MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 15 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Zwyrodnialec za kratkami </b>
Na razie trzy miesiące spędzi w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze 21-letni mieszkaniec Mysłakowic, który w ubiegłym tygodniu upił się i grożąc siekierą – usiłował zgwałcić własną babcię. Rozebrał się przy niej i zaczął zdejmować bieliznę z 74-letniej kobiety. Tej na szczęście udało się uciec i zawiadomić policję. Napastnik podczas interwencji funkcjonariuszy rzucił się na jednego z nich z siekierą, chcąc uderzyć go w głowę. Policjant w obronie własnej postrzelił bandytę w rękę. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

<b>SZKLARSKA PORĘBA
Arsenał u pijaka </b>
Strzelbę, dubelówkę oraz sztucer z celownikiem optycznym znaleźli policjanci u nietrzeźwego mieszkańca miasta pod Szrenicą. Mężczyzna nie miał pozwolenia na posiadanie tej broni. Ponadto zabezpieczono dwie jednostki broni myśliwskiej wraz z pozwoleniem jak również 275 naboi różnego kalibru do broni myśliwskiej. Sprawcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań w Jeleniej Górze.

<b> JELENIA GÓRA
Uszkodził cudze auto </b>
Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Marciszowa, który przy ulicy Słowackiego w Jeleniej Górze uszkodził samochód marki Volkswagen. Okazało się, że pojazd nie należał do sprawcy, ale do innego mieszkańca Marciszowa. Kierowca pojazd rzekomo od niego pożyczył. Jechał nim jednak w stanie nietrzeźwym. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pogoń za uciekinierem

Serca pełne nakrętek

Bardzo słabe wyniki matur

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~RS_K 15-05-2006 21:53
A czy coś ktoś wie na temat dzisiejszego wypadku rowerzysty na Łomnickiej ok 17-stej??jakie odniósł obrazenia?? (gość wpadł na autobus - bo sieroty z rejonu dróg nie zabezpieczyli terenu po swojej papraninie-jezeli mają sumienia a facet będzie kaleką to winni mu są odszkodowanie i to spore
~Redakcja 15-05-2006 21:58
dowiemy się jutro (wtorek) - pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek pod Przełęczą Kowarską

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Nietrzeźwy za kierownicą

Złodziej zatrzymany

Kierowca zatrzymany

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
836
Tak
37%
Nie
57%
Nie wiem
6%