MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 9 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Porzucił własne dziecko </b>
Trzyletniemu chłopcu pozostawionego bez żadnej opieki pomogli policjanci w jednym z mieszkań przy Podwalu. O dziecku poinformowała stróżów prawa sąsiadka. Pogotowie ratunkowe zabrało malca do szpitala, a po wykonaniu badań, chłopczyk trafił do Domu Małego Dziecka przy ul. Sobieskiego. Policjanci szukali jego rodziców. Matki nie odnaleziono. Ojcem okazał się 32-letni jeleniogórzanin. Przedstawiono mu zarzut porzucenia małoletniego. Wbrew obowiązkowi troszczenia się o syna nie zapewnił mu opieki. Mężczyźnie grozi kara do trzech lat więzienia. Osadzono go w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> PIECHOWICE
Bezskuteczne włamanie </b>
Dwóch mężczyzn bez stałego miejsca zamieszkania usiłowało włamać się do budynku przy ul. Nadrzecznej w Piechowicach. Sprawcy wyłamali drzwi wejściowe, ale nie dostali się do środka, bo na gorącym uczynku złapał ich patrol policji. Teraz będą musieli regularnie meldować się na komisariacie.

<b> JELENIA GÓRA
Numer na świadectwa </b>
3400 złotych przyjął jeleniogórzanin od naiwnego mieszkańca Strzyżowca, który chciał nielegalnie załatwić sobie dwa świadectwa ukończenia szkoły średniej. Oszust powołał się wcześniej na wpływy i znajomości w różnych instytucjach. Zatrzymała go policja. Sprawca przebywa w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Parkowanie na cenzurowanym

Kradł na potęgę – stanie przed sądem

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Protest oświaty

Zderzenie na W. Pola

Nowa posada dla radnej

Więcej na zabytki

Kolizja koło MPGK

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
425
Tak
66%
Nie
31%
Nie wiem
3%