MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Akcja „Bądź piękna nie tylko na święta” udała się

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 20 grudnia 2012, 8:26
Aktualizacja: 8:28
Autor: KSON
Fot. Organizator
W Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych pod hasłem "Bądź piękna nie tylko na Święta" odbył się dzień bezpłatnych porad oraz pokazy podstawowych zabiegów kosmetycznych prowadzony przez doświadczone, dyplomowane kosmetyczki: Annę Hauser i Małgorzatę Zdanowicz.

Akcja skierowana była do osób starszych, niepełnosprawnych, emerytów i ich rodzin. Uczestniczki dowiedziały się, jak właściwie i bezpiecznie wykonywać podstawowe zabiegi kosmetyczne sobie i swoim bliskim, niekiedy niepełnosprawnym, schorowanym, starszym członkom rodziny. Na co zwracać uwagę przy różnych schorzeniach, na czym polega manicure biologiczny (bezcążkowy).

Kosmetyczki zwróciły uwagę na konieczność używania tylko i wyłącznie narzędzi jednorazowych zarówno w domu jak i w odwiedzanych gabinetach kosmetycznych.

Bardzo dużym powodzeniem cieszył się zabieg regeneracyjny dłoni oraz pokaz pielęgnacji brwi i rzęs przy zastosowaniu hypoalergicznych preparatów. W pokazie wzięło udział ponad 20 pań z Jeleniej Góry i okolic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie bardzo gorąco!

Basen czynny dłużej

Rój na Baszcie Zamkowej

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 20-12-2012 8:59
Jaka fajna akcja, jakie fajne babeczki. Bardzo mi sie podoba, pozdrawiam!
~ 20-12-2012 10:18
"Kosmetyczki zwróciły uwagę na konieczność używania tylko i wyłącznie narzędzi jednorazowych zarówno w domu jak i w odwiedzanych gabinetach kosmetycznych." Heeee????? jednorazowa pinceta?
~ 20-12-2012 14:25
ostatnia babeczka zwłaszcza fajna
~aa 20-12-2012 16:48
Zapewne chodzi o pilniki a narzędzia metalowe się dezynfekuje. Szkoda że nie napisała Pani żeby fotel byl tez jednorazowy. Akcja super. Gratulacje. Byłam i jestem zadowolona. Szkoda że tak rzadko :-(
~ty 20-12-2012 17:15
byłam skorzystałam bardzo miłe babeczki pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Granat przy śmietniku

Pielgrzymka do Malej Upy

Kasia Tkacz zagra na mistrzostwach Niemiec

Kto dyrektorem teatru?

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1360
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%