MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcja „Polska na rowery” przełożona

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 14 kwietnia 2010, 12:10
Aktualizacja: Czwartek, 15 kwietnia 2010, 12:35
Autor: arec
Fot. TEJO
W najbliższy weekend w ramach akcji „Polska na rowery” Jelenią Górę mieli opanować cykliści. Do akcji włączyło się Miasto oraz Izersko Karkonoskie Towarzystwo Kolarsko Narciarskie. Z powodu trwającej żałoby narodowej imprezy rowerowe zostały odwołane i odbędą się w innym terminie.

W sobotę o godzinie 11.00 z Placu Ratuszowego jeleniogórscy rowerzyści mieli wyruszyć w dwie trasy. Pierwsza, zaawansowana grupa wraz z Mają Włoszczowską miała dotrzeć do Antoniowa, na Bożą Górę. Grupa druga, łagodniejszą trasą wzdłuż Doliny Bobru miała wyruszyć do schroniska Perła Zachodu.

Z kolei na niedzielę zaplanowany był Wyścig Kolarski MTB „Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry”. Zawody miały się odbyć na popularnym „Grzybku”. Organizator wyścigu, Izersko Karkonoskie Towarzystwo Kolarsko Narciarskie, poinformował, że wyścig odbędzie się w późniejszym terminie. Wiesław Kucab, powiedział, że obecnie Towarzystwo próbuje znaleźć odpowiedni termin, tak aby nie pokrywał się z innymi imprezami kolarskimi. Jutro o godzinie 19 w siedzibie Zrzeszenia Handlu i Usług w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 82 odbędzie się walne zebranie Izersko Karkonoskiego Towarzystwa Kolarsko Narciarskiego.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znakomity występ młodego fightera!

Spotkanie emerytów służb mundurowych

Wpadka z 1,5 tony suszu tytoniowego

Nasi szachiści trzeci na Dolnym Śląsku!

Osiem medali JKO

Protest oświaty

Kolejne wieści na temat gali

Tłumy za krzyżem

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
146
Tak
68%
Nie
30%
Nie wiem
2%