MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 9 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KOWARY
Nastolatki kradną </b>
Elektronarzędzia, 100 metrów kabla oraz blacha aluminiowa oto łup skradziony z jednej z budów w Kostrzycy przez 16-letniego mieszkańca Mysłakowic i o rok starszego jeleniogórzanina. Nieletni złodzieje działali na raty: kradzieży dokonali 5 i 7 lutego. Później wpadli w ręce policji, której udało się odzyskać tylko kabel i blachę w jednym z punktów skupu złomu w Mysłakowicach. Sprawcy najpewniej sprzedali narzędzia. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu. Czeka ich sprawa karna w sądzie dla nieletnich.

<b> JELENIA GÓRA
Wandale w pociągu </b>
Porysowane szyby i wagon pomalowany farbą w spreju to skutek działań dwóch 18-letnich chuliganów, którzy jechali pociągiem relacji Wrocław – Jelenia Góra. Czy przyczyną frustracji wandali było ślimacze tempo podróży, nie wiadomo. Pewne jest, że zostali złapani przez policję i będą musieli zwrócić Polskim Kolejom Państwowym pieniądze za spowodowane przez siebie straty.

<b> JELENIA GÓRA
Próba włamania </b>
Nie udało się 20-letniemu mieszkańcowi Kowar włamać się do sklepu spożywczego przy ulicy Jagiellońskiej. Zdążył zerwać zabezpieczającą okno kratę i… wpadł w ręce patrolu policji. Niedoszłego rabusia osadzono w izbie zatrzymań. Odpowie za próbę kradzieży z włamaniem.

<b> JELENIA GÓRA
Skradziony, znaleziony </b>
Policja odnalazła samochód marki Ford Escort, który 2 lutego został zgłoszony stróżom prawa jako utracony. Pojazd stał przy ulicy Sprzymierzonych w Cieplicach. Teraz czeka na właściciela zabezpieczony na policyjnym parkingu strzeżonym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zatrzymany za prędkość

Szansa na remont "zameczku"

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jestem z Mysłakowic 11-02-2007 12:15
Nie długo dojdzie do tego że wszystko będą kradli we wszystkich miejscowościach nawet okna będą wybijali te nastolatki w wieku 16-20 lat

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Oddawali krew pamięci Kresowian

Mina na Zabobrzu

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Finał na lawecie

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
370
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%