MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Akcja ”Pasy”– podsumowanie

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 18 września 2017, 12:46
Aktualizacja: 12:54
Autor: 112
Fot. KMP Jelenia Góra
Wczoraj (17.09) policjanci jeleniogórskiej drogówki w regionie jeleniogórskim prowadzili działania prewencyjne pod kryp. „Pasy”. Tym razem w policyjnych uczestniczyli w nich, w ramach współpracy transgranicznej, policjanci z Czech.

Policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierowców, dokumenty uprawniające do przewozu osób, stan techniczny pojazdów, wyposażenia , a w szczególności urządzeń mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Do działań funkcjonariusze wykorzystali Ambulans Monitoringu Wizyjnego.

W trakcie działań policjanci skontrolowali 81 pojazdów, w tym 70 pojazdów osobowych oraz 11 pojazdów ciężarowych .Ujawnili 65 wykroczeń, w tym mandatami ukarali 33 kierowców i sześciu pasażerów za to, że nie korzystali z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy oraz jednego opiekuna za nieprawidłowe przewożenie dziecka.

Działania te prowadzone będą cyklicznie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czad na Kiepury

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Uwaga na oszustów!

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~pasezerka 18-09-2017 13:02
rano jechalam na gielde i widzialam policje przed nami jechal woldzwagen golf z naderwanym nadwoziem wodocznym jak zobaczyl policje to przyspieszyl i nie zatrzymali do kontroli bo nie patrzyli jakie bylo nie bezpieczenstwo gdyby doszlo do oberwania poszkodowany bylby za nim ok...
~ 18-09-2017 14:33
ta metoda nigdy mnie nie zawiodła. Policja zatrzymuje cie. Wtedy dajesz gazu i odjeżdżasz. Polecam.
~Oooo 18-09-2017 16:52
Postoj na trawie mandat prawo dla wszystkich powinno byc rowne
~jelegorzanin 18-09-2017 19:04
Polakow powonno sie uczyc przestrzegania przepisow ruchu drogowego inaczej. Tak pinkty karne a owszem , ale kary nie wymierzac w zlotych a rownowartosc w euro.Np. przejechanie skrzyzowanie na czerwonym swietle- 6 punktow i nie 300 pln a 300euro. Nie bylo by " meczydupow" jak w TVN -"Turbo" - zlamales przepisy plac.
~zabobrzanin 18-09-2017 21:49
Czy bardziej takiego uruchamiającego myślenie zajęcia nie było ? Oraz więcej etatów nie potrzeba aby deptać trawniki ? Takie wystawanie i czatowanie jak na tacy na przestępców i z...zy jest nie lada skomplikowanym wyczynem. Bloczki ważna sprawa i może jakaś premia będzie ! Po co chodzić po melinach i slamsach gonić się szarpać i brudzić wdzianka w prewencji jak tu taki nieskomplikowany błogostan... Kamerowóz też musi zarobić na spłatę kredytu. Jedni się grzeją w ciepełku, a inni latają jak zerwani z uwięzi w około z naukami mądrości...
~Widzę 19-09-2017 9:03
Nie zapinasz sobie pasów twoja sprawa ale dzieciom musisz!! Większe zagrożenie to "komórkowcy obojga płci. Dwa to gówniarze w "furach za 1000zł. dymiące ryczące,radio na ful i po drinku.Po przejechaniu Wybrzeża stwierdzam że dziki kraj to ten region.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wkrótce kontrole kąpielisk

Wyczyny męża po alkoholu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Złodzieje grasowali na jednym z campingów – zostali zatrzymani

Policjanci poszukują właścicieli przedmiotów ze zdjęć

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2167
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%