MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 21:24
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Dręczyciel zatrzymany </b>
Przez blisko pięć lat 54-letni jeleniogórzanin znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Sprawcę w sylwestra zatrzymali policjanci zawiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło przy ulicy Powstańców Śląskich. Dręczyciel najpewniej zostanie tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Po kielichu za kierownicą </b>
Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 71-letni jeleniogórzanin, który po wypiciu kilku głębszych wsiadł za kierownicę citroena xantii. Jechał za szybko po śliskiej nawierzchni ulicy Wojska Polskiego. Na rogu ulicy 1 Maja wjechał w latarnię uliczną. Miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.
W sumie w sylwestra i Nowy Rok policjanci z drogówki zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców. Na drogach regionu doszło do kilkudziesięciu stłuczek. Policjanci oceniają, że przełom roku 2005 i 2006 minął dość spokojnie.

<b>JELENIA GÓRA
Noworoczna bójka </b>
Trzech mężczyzn, którzy przy ulicy Halerczyków zaatakowali i pobili dwóch jeleniogórzan, w Nowy Rok zatrzymali po pościgu policjanci. Sprawcy mają od 17 do 22 lat. Trafili do policyjnej izby zatrzymań. Pokrzywdzeni doznali ogólnych potłuczeń, a jeden z nich został przewieziony do szpitala na obserwację.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent wezwany przez prokuratora

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Niedoróbki na drodze

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Ogołocili drzewa

Strażacy pomagali pogotowiu

Zaginął Robert Lisowicz

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
942
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
7%