MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 21:24
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Dręczyciel zatrzymany </b>
Przez blisko pięć lat 54-letni jeleniogórzanin znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Sprawcę w sylwestra zatrzymali policjanci zawiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło przy ulicy Powstańców Śląskich. Dręczyciel najpewniej zostanie tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Po kielichu za kierownicą </b>
Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 71-letni jeleniogórzanin, który po wypiciu kilku głębszych wsiadł za kierownicę citroena xantii. Jechał za szybko po śliskiej nawierzchni ulicy Wojska Polskiego. Na rogu ulicy 1 Maja wjechał w latarnię uliczną. Miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.
W sumie w sylwestra i Nowy Rok policjanci z drogówki zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców. Na drogach regionu doszło do kilkudziesięciu stłuczek. Policjanci oceniają, że przełom roku 2005 i 2006 minął dość spokojnie.

<b>JELENIA GÓRA
Noworoczna bójka </b>
Trzech mężczyzn, którzy przy ulicy Halerczyków zaatakowali i pobili dwóch jeleniogórzan, w Nowy Rok zatrzymali po pościgu policjanci. Sprawcy mają od 17 do 22 lat. Trafili do policyjnej izby zatrzymań. Pokrzywdzeni doznali ogólnych potłuczeń, a jeden z nich został przewieziony do szpitala na obserwację.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Chcą odwołania przewodniczącej

Stop marginalizacji średnich miast

Pożar samochodu w Karpaczu

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Pożar altanki na Pakoszowskiej

Pożar na terenie dawnej Celwiskozy

Spór o edukację seksualną

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
741
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%