MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KARPACZ
Czworonóg
sprawcą wypadku </b>
Pies rasy husky wbiegł w Karpaczu prosto pod koła motocyklu prowadzonego przez 21-letniego mieszkańca Kowar. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna upadł na ziemię i złamał lewy bark. Doznał też ogólnych potłuczeń. Właściciela psa ustalają policjanci. Motocyklista był trzeźwy. Pies – z całą pewnością – również.

<b> JELENIA GÓRA
Kuchenna kradzież </b>
Dwie szafki oraz dwa blaty z kuchni z jednego z budynków w Jeleniej Górze ukradł po włamaniu 48-letni mieszkaniec miasta bez stałego miejsca zamieszkania. Policja złapała złodzieja i odzyskała łup.

<b> KOWARY
Odlotowe znalezisko </b>
133 tabletki środka odurzającego w postaci ekstazy, kilkanaście działek amfetaminy oraz kilka – marihuany znaleźli policjanci podczas rewizji w mieszkaniu 37-letniego mieszkańca Kowar. Posiadacza narkotyków czeka sprawa karna w sądzie.

<b> JELENIA GÓRA
Bandyta w celi </b>
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował 26-latka, który 8 kwietnia w Kowarach ukradł volkswagena należącego do mieszkańca Zgorzelca, a 11 kwietnia – próbował rozjechać interweniujących policjantów, którzy użyli broni służbowej. Mężczyźnie grozi kara do ośmiu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Włam do baru </b>
21-letni jeleniogórzanin wybił szybę w drzwiach do jednego z lokali gastronomicznych na placu Piastowskim i próbował włamać się do pomieszczenia. Spłoszył go właściciel, który – razem z patrolem policji – po pościgu złapał złodziejaszka. Umieszczono go w policyjnej izbie zatrzymań.

<b>PIECHOWICE
Czołówka na łuku </b>
Kierująca samochodem marki Mercedes 28-letnia mieszkanka Szklarskiej Poręby na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącym samochodem marki VW Passat. Kierował nim 53-letni jeleniogórzanin. W wyniku tego zdarzenia kierowca VW doznał otwartego złamania nosa i stłuczenia głowy. Pasażer, 56-letni jeleniogórzanin, potłukł klatkę piersiową głowę, ręce oraz nogi. Drugi z z pasażerów, 53-letni mężczyzna, zwichnął staw biodrowy i został ranny w podudzie. Pasażerowie trafili do szpitala. Sprawczyni wypadku drogowego doznała ogólnych potłuczeń, otarć naskórka rąk. Uczestnicy wypadku trzeźwi.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Ekologiczna złodziejka </b>
Policjanci zatrzymali 43-letnią mieszkankę miasta pod Szrenicą, która ukradła meble ogrodowe, pościel oraz rośliny iglaste w terenu jednego z pensjonatów. Suma strat pokrzywdzonej wynosi nie mniej niż 760 zł. Łup policjanci odzyskali i zwrócili właścicielce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Szansa na remont "zameczku"

Syn i ojciec zatrzymani za narkotyki

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~G.D. 12-09-2005 21:11
Lata świetności tej imprezy już chyba niestety bezpowrotnie minęły. Obecna liga w niczym nie przypomina tej z przed kilku lat. Dziś to typowo komercyjną impreza, której głównym celem jest ściągnięcie jak największej liczby ludzi, którzy zakupią bilety, oraz podskoczenie w rankingu festiwali muzycznych. Przykro mi pisać krytycznie o imprezie na której rozpoczęła się moja "edukacja muzyczna", ale organizatorzy już chyba dawno zapomnieli, że w muzyce rockowej nie chodzi tylko o muzyke.
~ponury grabarz 16-09-2005 17:31
Niestety, ale chyba masz rację. Pojawiają się tam tłumy łepków i już-nie-łepków którzy nie mają pojęcia o muzyce rockowej, impreza staje się coraz bardziej komercyjna i coraz bardziej punkowa. Jeszcze trochę, a będzie to "liga punka". Ja sam chodzę tam bardziej jako imprezowicz, niż jako miłośnik muzyki rockowej i metalowej. Bo chociaż pod względem towarzysko-imprezowym bywa tam ciekawie, to pod względem muzycznym jest coraz gorzej.
~unkown rzeźnik :( 21-09-2005 15:08
Te ligi rocka są śmiechu warte... szkoda kasy. Banda dzieci zamiast publiki i kiepskie zespoły... Mogliby zagrać jakiś DEATH METAL a nie jakieś wynalazki, jakieś pomieszane gatunki, i to same z...b**** gatunki... :/
~PK89 31-10-2005 19:21
&gt;Te ligi rocka są śmiechu warte... szkoda kasy. &gt;Banda dzieci zamiast publiki i kiepskie zespoły... &gt;Mogliby zagrać jakiś DEATH METAL a nie jakieś &gt;wynalazki, jakieś pomieszane gatunki, i to same &gt;z...b**** gatunki... :/ z tego co widziałem gitarzyści byli dobrzy a wszystkie pomieszane gatunki bym uznał za hard rock/heavy metal .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał na lawecie

Wypadek w Jeżowie

Miał w mieszkaniu 2 kg marihuany

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Oddawali krew pamięci Kresowian

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
371
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%