MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 15 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Zwyrodnialec za kratkami </b>
Na razie trzy miesiące spędzi w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze 21-letni mieszkaniec Mysłakowic, który w ubiegłym tygodniu upił się i grożąc siekierą – usiłował zgwałcić własną babcię. Rozebrał się przy niej i zaczął zdejmować bieliznę z 74-letniej kobiety. Tej na szczęście udało się uciec i zawiadomić policję. Napastnik podczas interwencji funkcjonariuszy rzucił się na jednego z nich z siekierą, chcąc uderzyć go w głowę. Policjant w obronie własnej postrzelił bandytę w rękę. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

<b>SZKLARSKA PORĘBA
Arsenał u pijaka </b>
Strzelbę, dubelówkę oraz sztucer z celownikiem optycznym znaleźli policjanci u nietrzeźwego mieszkańca miasta pod Szrenicą. Mężczyzna nie miał pozwolenia na posiadanie tej broni. Ponadto zabezpieczono dwie jednostki broni myśliwskiej wraz z pozwoleniem jak również 275 naboi różnego kalibru do broni myśliwskiej. Sprawcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań w Jeleniej Górze.

<b> JELENIA GÓRA
Uszkodził cudze auto </b>
Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Marciszowa, który przy ulicy Słowackiego w Jeleniej Górze uszkodził samochód marki Volkswagen. Okazało się, że pojazd nie należał do sprawcy, ale do innego mieszkańca Marciszowa. Kierowca pojazd rzekomo od niego pożyczył. Jechał nim jednak w stanie nietrzeźwym. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Odpowie za kradzież paliwa z ciężarówek

Kobieta odpowie za kradzieże perfum

Potrącenie pieszego w Mysłakowiach

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~RS_K 15-05-2006 21:53
A czy coś ktoś wie na temat dzisiejszego wypadku rowerzysty na Łomnickiej ok 17-stej??jakie odniósł obrazenia?? (gość wpadł na autobus - bo sieroty z rejonu dróg nie zabezpieczyli terenu po swojej papraninie-jezeli mają sumienia a facet będzie kaleką to winni mu są odszkodowanie i to spore
~Redakcja 15-05-2006 21:58
dowiemy się jutro (wtorek) - pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zderzenie na Wolności

Bosskie kobiety

Ewakauacja lokatorów na Paderewskiego

Karetki dla pogotowia

Dla zrównoważonego rozwoju Dolnego Śląska

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
419
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
6%