MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

997 - Kronika Policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 29 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 9:55
Autor: agata
Większość mieszkańców naszego miasta zajmuje się ostatnimi przygotowaniami do Święta Zmarłych, ale jak wynika z poniższych informacji, nie wszyscy pogrążeni są w refleksyjnym nastroju.

>Dotarły do nas dwie, trochę spóżnione, noty kryminalne. W dniu 27 października funkcjonariusze prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego jeleniogórzanina. Pijany mężczyzna (3,14 promila) groził śmiercią swojej 34-letniej znajomej, z którą mieszkał, kobieta obawiając się spełnienia gróźb, zadzwoniła na policję.

Tego samego dnia o godzinie 2.30 w nocy, policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, zatrzymali w pościgu na ulicy Poznańskiej, 20-letniego jeleniogórzanina. Chłopak wybił szybę wystawową, w jednym ze sklepów spożywczych, nie zdążył jednak nic ukraść. 20-latek został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był pijany. Miał 3,36 promila.

Nietrzeźwych delikwentów umieszczono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, do oprzytomnienia i dalszych czynności. Pierwszemu, zatrzymanemu za groźby pod adresem swojej konkubiny, grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zaś drugiemu za uszkodzenie mienia do 5 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiadukty prawie gotowe

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Kierowca zatrzymany

Pogoń za uciekinierem

Dwupasmówką pod prąd

Serca pełne nakrętek

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Po akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
824
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%