MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 15 maja 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KARPACZ
Ukradł „górala” </b>
Rower górski stojący na jednej z klatek schodowych w kamienicy w Karpaczu okazał się pokusą nie do odparcia dla 35-letniego jeleniogórzanina. Pojazd tak mu się spodobał, że mężczyzna poradził sobie z zapięciem jednośladu i go ukradł. Policja okazała się czujna. Przestępcę wytropiła, rower odebrała (wrócił do właścicielki) a złodzieja zamknęła w izbie zatrzymań.

<b> ŁOMNICA
Jechał mimo zakazu </b>
Za nic miał orzeczenie sądu zakazujące prowadzenia pojazdów mechanicznych 24-letni mężczyzna, który kierował samochodem w Łomnicy. Na ulicy Świerczewskiego namierzył go patrol policji i zatrzymał do wyjaśnienia sprawy. Teraz niepokorny kierowca z prawem jazdy pożegna się zapewne na dłużej.

JELENIA GÓRA
<b> Wpadka
po trzech miesiącach </b>
Już myślał, że na sucho ujdzie mu kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań w Jeleniej Górze, ale się pomylił. Choć 31-latek ze stolicy Karkonoszy dokonał przestępstwa w lutym, dopadła go jednak policja. Włamywacz i złodziej trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

<b> JELENIA GÓRA
Po wypadku do celi </b>
Z okna aresztu śledczego przez najbliższe trzy miesiące będzie podziwiał świat 29-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica. Trafił tam na wniosek policji i prokuratury po tym, jak upił się, spowodował wypadek samochodowy i uciekł z miejsca zdarzenia.

<b> JELENIA GÓRA
Lubią dwa gazy </b>
Załamanie pogody sprzyjało alkoholowym ekscesom kierowców. W miniony poniedziałek policjanci zatrzymali w mieście i powiecie aż sześciu panów, którzy prowadzili auta co najmniej po jednym głębszym. Rekordzista wypił na pewno znacznie więcej. W organizmie miał 2,64 promila alkoholu. Zatrzymanych czeka przyspieszone postępowanie przed jeleniogórskim sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Odkrycia w kościele

Alarmy bombowe

Szajka złodziei samochodów rozbita

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Polaku!!! 15-05-2007 11:56
Tu jest Polska , tu sie pije, bije i kradnie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uciekł przed policją do rzeki

Chłopiec nadział się na pręt

Po akcji "Trzeźwy poranek"

Pustostan po premierze

Działania policji ze służbami sanitarnymi

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
186
Tak
39%
Nie
51%
Nie wiem
10%