MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

A–klasa: skandal w Strzyżowcu, potknięcie Jawy i Kwisy

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 26 marca 2012, 12:11
Aktualizacja: 12:12
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W minioną niedzielę zespoły walczące o awans do ligi okręgowej zainaugurowali rundę wiosenną. W grupie I trzy zespoły odskoczyły od pozostałych rywali. Mecz Endico–Mitexu został przerwany w 85. minucie z powodu rękoczynu na arbitrze.

W spotkaniu Czarnych Strzyżowiec z Endico-Mitexem Podgórzyn wicelider tabeli bez większych problemów dążył do okazałego zwycięstwa, przy stanie 1:6 (pięć minut przed końcowym gwizdkiem) mecz został przerwany. Powodem było uderzenie sędziego przez chuligana z trybun, którego pod żadnym pozorem nie można nazwać kibicem. Pewne zwycięstwa odniosły również Pogoń Świerzawa (3:0 z Chojnikiem Jelenia Góra) oraz Orzeł Lubawka (3:0 z Pub Golem Jelenia Góra).

W grupie II niespodziewane zwycięstwo 2:1 na boisku dotychczasowego lidera Kwisy Świeradów Zdrój odniosła Chmielanka Chmieleń rewanżując się za porażkę u siebie 3:4, co wykorzystały ekipy Bazaltu Sulików oraz Włókniarza Leśna.
W grupie III punkty w Iwinach zgubił lider - Jawa Otok (2:2), dzięki czemu już na wstępie rundy rewanżowej Iskra Łagów oraz Sparta Zebrzydowa odrobiły po dwa "oczka".

Grupa I:
Orzeł Lubawka - Pub Gol Jelenia Góra 3:0
Piast Bolków - Nysa Wolbromek 4:2
Victoria Czadrów - Halniak Miłków 2:0
KS 1946 Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 2:0
Pogoń Świerzawa - Chojnik Jelenia Góra 3:0
Czarni Strzyżowiec - Endico Mitex Podgórzyn - mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 1:6
Woskar Szklarska Poręba - Orzeł Mysłakowice 1:2

Tabela grupy I:
1. Pogoń Świerzawa 14 35 45-15
2. Endico Mitex Podgórzyn 13 30 51-16
3. Orzeł Lubawka 14 29 42-22
4. KS 1946 Chełmsko Śląskie 14 22 29-24
5. Pub Gol Jelenia Góra 14 22 29-30
6. Woskar Szklarska Poręba 14 20 24-15
7. Chojnik Jelenia Góra 14 19 39-40
8. Victoria Czadrów 14 18 25-30
9. Czarni Strzyżowiec 13 17 23-32
10. Piast Bolków 14 16 31-33
11. KS Łomnica 14 14 22-40
12. Orzeł Mysłakowice 14 14 17-35
13. Nysa Wolbromek 14 12 26-45
14. Halniak Miłków 14 10 17-43

W następnej kolejce (1. kwietnia) zagrają:
Pogoń Świerzawa - Piast Bolków
Chojnik Jelenia Góra - Woskar Szklarska Poręba
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec
Endico-Mitex Podgórzyn - Orzeł Lubawka
Pub Gol Jelenia Góra - KS Łomnica
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów
Halniak Miłków - Nysa Wolbromek

Grupa II:
Gryf Gryfów Śląski - Stella Lubomierz 2:3
Kwisa Świeradów Zdrój - Chmielanka Chmieleń 1:2
Włókniarz Leśna - Skalnik Rębiszów 4:1
Orzeł Platerówka - Sudety Giebułtów 6:0
LZS Radostów - Bazalt Sulików 0:2
Jaśnica Opolno Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 2:3
Pogoń Markocice - Cosmos Radzimów 2:1

Tabela grupy II:
1. Bazalt Sulików 14 30 41-20
2. Kwisa Świeradów Zdrój 14 28 41-16
3. Włókniarz Leśna 14 28 31-17
4. Gryf Gryfów Śląski 14 27 37-22
5. Pogoń Markocice 14 26 33-27
6. Chmielanka Chmieleń 14 21 30-29
7. Skalnik Rębiszów 14 20 26-27
8. Stella Lubomierz 14 20 34-31
9. LZS Radostów 14 17 35-42
10. Cosmos Radzimów 14 15 29-25
11. Błękitni Studniska Dolne 14 15 22-45
12. Orzeł Platerówka 14 13 35-40
13. Sudety Giebułtów 14 13 26-49
14. Jaśnica Opolno Zdrój 14 7 20-50

W następnej kolejce (1. kwietnia) zagrają:
Kwisa Świeradów Zdrój - Orzeł Platerówka
Chmielanka Chmieleń - LZS Radostów
Bazalt Sulików - Włókniarz Leśna
Skalnik Rębiszów - Jaśnica Opolno Zdrój
Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Markocice
Cosmos Radzimów - Gryf Gryfów Śląski
Stella Lubomierz - Sudety Giebułtów

Grupa III:
Iskra Łagów - Apis Jędrzychowice 4:2
Cosmos Milików - LZS Radogoszcz 4:0
GKS Iwiny - Jawa Otok 2:2
Sparta Zebrzydowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki 2:1
LKS Ocice - Górnik Węgliniec 7:2
LZS Łaziska - Przyszłość Dłużyna 4:1
Hutnik Pieńsk - KS Łąka 2:3

Tabela grupy III:
1. Jawa Otok 14 35 40-14
2. Iskra Łagów 14 31 51-32
3. Sparta Zebrzydowa 14 30 48-16
4. Apis Jędrzychowice 14 28 42-26
5. LKS Ocice 14 28 43-31
6. KS Łąka 14 21 36-41
7. Hutnik Pieńsk 14 21 23-25
8. LZS Radogoszcz 14 19 29-44
9. Górnik Węgliniec 14 16 38-49
10. GKS Tomaszów Bolesławiecki 14 14 32-36
11. GKS Iwiny 14 14 27-34
12. Cosmos Milików 14 13 22-29
13. LZS Łaziska 14 12 26-43
14. Przyszłość Dłużyna 14 2 23-60

W następnej kolejce (1. kwietnia) zagrają:
Sparta Zebrzydowa - LKS Ocice
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Iwiny
Jawa Otok - Iskra Łagów
Apis Jędrzychowice - Hutnik Pieńsk
KS Łąka - LZS Łaziska
Przyszłość Dłużyna - Cosmos Milików
LZS Radogoszcz - Górnik Węgliniec

Wyniki oraz tabela grupy II B-klasy znajduje się:
http://www.jelonka.com/news,single,init,article,39292

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Udany Piknik Strzelecki

Marcin Wyrostek patriotycznie

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~fryzjer 26-03-2012 19:12
to powinna być AA klasa
~spawacz 26-03-2012 20:55
Sędzia przytulił sztukę? No to grubo.
~anatol 29-03-2012 10:27
nie ma się co dziwić piłka to sport dla hołoty dlatego nie dziwota, że dochodzi do takich incydentów, nie długo trzeba będzie Policje ściągać do paru wsioków gra o wejście do okręgówki
~andrzejjjjj 21-06-2014 20:55
strzyzowiec nie dajcie sie piotrek jest zwami

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Świętują Niepodległość

Wypadek przy baniakach  

Derby dla Karkonoszy

Terma Liga już po raz piąty!



Motocykliści dla Niepodległej

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
826
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%