MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 19 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Agresja po kielichu </b>
Nietrzeźwy 25-letni mieszkaniec Jeleniej Góry usiadł za kierownicą forda escorta i został zatrzymany przez patrol policji przy ulicy Cieplickiej. Mężczyzna, który w organizmie miał 1,28 promila alkoholu, w trakcie wykonywania czynności przez policjantów, dostał ataku szału, zaczął kopać kontrolujących go policjantów i znieważył ich obelżywymi słowami. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu i znieważanie funkcjonariuszy na służbie.

<b> JELENIA GÓRA
Dozór za rozbój </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał stawiać się przestępca, który kilka dni temu usiłował ukraść aparat fotograficzny mieszkańcowi Szczecina, a przy okazji pobił go i pogryzł po rękach. 26-latka czeka sprawa w sądzie: za rozbój i usiłowanie kradzieży grozi maksymalnie kara ośmiu lat więzienia.

<b>REGION
Pokuta za „prochy” </b>
Dozorem policyjnym został objęty 24-letni mieszkaniec Mysłakowic. Podejrzewa się go o to, że 14 lutego w Kowarach miał przy sobie 15 działek amfetaminy, a jest to zabronione.
Za posiadanie narkotyków można spędzić trzy lata w celi.

<b> REGION
Dziadkowie pod lupą </b>
Babcia z dziadkiem, którzy w minionym tygodniu upili się i zostawili bez opieki wnuczkę (rok i siedem miesięcy), będą musieli regularnie meldować się w komisariacie policji w Kowarach. Narazili dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Czyn zagrożony jest karą do pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Odpowie za potrącenie </b>
Mężczyzna, który na przejściu dla pieszych (róg Wolności i Wyczółkowskiego) potrącił dwóch przechodniów, został objęty dozorem policyjnym. Za spowodowanie wypadku odpowie przed sądem. W więzieniu może spędzić do pięciu lat. Prawa jazdy nie straci, ponieważ nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~andzia1420@vp.pl 19-02-2007 14:14
ja to wiem że Piotrek ten 26-latek źle zrobił ale ja nie zniose jak go zamkną. Może i pobicie i bruba kradzieży jest złym czynem ale nie skazujcie go na długo. Bo my nie przeżyjemy rozłąki z nim
~petroniuszsz 19-02-2007 17:14
Co innego jak normalny,niekarany gośc przez nieuwage dopuści się przestępstwa polegającego na spowodowaniu wypadku drogowego,ale jeżeli ktoś dopuszcza sie rozboju i dostaje za to dozór policyjny.Ludzie gdzie tu sprawiedliwośc -nic tylko dokonywac rozbojów.Teraz nie dziwię się,że tyle zdarzeń tego typu ma miejsce i nie można bezpiecznie chodzić ulicami.Ryzyko małe-najwyżej dozór a zyskac mozna naraz kilkaset zlotych z kradzieży np aparatu wysokiej jakości.A w tym kraju ponoć rządzi prawo i sprawiedliwość.
~......... 19-02-2007 17:34
racja
~Do andzia14..... 19-02-2007 18:49
Nic dziwnego, że jesteś znajomą tego Pajaca. Widać to po Twojej pisowni ten sam poziom co tego zera.
~andzia1420@vp.pl 11-03-2007 16:45
no dzięki. On nie jest pajacem. Jest fajnym gościem. A zerem to może jesteś ty a nie on. A po pijaku się robi różne głupoty. Piotrek miał wtedy urodziny i chciał się zabawaić a wiadomo że też coś wypis tylko ze przesadził troche ale cóż.......

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spłonął pustostan w Przecznicy

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Kolizja na Wincentego Pola

Stalowe rumaki w Karpaczu

Odpust na Śnieżce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
657
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%