MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Akt na fotografii – od jutra w Czekoladziarni

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 29 października 2014, 8:12
Aktualizacja: 8:17
Autor: Org
Fot. Rafał Żak
Otwarcie zbiorowej wystawy fotografii „AKT – Jarema, Wawrzyniak, Żak” – już jutro (w czwartek, 30.10) o godzinie 18.00 w jeleniogórskiej Czekoladziarni. Wstęp wolny. Ekspozycja będzie czynna do 12. grudnia.
Wystawa ukazuje różne spojrzenia na ludzkie ciało, jako formę, główny temat obrazu czy też bohatera części historii. Dzięki zebraniu w jednym miejscu tak różnych spojrzeń na akt, widz ma możliwość przenosić się pomiędzy różnymi emocjami.

Rafał Żak, rocznik 1973, mieszka i pracuje w Wałbrzychu. Ukończył PWST na kierunku Pedagogika. Jego fotografia jest wypadkową namiętnością do otaczającego świata i kobiet. Jest członkiem Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego. (www.photorav.pl)

Jarosław Jarema, rocznik 1974, w fotografii poszukuje relacji pomiędzy zastaną rzeczywistością i światem kreowanym, pomiędzy tym co realne a fantazją. Wierzy w uniwersalność symboli i na tym buduje swój przekaz. Za zadanie postawił sobie badanie kondycji współczesnego człowieka -etycznej, estetycznej i filozoficznej - w tym celu sięga do odniesień do sztuki klasycznej - przede wszystkim malarstwa, ale również poezji łącząc je z elementami otaczającego nas świata. Uprawia fotografię tradycyjną: czarno-białą. (www.jaremaphotography.com)

Norbert Wawrzyniak, rocznik 1974, mieszka i pracuje w Wałbrzychu. Zawodowo zajmuje się projektowaniem i składem graficznym. Architektura to temat, który najbardziej go inspiruje, ale nie omija krajobrazów. Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Jeleniej Górze.
(www.norbertwawrzyniak.com)

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Zaczytaj się z Jelonką.com

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Alt Or 29-10-2014 16:49
Oj przyjdę popatrzeć - bo jest na co :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Nowa wystawa w Muzeum Tkactawa

Dzisiaj Grondowy i Kolendo

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
198
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
14%