MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika Policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 16 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 23:18
Autor: agata
Funkcjonariusze prewencji KP w Szklarskiej Porębie, na trasie Szklarska Poręba - Jakuszyce ścigali i zatrzymali 26-letniego jeleniogórzanina poruszającego się samochodem marki Polonez, w którym znajdowało się 250 litrów oleju napędowego. Olej napędowy został ukradziony z samochodu ciężarowego Scania, należącego do jednej ze zgorzeleckich firm. Pojazd sprawcy kradzieży zabezpieczono na parkingu na poczet grożącej kary.

Zatrzymany mężczyzna został osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

W Jeleniej Górze zatrzymano 23-letniego mężczyznę, drugiego ze sprawców pobicia człowieka, które miało miejsce w Cieplicach, w dniu 9.11.2005.

Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letnią mieszkankę Starej Kamienicy poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Szczecinie oraz 59- letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu, wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu.

I na koniec tradycyjnie już - notka o zatrzymaniu kierowców za jazdę po kielichu. W dniu wczorajszym zanotowano aż trzy tego typu przypadki : mieszkaniec Łomnicy poruszający się rowerem w stanie nietrzeźwości i dwa zatrzymania "promilowych" kierowców w Szklarskiej Porębie i Kowarach. W obydwu przypadkach auta kierowców zostały zabezpieczone na poczet kary grzywny, natomiast rowerzysta będzie pod dozorem policyjnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożar dwóch pustostanów

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Wsparcie strajkujących

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~eyden 17-11-2005 1:19
Szkoda, że nie złapali pijanego kierowcy który ok. godziny 3:30 w nocy staranował 3 samochody osobowe na parkingu wzdłuż ulicy Moniuszki 8, a następnie uciekł "slalomem" w kierunku pawilonu Blaszak (ul. Komedy-Trzcińskiego-Karłowicza)...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ukradł auto i porzucił

Powstaje autorski film w Karkonoszach

Ukradł sieczkarnię i sprzedał na złom

Protest oświaty

Napastnik stanie przed sądem

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
351
Tak
68%
Nie
30%
Nie wiem
2%