MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 31 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 14:55
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Złodziejka na gazie </b>
Od czerwca zeszłego roku do minionego poniedziałku 46-letnia jeleniogórzanka kradła gaz po nielegalnym podłączeniu się do sieci w mieszkaniu przy ulicy Wolności. Złodziejkę paliwa zatrzymała policja. Strat, jakie poniósł zakład gazowniczy, jeszcze nie oszacowano.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z komórkami </b>
Trzech mieszkańców Kowar w wieku 23, 20 lat oraz szesnastolatka zatrzymali w jednym z salonów telefonii komórkowej jeleniogórscy policjanci. Cała trójka na podstawie fałszywych zaświadczeń o zatrudnieniu próbowała zakupić w promocji telefony komórkowe. O fałszerstwie powiadomił policję pracownik salonu. Nieletniego przekazano rodzicom. Pozostali mężczyźni trafili do policyjnej izby zatrzymań. Za oszustwo grozi kara do ośmiu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Wypił i pojechał </b>
Prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie miał 25-letni jeleniogórzanin, którego zatrzymał patrol policji drogowej przy Osiedlu Robotniczym. Mężczyzna kierował autem mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2007 roku orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Wkrótce nieuczciwego kierowcę czeka ponowna sprawa w gmachu tej instytucji.

<b> JELENIA GÓRA
Wspólnik pod lupą </b>
Mężczyznę, który współpracował z oszustem udającym żebraka i zbierającym datki na nieistniejące dziecko, zatrzymała w poniedziałek policja. Przestępcy swój proceder uwiarygodnili poprzez rejestrację fundacji, na którą powoływali się zbierając pieniądze. Sprawa jest rozwojowa.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Pożar komina w Czernicy

Trudny dojazd do szkoły

Spór o edukację seksualną

Pożar altanki na Pakoszowskiej

Areszt za rozbój

Stop marginalizacji średnich miast

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
742
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%