MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

A–klasowe derby Jeleniej Góry – zapowiedź niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 14 października 2011, 15:43
Aktualizacja: 15:44
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze dojdzie do derbowego spotkania, gdzie Pub Gol zagra z Chojnikiem. W pozostałych meczach również nie powinno zabraknąć emocji.

A-klasa:

Grupa I:
Sobota, 15. października:
Endico Mitex Podgórzyn - Orzeł Mysłakowice 15:30
Niedziela,16. października:
Nysa Wolbromek - Czarni Strzyżowiec 11:00
Halniak Miłków - Woskar Szklarska Poręba 11:00
Victoria Czadrów - Orzeł Lubawka 12:00
Pub Gol Jelenia Góra - Chojnik Jelenia Góra 13:30
Piast Bolków - KS Łomnica 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Pogoń Świerzawa 15:00

Grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Chmielanka Chmieleń 11:00
Gryf Gryfów Śląski - Jaśnica Opolno Zdrój 15:00
Sudety Giebułtów - Włókniarz Leśna 15:00
Stella Lubomierz - LKS Radostów 15:00
Skalnik Rębiszów - Bazalt Sulików 15:00
Orzeł Platerówka - Pogoń Markocice 15:00
Cosmos Radzimów - Kwisa Świeradów Zdrój 15:00

Grupa III:
Cosmos Milików - Hutnik Pieńsk 11:00
Apis Jędrzychowice - Jawa Otok 11:00
KS Łąka - GKS Tomaszów Bolesławiecki 11:00
Górnik Węgliniec - Iskra Łagów 11:00
LKS Ocice - LZS Łaziska 13:00
LZS Radogoszcz - GKS Iwiny 15:00
Przyszłość Dłużyna - Sparta Zebrzydowa 15:00

B-klasa:

Grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Bóbr Marciszów 11:00
Spójnia Sady - Auxilia Janiszów 11:00
Dragon Miszkowice - Uran Okrzeszyn 11:00
Bóbr Opawa - Orły Lipienica 11:00
Gnejs Ogorzelec - Kwarc Pisarzowice 15:00
Czarni Przedwojów - Lesk Sędzisław 15:00

Grupa II:
GLKS Czernica - Lechia Piechowice 11:00
Potok Karpniki - Pogoń Wleń 11:00
LKS Kostrzyca - Juvenia Rybnica 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Sandra Gol Jelenia Góra 11:00
KS Maciejowa - Sokół Sokołowiec 12:00
Hottur Borowice - Bobry Wojanów 15:00
Pub Gol II Jelenia Góra - Lotnik DRX II Jeżów Sudecki 15:00

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - Olsza Olszyna 15:00
LKS Świecie - Granica Miłoszów 15:00
Fatma Pobiedna - LKS Henryków 15:00
LZS Pisarzowice - Kwisa Mroczkowice 15:00
LZS Kościelnik - KS Pasiecznik 15:00
Pauzuje: Rolnik Rząsiny.

Grupa IV:
Chrobry Nowogrodziec - TS Parzyce 15:00
Kwisa Kierżno - Orliki Węgliniec 15:00
Roan Tomisław - Granit Gierałtów 15:00
LZS Sobota - LZS Brzeźnik 15:00
Rybak Parowa - LZS Niwnice 15:00
Pauzuje: LZS Kotliska.

Grupa V:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Zbylut Zbylutów 11:00
LKS Mierzwin - LKS Kraśnik Dolny 11:00
KS Stare Jaroszowice - Kolonia Bolesławiec 11:00
KS Trzebień - Znicz Kruszyn 11:00
Majdan Bolesławice - LKS Dobra 15:00
LZS Nowa - GKS Gromadka 11:00

Grupa VI:
Piast Czerwona Woda - LZS Radomierzyce 15:00
Nysa II Zgorzelec - LZS Porajów-Kopaczów 11:00
WKS Żarki Średnie - Orzeł Kostrzyna 11:00
LZS Ręczyn - LZS Zaręba 11:00
Sudety Sieniawka - WKS Działoszyn/Krzewina 11:00

Ogłoszenia

Czytaj również

W Norwidzie po zmroku

Wspaniała integracja

Głosy za strajkiem?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~teplice 15-10-2011 14:46
Do boju Chojnik! niech wracaja do barow, gdzie ich miejsce...
~gt 15-10-2011 18:17
Za ziomkiem "teplice" - II ekipa talerzonoszy też niech wraca do PUBu piwo podawać! :). Lotnik jak was przeleci, to wam fartuchy pospadają... napiwku też nie będzie. GOLa to już sobie wymazać możecie :D
~gt 15-10-2011 18:23
Za ziomkiem "teplice" - II ekipa talerzonoszy też niech wraca do PUBu piwo podawać! :). Lotnik jak was przeleci, to wam fartuchy pospadają... napiwku też nie będzie. GOLa to już sobie wymazać możecie :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Smaki młodzieżowej kuchni... kresowej

Wszyscy za strajkiem

Włókniarz przyjedzie do Jeleniej Góry  

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Wysoka porażka w Ścinawie

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
239
Tak
63%
Jest dobrze, jak jest
13%
Nie
23%
Nie ma zdania
1%