MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 27 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:29
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Uwaga na oszustki </b>
Dwie nieznane kobiety podające się za pracownice opieki społecznej zapukały do mieszkania 74-letniej kobiety przy ulicy Cieplickiej. Wykorzystując nieuwagę lokatorki ukradły jej 500 złotych i uciekły. Oszustek poszukuje policja.

<b>JELENIA GÓRA
Diler do celi </b>
Mieszkaniec stolicy Karkonoszy, którego podejrzewa się o to, że uczestniczył w obrocie blisko 350 kg słomy makowej oraz posiadał prawie 100 kg tego towaru w garażu, trafił do aresztu. Policja znalazła u przestępcy także odczynniki potrzebne do wyrobu narkotyku.

<b>JELENIA GÓRA
Damski bokser </b>
Jak ustalili policjanci, od stycznia tego roku do 23 lutego mieszkaniec miasta znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Podczas awantury domowej bił kobietę i kopał po całym ciele. Za swój czyn trafił do aresztu śledczego. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Recydywista w akcji </b>
O kradzież kilku samochodów osobowych w Jeleniej Górze i okolicach podejrzewany jest 34-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy. Ponieważ wcześniej już odpowiadał za takie czyny przed sądem, został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

<b>JELENIA GÓRA
Po kielichu za kierownicą </b>
Tysiąc złotych grzywny i 200 zł kosztów postępowania sądowego musiał zapłacić obywatel Niemiec. Powód? Napił się alkoholu, prowadził samochód i spowodował kolizję drogową.

<b> KOWARY
Narkotyki w aucie </b>
20-letni kowarzanin oraz o rok młodszy mieszkaniec Mysłakowic przewozili w samochodzie kilka działek marihuany oraz amfetaminy. Wpadli podczas kontroli drogowej. Okazało się, że 20-latek przechowywał w mieszkaniu kilkadziesiąt działek marihuany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rok niespełnionych obietnic

Piaskarka w rowie

W Żeromie z... Żeromskim!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Max 27-02-2006 17:40
Narkotyki zostały zatrzymane w miejscowości Kowary w trakcie kontroli drogowej przez Służbę Celna a nie na przejściu granicznym. Zwtrzymanie 350 KG słomy makowej to też wynik Służby Celnej a nie naszej policji.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ewakuacja na Zamenhofa

Kolizja autobusu MZK z busem

Skoda zderzyła się z autobusem

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Śmiertelny wypadek na quadzie

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
793
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%