MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 18:24
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Po kielichu za kółkiem</b>
Ogólnych potłuczeń doznała pasażerka fiata panda po tym jak na tył tego pojazdu najechał prowadzący opla astrę. Do zderzenia doszło na ulicy Różyckiego w sobotę. Okazało się, że kierowca opla był nietrzeźwy: miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Kiedy jechał samochodem, nie zachował bezpiecznej odległości i nie zdążył wyhamować, kiedy fiat panda się zatrzymał.
Z kolei w niedzielę niegroźną kolizję drogową spowodował mieszkaniec Siedlęcina. Policjanci stwierdzili, że sprawca jest kompletnie pijany. W wydychanym powietrzu miał 3,24 promila alkoholu. Prowadził samochód, choć wcześniej sąd zabrał mu prawo jazdy za jazdę w stanie nietrzeźwym.

<b>JELENIA GÓRA
Rozbój na Zabobrzu </b>
Patrol policji zatrzymał po pościgu 21-letniego mieszkańca miasta, który pobił i okradł dziewiętnastolatka z Janowic Wielkich. Bójka miała miejsce przy ulicy Paderewskiego. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za swój czyn odpowie przed sądem. Za rozbój może spędzić nawet pięć lat w więzieniu.

<b> JELENIA GÓRA
Szukają pokrzywdzonych </b>
Mieszkaniec Janowic Wielkich jest kolejną osobą, która dała się nabrać oszustowi z Jeleniej Góry. Policja ustaliła, że 37-latek obiecał pokrzywdzonemu pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy i przyjął od janowiczanina 2200 złotych. Powołał się też na znajomości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, których faktycznie nie miał. Oszust od kilku tygodni przebywa w areszcie. Sprawa jest rozwojowa.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mobilizacja przed II turą

Kąpieliska pod kontrolą

Finisz kampanii z Grzegorzem Schetyną

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Na półkoloniach o bezpiecznych wakacjach

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Zatrzymania za wyłudzenia VAT – u

Podgórna zarośnięta!

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
142
Tak
44%
Nie
44%
Nie wiem
12%