MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcja "Bezpieczne Wakacje" i koncert "Raz, Dwa, Trzy"

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 24 czerwca 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 15:44
Autor: Maciej Chyra
Fot. Maciej Chyra
W czwartek 24 czerwca, na Placu Ratuszowym została zorganizowana impreza pt. "Bezpieczne Wakacje". Jej celem było ukazanie młodzieży, jakie niebezpieczeństwa czekają na nią w czasie wakacji, które właśnie się rozpoczynają, a są nimi min. narkotyki, sekty czy AIDS.

Na specjalnych stanowiskach można było otrzymać ulotki informacyjne jak i osobiście zasięgnąć informacji dotyczących narkotyków i sekt. Każdy chętny mógł również poddać oznakowaniu swój rower, które przeprowadzali policjanci. W czasie całej imprezy tj. od godziny szesnastej, na scenie prezentowały się różne zespoły muzyczne. Wszyscy Jeleniogórzanie czekali z niecierpliwością aż pojawi się gwiazda wieczoru - zespół "Raz, Dwa, Trzy". Zaprezentowali oni utwory ze swojej najnowszej płyty oraz kilka starszych przebojów, przy których mieszkańcy Jeleniej Góry bawili się do późnych godzin wieczornych. Frekwencja oraz pogoda dopisały.

Impreza była zorganizowana przy współpracy Jeleniogórskiego Centrum Kultury i Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Promowali się w stolicy

Świętują Niepodległość

Przetarg anulowany  

Odszedł Stanisław Pelczar, przed laty naczelny "Nowin Jeleniogórskich"

Święto Niepodległej w Jeleniej Górze

O rozpadających się górach

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
781
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%