MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 9 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Porzucił własne dziecko </b>
Trzyletniemu chłopcu pozostawionego bez żadnej opieki pomogli policjanci w jednym z mieszkań przy Podwalu. O dziecku poinformowała stróżów prawa sąsiadka. Pogotowie ratunkowe zabrało malca do szpitala, a po wykonaniu badań, chłopczyk trafił do Domu Małego Dziecka przy ul. Sobieskiego. Policjanci szukali jego rodziców. Matki nie odnaleziono. Ojcem okazał się 32-letni jeleniogórzanin. Przedstawiono mu zarzut porzucenia małoletniego. Wbrew obowiązkowi troszczenia się o syna nie zapewnił mu opieki. Mężczyźnie grozi kara do trzech lat więzienia. Osadzono go w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> PIECHOWICE
Bezskuteczne włamanie </b>
Dwóch mężczyzn bez stałego miejsca zamieszkania usiłowało włamać się do budynku przy ul. Nadrzecznej w Piechowicach. Sprawcy wyłamali drzwi wejściowe, ale nie dostali się do środka, bo na gorącym uczynku złapał ich patrol policji. Teraz będą musieli regularnie meldować się na komisariacie.

<b> JELENIA GÓRA
Numer na świadectwa </b>
3400 złotych przyjął jeleniogórzanin od naiwnego mieszkańca Strzyżowca, który chciał nielegalnie załatwić sobie dwa świadectwa ukończenia szkoły średniej. Oszust powołał się wcześniej na wpływy i znajomości w różnych instytucjach. Zatrzymała go policja. Sprawca przebywa w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Wielki maraton Dwójki

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Samobójstwo na boisku w Starej Kamienicy

Aresztowany za podpalenie i stalking

Oszuści znów wyłudzili pieniądze

Pożar busa na Alei Konstytucji 3 Maja

Słoneczna inwestycja

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
991
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%