MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 9 maja 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Z tańszych na droższe </b>
42-letniej jeleniogórzance spodobały się buty w jednym z jeleniogórskich marketów. Postanowiła je kupić i przy okazji zaoszczędzić. Wzięła towar z półki Wcześniej odkleiła metkę z tańszego obuwia i przytwierdziła ją do droższego towaru. Wykorzystała nieuwagę personelu, ale nie uśpiła czujności ochroniarzy. Ci zatrzymali oszustkę i zawiadomili o zajściu policję.

<b> JELENIA GÓRA
Sprzedawał złom „na babcię” </b>
Dowodem osobistym należącym do swojej 68-letniej babci posługiwał się przy sprzedaży kradzionych elementów metalowych 17-latek z Jeleniej Góry. To drugi ze sprawców rozebrania wiaty przy pl. kard. Wyszyńskiego. Jego 16-letni kompan wcześniej wpadł w ręce policji.

<b> JELENIA GÓRA
„Zapuszkowany”
po trzech latach </b>
Trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 27-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie rozboju, do którego doszło w październiku 2004 roku w Szklarskiej Porębie. Dopiero teraz policja wpadła na trop sprawcy. Przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy.

<b>REGION
Popili i pojechali </b>
Dwóch pijanych kierowców zatrzymały patrole policji w mieście i powiecie. Mężczyźni mieli odpowiednio 2, 06 oraz 2 promile alkoholu w organizmie. Zajmie się nimi sąd, który osądzi ich w 24-godzinnym trybie przyspieszonym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Po akcji „Czysty chodnik”

Drożej na Chojnik

Ulatniał się gaz na Elsnera

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~rs 9-05-2007 21:48
A skupujący złom nie zauważył róznicy między 17-latkiem a babcia. Chyba to jest paserstwo... a może się mylę???
~mesjah 12-05-2007 0:45
nie mylisz sie,rzeczywiscie to jest tez przestepstwo jesli dzialal w porozumieniu ze skupem to przeciez tez przestepstwo,podejzewam ze zglosil to skup w momencie okazania dowodu babci;p a paserstwo to jakiekowliek dlubanie w dokumentach i zmienianie danych czy tez poslugiwanie sie nei swoim itp... wiec mlody oprócz kradziezy tez ma paske;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy dyrektor WORD

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Co jeleniogórzanie zgłaszali najczęściej?

Wjechał w drzewo

Przed nami finał WOŚP

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
178
Tak
19%
Nie
75%
Nie wiem
6%