MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 2 października 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Dachowanie fabii </b>
W niedzielę po południu na drodze z Jakuszyc do Szklarskiej Poręby kierowca samochodu marki Skoda Fabia stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i dachował. Interweniowała policja, pogotowie ratunkowe oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej ze Szklarskiej Poręby. Samochód postawiono na koła. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nie stało się nic poważnego.

<b>JELENIA GÓRA
Cegłą w fiata </b>
Nie są znane przyczyny zachowania 40-letniego jeleniogórzanina bez stałego miejsca zamieszkania, który przy ul. Powstańców Wielkopolskich rzucił cegłą w fiata ducato. Spowodował wgniecenie karoserii. Za naprawę właściciel pojazdu zapłaci 1000 złotych. Sprawcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Kary za narkotyki </b>
Policja zatrzymała 24-letniego jeleniogórzanina, u którego znaleziono kilka tabletek amfetaminy. Trafił do policyjnego aresztu
Z kolei na wniosek policji prokurator rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie 4 tys. zł wobec 36-letniego jeleniogórzanina i 23-letniej jeleniogórzanki podejrzanych o to, że w dniu 27 września zostali przyłapani z 450 działkami kokainy o wartości 25 tysięcy złotych.

<b> MIŁKÓW
Bo jechał za szybko </b>
Kierowca i dwóch pasażerów samochodu marki Renault trafiło z obrażeniami do szpitala po tym, jak pojazd uderzył w drzewo. Przyczyną wypadku była zbyt szybka jazda prowadzącego auto. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

<b> REGION
Za kółko na dwóch gazach </b>
Jedenastu nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend policjanci. Wśród nich znalazł się 24-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica, który kierował samochodem po spożyciu alkoholu i na dodatek miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Skalne ławki pod Szrenicą

Spłonęły nieużytki

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~zaszokowany 2-10-2006 11:59
komentarz odnośnie zatrzymań za narkotyki. Młodego człowieka zatrzymano w areszczie za kilka tabletek amfeyaminy, a wiekszego dilera z prawie pół kilogramem kokainy zwolniono do domu. hańba
~Marcel_JG 2-10-2006 13:05
No prosze masza prokuratura swietnie sobie radzi. Tylko 4 tysiące kałcji złotych poręczenia za 450 działek kokainy o wartości 25 tys. TO JEST CHORE. A ile tego juz sprzedali i jakie pieniądze zarobili sam pan bóg raczy wiedzieć. Powinni nie wyjść z pierdla do sprawy. Inny człoiek za pare działek nie wyszedł by z pierdla a tu no prosze. Jaki ten świat musi byś mały.
~ Pij Mleko :) 2-10-2006 13:17
No to padl na 29 tys :) zloty
~ludix 2-10-2006 13:38
Mieszkam w Miłkowie a nic nie wiem o tym wypadku! Czy redackcja może mi cos powiedzeć na ten temat i kiedy to się stalo?
~Yanec_BW 2-10-2006 15:39
Kolejna dwa wypaki w powiecie jeleniogórskim!!! Jak zawsze brawura i nadmierna prędkość!!!
~Matrix 3-10-2006 0:39
Nad ranem kierowca renault 19 przywalił w drzewo przy zjezdzie z głównej do Głębocka, niewyrobił zakrętu faktycznie około 35 km/h

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Po akcji "Trzeźwy poranek"

Stalowe rumaki w Karpaczu

Śmierć na żwirowni

Minka na sobotni wieczór

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
282
Tak
39%
Nie
56%
Nie wiem
5%