MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

A–klasa: Endico–Mitex dogonił Pogoń

Wiadomości: klasa A
Niedziela, 8 kwietnia 2012, 0:32
Aktualizacja: 0:34
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W sobotę, 7. kwietnia piłkarze walczący w trzech grupach A–klasy rozegrali kolejną serię spotkań na szczeblu jeleniogórskim. Oprócz zrównania punktowego Mitexu i Pogoni, uwagę wzbudza też ogromna niespodzianka w Pieńsku, gdzie liderująca Jawa Otok przegrała 0:5.

Wyniki A-klasy:

Grupa I:
Piast Bolków - Halniak Miłków 3:0
Nysa Wolbromek - KS 1946 Chełmsko Śląskie 4:0
Victoria Czadrów - Pub Gol Jelenia Góra 1:2
KS Łomnica - Endico-Mitex Podgórzyn 1:4
Orzeł Lubawka - Orzeł Mysłakowice 3:2
Czarni Strzyżowiec - Chojnik Jelenia Góra 2:2
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa 0:0

Tabela:
1. Pogoń Świerzawa 16 39 52-15
2. Endico-Mitex Podgórzyn 16 39 62-18
3. Orzeł Lubawka 16 32 45-25
4. KS 1946 Chełmsko Śląskie 16 25 32-30
5. Pub Gol Jelenia Góra 16 25 32-39
6. Chojnik Jelenia Góra 16 23 43-43
7. Woskar Szklarska Poręba 16 21 25-17
8. Piast Bolków 16 19 34-40
9. Nysa Wolbromek 16 18 35-48
10. Victoria Czadrów 16 18 28-35
11. Czarni Strzyżowiec 16 18 26-44
12. KS Łomnica 16 17 31-45
13. Orzeł Mysłakowice 16 17 23-38
14. Halniak Miłków 16 10 20-51

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
Woskar Szklarska Poręba - Piast Bolków
Pogoń Świerzawa - Czarni Strzyżowiec
Chojnik Jelenia Góra - Orzeł Lubawka
Orzeł Mysłakowice - KS Łomnica
Endico-Mitex Podgórzyn - Victoria Czadrów
Pub Gol Jelenia Góra - Nysa Wolbromek
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Halniak Miłków

Grupa II:
Sudety Giebułtów - Cosmos Radzimów 1:4
Gryf Gryfów Śląski - Błękitni Studniska 5:0
Włókniarz Leśna - Chmielanka Chmieleń 1:4
LZS Radostów - Kwisa Świeradów Zdrój 2:5
Jaśnica Opolno Zdrój - Bazalt Sulików 0:3
Orzeł Platerówka - Stella Lubomierz 4:5
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów 3:1

Tabela:
1. Bazalt Sulików 16 34 46-22
2. Kwisa Świeradów Zdrój 16 34 51-20
3. Gryf Gryfów Śląski 16 31 45-25
4. Pogoń Markocice 16 29 38-32
5. Włókniarz Leśna 16 29 34-23
6. Chmielanka Chmieleń 16 27 37-31
7. Stella Lubomierz 16 26 43-35
8. Skalnik Rębiszów 16 23 34-31
9. Cosmos Radzimów 16 19 36-29
10. Błękitni Studniska Dolne 16 18 26-52
11. LZS Radostów 16 17 38-50
12. Orzeł Platerówka 16 13 41-50
13. Sudety Giebułtów 16 13 27-57
14. Jaśnica Opolno Zdrój 16 7 21-60

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
LZS Radostów - Orzeł Platerówka
Kwisa Świeradów Zdrój - Włókniarz Leśna
Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój
Bazalt Sulików - Pogoń Markocice
Skalnik Rębiszów - Gryf Gryfów Śląski
Błękitni Studniska Dolne - Sudety Giebułtów
Cosmos Radzimów - Stella Lubomierz

Grupa III:
LKS Ocice - LZS Radogoszcz 3:0
Górnik Węgliniec - Przyszłość Dłużyna 4:0
Cosmos Milików - KS Łąka 0:2
LZS Łaziska - Apis Jędrzychowice 2:1
Hutnik Pieńsk - Jawa Otok 5:0
Iskra Łagów - GKS Tomaszów Bolesławiecki 5:3
GKS Iwiny - Sparta Zebrzydowa 3:4

Tabela
1. Jawa Otok 16 38 45-20
2. Sparta Zebrzydowa 16 34 52-19
3. Iskra Łagów 16 34 57-40
4. LKS Ocice 16 32 46-31
5. Apis Jędrzychowice 16 29 46-31
6. KS Łąka 16 27 39-41
7. Hutnik Pieńsk 16 25 31-28
8. Górnik Węgliniec 16 20 43-50
9. LZS Radogoszcz 16 20 30-48
10. GKS Tomaszów Bolesławiecki 16 17 39-44
11. Cosmos Milików 16 16 25-31
12. LZS Łaziska 16 15 28-45
13. GKS Iwiny 16 14 33-42
14. Przyszłość Dłużyna 16 2 23-67

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
GKS Iwiny - LKS Ocice
Sparta Zebrzydowa - Iskra Łagów
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Hutnik Pieńsk
Jawa Otok - LZS Łaziska
Apis Jędrzychowice - Cosmos Milików
KS Łąka - Górnik Węgliniec
Przyszłość Dłużyna - LZS Radogoszcz

Ogłoszenia

Czytaj również

Zdumiewający pogrom

Rajd zdewastował las?

Hit dla Lotnika

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kibic xd ;D 25-04-2012 7:14
Endico , Endico , Endico !!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Robi się nieciekawie

O wolności w BWA

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Trudno tak żyć!

Medale dla złotych par

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
563
Tak
52%
Nie
44%
Nie mam zdania
4%