MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 18:24
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Po kielichu za kółkiem</b>
Ogólnych potłuczeń doznała pasażerka fiata panda po tym jak na tył tego pojazdu najechał prowadzący opla astrę. Do zderzenia doszło na ulicy Różyckiego w sobotę. Okazało się, że kierowca opla był nietrzeźwy: miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Kiedy jechał samochodem, nie zachował bezpiecznej odległości i nie zdążył wyhamować, kiedy fiat panda się zatrzymał.
Z kolei w niedzielę niegroźną kolizję drogową spowodował mieszkaniec Siedlęcina. Policjanci stwierdzili, że sprawca jest kompletnie pijany. W wydychanym powietrzu miał 3,24 promila alkoholu. Prowadził samochód, choć wcześniej sąd zabrał mu prawo jazdy za jazdę w stanie nietrzeźwym.

<b>JELENIA GÓRA
Rozbój na Zabobrzu </b>
Patrol policji zatrzymał po pościgu 21-letniego mieszkańca miasta, który pobił i okradł dziewiętnastolatka z Janowic Wielkich. Bójka miała miejsce przy ulicy Paderewskiego. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za swój czyn odpowie przed sądem. Za rozbój może spędzić nawet pięć lat w więzieniu.

<b> JELENIA GÓRA
Szukają pokrzywdzonych </b>
Mieszkaniec Janowic Wielkich jest kolejną osobą, która dała się nabrać oszustowi z Jeleniej Góry. Policja ustaliła, że 37-latek obiecał pokrzywdzonemu pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy i przyjął od janowiczanina 2200 złotych. Powołał się też na znajomości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, których faktycznie nie miał. Oszust od kilku tygodni przebywa w areszcie. Sprawa jest rozwojowa.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożar samochodu w Karpaczu

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Kolizja na Wolności

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Kto do Senatu?

Areszt dla pirata

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%