MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcja dla mopsiaków – w niedzielę

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 1 grudnia 2017, 6:23
Autor: Org
Fot. Użyczone/Organizator
Stowarzyszenie Mopsy w Potrzebie po raz kolejny organizuje akcję charytatywną mającą na celu adopcję mopsów i buldożków francuskich ratowanych z „dzikich” hodowli.

- Zwierzęta są hodowane i rozmnażane w bestialskich warunkach, gdyż te rasy są obecnie niezwykle popularne. Stowarzyszenie ratując takiego psiaka leczy go z wielu chorób, sterylizuje i przekazuje do domów tymczasowych gdzie pod opieką wolontariuszy odzyskuje formę i czeka na adopcję. W Jeleniej Górze wielu podopiecznych Stowarzyszenia znalazło nowe, pełne miłości domy – informują organizatorzy akcji.

Spotkanie z gromadą uratowanych mopsiaków i buldożków oraz z ich właścicielami odbędzie się w Palarni Kawy „Aroma Cafe” przy jeleniogórskim placu Ratuszowym w niedzielę (3.12) o godzinie 15.00.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rasy mops i buldog, osoby zainteresowane adopcją oraz tych, którzy chcą wesprzeć działalność Stowarzyszenia Mopsy w Potrzebie – zachęcają do udziału organizatorzy.

W programie m.in.: konkurs na Mopsią Mikołaję, licytacja gadżetów o tematyce świątecznej i mopsiej, vouchery do sklepów zoologicznych i wiele innych ciekawych atrakcji. Czekać na uczestników będzie też doskonała kawa i wspaniałe wypieki.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

JSM dla rowerzystów

Parkowanie na „hopce”

Budowa na Polanie Jakuszyckiej – czas start!  

"Ładnie mieszkać" – zgłoś się do konkursu

Kolizja przy galerii

Areszt za narkotyki

Fideikomis Chojnik i wolni panowie stanowi

Remont w Domu Ludowym w Siedlęcinie

Sonda

Jest projekt podatku od bezdzietności. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
1089
Tak
18%
Nie
77%
Nie mam zdania
5%