MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 15 maja 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KARPACZ
Ukradł „górala” </b>
Rower górski stojący na jednej z klatek schodowych w kamienicy w Karpaczu okazał się pokusą nie do odparcia dla 35-letniego jeleniogórzanina. Pojazd tak mu się spodobał, że mężczyzna poradził sobie z zapięciem jednośladu i go ukradł. Policja okazała się czujna. Przestępcę wytropiła, rower odebrała (wrócił do właścicielki) a złodzieja zamknęła w izbie zatrzymań.

<b> ŁOMNICA
Jechał mimo zakazu </b>
Za nic miał orzeczenie sądu zakazujące prowadzenia pojazdów mechanicznych 24-letni mężczyzna, który kierował samochodem w Łomnicy. Na ulicy Świerczewskiego namierzył go patrol policji i zatrzymał do wyjaśnienia sprawy. Teraz niepokorny kierowca z prawem jazdy pożegna się zapewne na dłużej.

JELENIA GÓRA
<b> Wpadka
po trzech miesiącach </b>
Już myślał, że na sucho ujdzie mu kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań w Jeleniej Górze, ale się pomylił. Choć 31-latek ze stolicy Karkonoszy dokonał przestępstwa w lutym, dopadła go jednak policja. Włamywacz i złodziej trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

<b> JELENIA GÓRA
Po wypadku do celi </b>
Z okna aresztu śledczego przez najbliższe trzy miesiące będzie podziwiał świat 29-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica. Trafił tam na wniosek policji i prokuratury po tym, jak upił się, spowodował wypadek samochodowy i uciekł z miejsca zdarzenia.

<b> JELENIA GÓRA
Lubią dwa gazy </b>
Załamanie pogody sprzyjało alkoholowym ekscesom kierowców. W miniony poniedziałek policjanci zatrzymali w mieście i powiecie aż sześciu panów, którzy prowadzili auta co najmniej po jednym głębszym. Rekordzista wypił na pewno znacznie więcej. W organizmie miał 2,64 promila alkoholu. Zatrzymanych czeka przyspieszone postępowanie przed jeleniogórskim sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Orszak Trzech Króli

Pożar w schronisku

Po akcji „Czysty chodnik”

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Polaku!!! 15-05-2007 11:56
Tu jest Polska , tu sie pije, bije i kradnie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ponad 28 milionów deficytu

Areszt za znęcanie się nad byłą partnerką

Instrukcja obsługi dla gości pod Szrenicą

Policyjny pościg na Zabobrzu

Nowy dyrektor WORD

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
86
Tak
20%
Nie
74%
Nie wiem
6%