MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcja na Zabobrzu – echa publikacji

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 16 lipca 2010, 14:11
Aktualizacja: 14:15
Autor: Angela
Pasażer i kierowca tego passata zostali po akcji wypuszczeni i nie mają związku ze sprawą.
Fot. Angela
Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze nie wszystkie osoby, które zostały zatrzymane piątego lipca br., podczas akcji CBŚ na Zabobrzu, miały związek ze sprawą narkotykową.

Część osób, które znalazły się w gronie podejrzanych i zostały zatrzymane przez policję na miejscu akcji, po przesłuchaniu w charakterze świadków, została wypuszczona. Wśród nich znalazło się dwóch mężczyzn z czarnego Passata, którego zdjęcia zamieściliśmy na naszym portalu.

Chodzi o akcję z piątego lipca br. przy centrum handlowym na Zabobrzu, gdzie grupa funkcjonariuszy CBŚ z Rzeszowa zatrzymała czterech mężczyzn, którzy już usłyszeli zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej oraz mającej na celu wprowadzenie do obrotu 3,5 kg marihuany wartej około 105 tys. zł. Obecnie prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. Zatrzymanym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej grozi od trzech miesięcy do pięciu lat wiezienia, natomiast za rozprowadzanie narkotyków od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Niebezpieczne wyzwania

Odznaczenia PZN  

Mają w nosie pieszych

Wieczór wspomnień

Będą opłaty za billboardy

Jubileuszowy trening

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
219
Tak
61%
Nie
35%
Nie wiem
4%