcia wystawy dokona Kamil Stoch, mąż Pani Ewy, miastrz świata i złoty medalista zimowych igrzysk olimpijskich w skonach narciarskich. Zapraszamy!
~MSiT 17-04-2015 11:33
Wkradła się pomyłka literowa: oczywiście w skokach narciarskich!
~Plakat! 18-04-2015 10:43
Dobrze, że umieściliście właśnie taki plakat, a nie ten, na którym napisano "Zbigniew Kulik Dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki zaprasza na otwarcie wystawy..." Ta promocja przy okazji wystawy własnego nazwiska jest zwyczajnie niesmaczna. Chęć zaistnienia za wszelką cenę pokazuje, że dyrektor jest tylko małym człowiekiem. Stanowisko jest tylko klasy brak... niestety...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kino samochodowe w Kamiennej Górze

Emocje filmowe w Lwówku Śląskim

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Spotkali się z Beatą Kempą

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1417
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%