MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 19 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Nastolatek agresorem </b>
Szesnastoletni wychowanek jednego z ośrodków wychowawczych jest sprawcą rozboju dokonanego na 28-letniej mieszkance Szklarskiej Poręby. Tak ustaliła policja, ale bandyty wyrostka jeszcze nie złapała. Jest on poszukiwany.

<b> JELENIA GÓRA
Uwaga w lasach </b>
54-letnia kobieta zabłądziła podczas grzybobrania w lasach w okolicy Jagniątkowa. Zaniepokojony jej zniknięciem partner powiadomił policję. Na szczęście amatorka grzybów odnalazła się po kilku godzinach. Policja apeluje do grzybiarzy, aby nie wybierali się samemu do lasów.

<b> JELENIA GÓRA
Zamknięty w celi </b>
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował tymczasowo na wniosek policji i prokuratury rejonowej 51-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 47-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu podczas libacji alkoholowej. Pijany sprawca ciężko pobił ofiarę, która miała ubliżać jego matce. Kabieta, która również była pijana, po dwóch dniach zmarła w szpitalu.

<b> JELENIA GÓRA
Po kielichu pod dozorem </b>
Dwie kobiety i dwóch mężczyzn będzie musiało regularnie stawiać się w komisariacie policji po tym jak zostali przyłapani na jeździe samochodami po pijanemu. Wśród objętych dozorem policyjnym są dwaj jeleniogórzanie (jeden bez stałego miejsca zamieszkania) oraz mieszkanki stolicy Karkonoszy i Jeżowa Sudeckiego.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Po akcji „Znicz”

O rozpadających się górach

Świętują Niepodległość

Kolizja w centrum

Motocykliści dla Niepodległej

Od czwartku policyjna akcja "Znicz"

Apel Pamięci w SP 15

Byłeś świadkiem tego wypadku – zadzwoń

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
789
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%